نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته – بخش چهارم

به جرات می توان گفت اینستاگرام موفق ترین شبکه اجتماعی بصری است که چند صد میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می‌کنند. ما در بخش اول ، بخش دوم و بخش سوم مقالات نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته به سه راهکار انتخاب محتوای درست در اینستاگرام، ایجاد محتوای محبوب برای مخاطبان و برقرار ارتباط با آنها، ارسال پست به طور منظم برای افزایش آسان فالوور اینستاگرام، برخورد با جامعه به عنوان یک معدن طلا، تنظیم بیو در اینستاگرام و کار با اینفلوئنسرها اشاره کردیم. در این مقاله نیز به دو راهکار دیگر ذر جهت افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام اشاره خواهیم کرد. پس تا انتها با رستا آی تی همراه باشید.

افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

۷- استفاده از هشتگ ها برایافزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

هشتگ ها (کلمات کلیدی قبل از #) ممکن است بچگانه و مزاحم به نظر برسند، اما باید بدانید که اینگونه نیست. هشتگ ها در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی راهی هستند که مخاطبان از طریق آن به راحتی موضوعات مورد علاقه‌شان را پیدا می‌کنند. بنابراین، با افزودن هشتگ به تصویرتان محتوای شما راحت‌تر توسط افرادی که قبلاً شما را دنبال نکرده‌اند، پیدا می‌شود که این امر به خودی خود تأثیر زیادی خواهد داشت.

نحوه استفاده از هشتگ ها برایافزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

برای شروع ابتدا، محبوب‌ترین‌های هشتگ ها را در حوزه کاری خود جستجو کنید و سپس آنها را گردآوری کنید.
می‌توانید از Grama و tagfire استفاده کنید تا هشتگ های مرتبط با کارتان را راحت‌تر پیدا کنید. بررسی کنید که کدام یک از هشتگ های پرطرفدار باعث جذب مخاطبان و در نتیجه افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام می‌شود.

هشتگ هایی که افراد بانفوذ در کار خود استفاده می‌کنند را کپی کنید. از این شیوه نه تنها برای بازدید بلکه به عنوان راهی برای رسیدن به رادارهای افراد بانفوذ دیگر می‌توانید استفاده کنید.

حدود ۳۰ هشتگ را بیابید که حاوی ترکیبی از هشتگ های با عملکرد بالا و کم باشند. از ۱۰ هشتگ برتر که بیش از یک میلیون پست از آنها استفاده کرده‌اند بهره بگیرید، سپس از ۱۰ هشتگ بعدی که ۱۰ تا ۵۰ هزار پست از آنها استفاده کرده‌اند بهره بگیرید و در نهایت از ۱۰ هشتگ دیگر در این لا به لا استفاده کنید.

به این ترتیب شما اطمینان پیدا می‌کنید که پست‌های شما به همان اندازه تحت تأثیر قرار می‌گیرد. جستجو کنید که کدام هشتگ روز، بیشترین کاربرد را داشته و از آن استفاده کنید. اینگونه با با مخاطبان بیشتری ارتباط برقرار می‌کنید و راحت‌تر می‌توانید افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام را تجربه کنید.

نکات طلایی هشتگ ها برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

مجموعه‌های متعددی از هشتگ ها برای به حداکثر رساندن بازدیدتان ایجاد کنید. فقط از یک مجموعه از هشتگ ها استفاده نکنید، در حدود سه مجموعه مختلف تهیه کنید.
به طور مرتب آنها را بکار ببرید تا پست‌هایتان به انواع مختلفی از افراد مرتبط با حوزه کار شما برسد. آن‌ها را در یک فایل یادداشت ذخیره کنید. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را کپی کرده و به پست‌هایتان بیفزایید.

هنگامی که هشتگ هایتان را گردآوری می‌کنید، آن‌ها را در یک کامنت زیر پست خود اضافه کنید. هشتگ های خود را در توضیحات عکس نگذارید. با قرار دادن آنها در بخش نظرات و پس از اضافه شدن نظرات دیگر افراد، هشتگ ها پنهان می‌شوند.

تعداد مناسب هشتگ ها برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

هر پست را با ۳۰ هشتگ کامل پست کنید. اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا ۳۰ هشتگ در هر پست داشته باشید، بنابراین از هر یک از آنها برای به حداکثر رساندن بازدید پست خود استفاده کنید.

مجدداً یادآوری می‌کنیم که از این ۳۰ هشتگ در پست خود استفاده نکنید. عمده هشتگ ها را در کامنت ارسال کنید و فقط تعداد کمی از هشتگ های مرتبط با موضوع پست را در کپشن قرار دهید. البته در سایت اینستاگرام هم میتوانید چک نمایید.

یک هشتگ برند ایجاد کنید تا دیگران بتوانند شما را راحت‌تر پیدا کنند. هشتگ های اصلی می‌توانند به شما در تسهیل برقراری ارتباط کمک کنند، اعتبار نام تجاری شما را افزایش دهند و به شما در افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام کمک کنند.

هشتگ دلخواهتان برای ایجاد یک جامعه

از هشتگ دلخواهتان برای ایجاد یک جامعه برای نام تجاری خود استفاده کنید و به طور منظم با فالوور های اینستاگرام خود ارتباط برقرار کنید. این یک راه فوق العاده آسان است تا فالوور های شما احساس کنند که آنها بخشی از یک جامعه بزرگتر هستند.

