نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته – بخش اول

اینستاگرام را می‌توان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی بصری دانست که نه تنها در ایران، بلکه در جهان طرفداران و کاربران زیادی دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم تمایل دارند در این شبکه اجتماعی فعالیت شخصی و یا حتی فراتر از آن فعالیت تجاری پر درآمدی داشته باشند. اما سؤال اینجاست که چگونه باید شروع کنند و اساساً چگونه در جذب و افزایش فالوور اینستاگرام که مهمترین بخش کار است به موفقیت برسند؟

نحوه افزایش فالوور اینستاگرام در دو هفته

برای پاسخ به سؤالات فوق، در این مقاله می‌خواهیم نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته را آموزش دهیم. برای رسیدن به این تعداد فالوور، باید یک فرایند بسیار ساده را دنبال کنیم. سپس، با انجام یک سری کار، از ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام به بیش از ۱ میلیون فالوور واقعی اینستاگرام خواهیم رسید و خودمان را یکی از حساب‌های برتر در اینستاگرام خواهیم دید.
همچنین به لطف اینستاگرام، می‌توانیم برند خود را محبوب کنیم، مخاطبان آنلاین خود را به طور چشمگیری افزایش دهیم و کسب و کارمان را با نرخی بیش از حد معمول و بالاتر از انتظارات خودمان گسترش دهیم.

در چند مقاله ما به صورت گام به گام به شما یاد می‌دهیم که دقیقاً انجام چه کارهایی برای موفقیت در افزایش فالوور اینستاگرام لازم است.

تجربه ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام واقعی!

۱- انتخاب محتوای درست در اینستاگرام

۲- ایجاد محتوای محبوب برای مخاطبان و برقرار ارتباط با آنها

۳- برخورد با جامعه به عنوان یک معدن طلا

۴- ارسال پست به صورت منظم

۵- تنظیم بیو در اینستاگرام

۶- استفاده از هشتگ ها برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرم

۷- قدرت اینترنت

۸- کار با عوامل مؤثر

۹- رهاورد اینستاگرم

۱۰- ابزارهای محبوب اینستاگرم

صفر به ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام

در طول این مقاله و مقالات بعدی، در دو هفته از صفر به ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام می‌رسیم، سپس به بیش از ۱ میلیون فالوور واقعی اینستاگرام خواهیم رسید. برای این کار از روش‌ها و استراتژی‌های مناسبی استفاده می‌کنیم.
بعضی از استراتژی‌ها به خوبی کار نمی‌کنند، اما برخی دیگر به ما در رسیدن به بیش از ۱ میلیون فالوور اینستاگرام در مدت کوتاهی کمک خواهند کرد. در حال حاضر ما قصد داریم به شما استراتژی‌هایی را آموزش دهیم که بهترین نتیجه را در افزایش فالوور اینستاگرام به دنبال خواهند داشت.
بنابراین شما نیز می‌توانید یک پیروزی بزرگ کسب کنید و شروع به استفاده از قدرت این شبکه اجتماعی هیجان انگیز و همیشه پرطرفدار کنید.

۱- انتخاب محتوای درست در اینستاگرام

این بخش نیازمند تفکر و تلاش بیشتری است. برای افزایش فالوور اینستاگرام ، باید محتویاتی را ایجاد کنید که نه تنها به طور خاص برای اینستاگرام ساخته شده، بلکه مناسب و موردعلاقه مخاطبان شما هستند. پیدا کردن رویکرد و سبک مناسب بسیار مهم است، زیرا این امر به روشی تبدیل می‌شود که فالوور هایتان توسط آن شما را خواهند شناخت.

به طور کلی، تصاویری فراوانی وجود دارد که در بسیاری از صنایع مؤثر هستند؛ پوسترهایی با نقل قول‌های الهام بخش یا طنز آمیز، عکسی با کیفیت از غذا یا تصاویر منظره‌ای، از نقاط شروع خوب برای افزایش فالوور اینستاگرام هستند.

به این ترتیب، به دقت توجه داشته باشید که چه نوع محتوایی تولید می‌کنید. باید به یاد داشته باشید که اینستاگرام متفاوت است زیرا یک پلت فرم کاملاً منحصر به فرد است و تجربه‌ای که به کاربر ارائه می‌دهد کاملاً متفاوت از چیزی مانند فیسبوک یا توییتر است.

این موارد را به منظور ایجاد محتوای مناسب در اینستاگرام در نظر بگیرید:

چگونه افراد می‌توانند محتوای شما را پیدا کنند؟
شما از کدام هشتگ ها استفاده می‌کنید؟

اگر کسی یکی از این هشتگ ها را جستجو کند و پست‌های شما را پیدا کند، آیا به اندازه کافی جذاب به نظر می‌رسند تا مخاطب روی حساب کاربری شما کلیک کند یا ناامید نشود و آیا بین پست شما و هشتگ ارتباطی وجود دارد؟
در مورد تصاویری که تولید می‌کنید، چه چیزی باعث می‌شود افراد آنها را بیشتر بررسی کنند؟
بر اساس آنچه زابیسکو (Zabisco) می‌گوید