استفاده از هشتگ در بیو

همچنین می‌توانید در بیو خود از هشتگ استفاده کنید تا حساب کاربری‌تان بیشتر جلوه کند. این یک راه بسیار آسان برای اطمینان از این است که حساب کاربری شما در جستجوی هشتگ ها نیز نشان داده می‌شود و در نتیجه باعث افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام می‌شود.

اگر می‌خواهید درباره هشتگ ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، توصیه می‌کنیم نوشته نکات طلایی افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ های اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ را مطالعه کنید.

۸– برگزاری مسابقه و اهدای جایزه

برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام مسابقات مختلف برگزار کنید و به کاربران جایزه دهید. همه جایزه را دوست دارند. اما مطمئن شوید که مخاطبان، با دریافت جوایز شما را تبلیغ می‌کنند، در غیر اینصورت نتایج زیادی در راستای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام نخواهید یافت.

از فالوور های تان را بخواهید تا دوستانشان را تگ کنند. این یکی از بهترین راه‌ها است. با این وجود، یک قاعده کلی برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام این است که رقابت‌های اینستاگرام خود را حفظ کنید.

اگر بودجه کافی دارید، توصیه می‌کنیم که از تبلیغات اینستاگرامی به عنوان راهی برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام استفاده کنید. بررسی کنید که کدام پست‌ها برای مخاطبانتان محبوب هستند. برای این کار می‌توانید هشتگ های محبوب را بررسی کنید. پست‌های مشابه در سبک خود ایجاد کنید و از مردم بخواهید دوستانشان را تگ کنند.

استفاده از موقعیت جغرافیایی برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

از موقعیت جغرافیایی برای شناسایی فالوور مربوط به حوزه شما در یک منطقه خاص استفاده کنید. اگر شما می‌خواهید یک کار تجاری راه اندازی کنید، این یک راه عالی برای جلب توجه مشتریان محلی است.

تبلیغات آفلاین برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

تلاش‌های تبلیغاتی خود را آفلاین انجام دهید و حساب کاربری اینستاگرام خود را از طریق استفاده از محصولات فیزیکی مانند استیکرهای تجاری تبلیغ کنید. از این محصولات فیزیکی به عنوان راهی برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام استفاده کنید.

فن پیج هایی را ایجاد کنید و از آنها برای حمایت پیج تجاری‌تان استفاده نمایید. اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد چندین اکانت از طریق اپلیکیشن آن‌ها اجرا کنید، بنابراین با ایجاد حساب دیگری برای پشتیبانی از حساب اصلی خود، از این امتیاز بهره ببرید.
از فن پیج ها به عنوان راهی برای آزمایش استراتژی‌های مختلف استفاده کنید و با دیگر افراد بانفوذ ارتباط برقرار کنید. همزمان در چند حساب خود، یک پست را به اشتراک بگذارید. این یک استراتژی فوق العاده برای بالا بردن ترافیک اکانت شما است، به خصوص اگر به دنبال فروش یک محصول هستید.

اشتراک گذاری پست‌ها برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

پست‌های اینستاگرام خود را به طور خودکار در فیس بوک، توییتر به اشتراک بگذارید. یک فرایند ساده با چیزی مانند IFTTT ایجاد کنید تا پست اینستاگرام شما به طور خودکار در رسانه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک گذاشته شود.
اینگونه پست‌های خود را کمی در معرض دید قرار دهید و همزمان دیگر رسانه‌های اجتماعی خود را رشد دهید.

ارائه محتوای منحصر به فرد مانند یک کتاب الکترونیکی، وبینار یا حتی یک PDF ساده، همانند یک آهنربا در اینستاگرام عمل می‌کند،. این باعث خواهد شد که افراد اکانت شما را پیگیری کنند و در نتیجه باعث افزایش فالوور های شما شوند.

لایک برای لایک به منظور افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

به گروه‌های لایک برای لایک مانند گروه‌های دوستانه بپیوندید تا بازدید اکانت تان افزایش یابد. همچنین افراد لایک برای لایک را پیدا کنید و با آنهایی که دارای حوزه کاری مشترک هستید ارتباط برقرار نمایید. با لایک کردن و کامنت گذاشتن به یکدیگر کمک کنید. این گروه‌ها یک راه عالی برای گسترش شبکه شما هستند و روابط قویتری با دیگر نفوذگران ایجاد می‌کنند.

از گروه‌های لایک برای لایک برای ایجاد «بمب لایک» یا «بمب تعامل» در پست‌ها استفاده کنید.
یک هشتگ سفارشی ایجاد نمایید که فقط شما و گروهتان از آن آگاه هستند تا پست‌های یکدیگر را آسان‌تر پیدا کنید. سپس، به عنوان یک گروه، همه پست یک نفر را لایک کنید یا کامنت . بدین ترتیب به این عمل راحت‌تر دست پیدا می‌کنید.

نتیجه از افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام

در این بخش از مقاله نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته با بیان راهکارها و ترفندهایی چون لایک برای لایک، استفاده صحیح و موثر از هشتگ ها و برگزاری مسابقات به شما نحوه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را آموزش دادیم. منتظر بخش پنجم و آخر مقاله نیز باشید.

رستا آی تی به شما مشاهده دو لینک افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را در جهت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام دعوت می کند. شما با تهیه این دو محصول قادر خواهید بود در مدت زمان اندکی فالوور های واقعی فراوانی را برای پیج خود جذب کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا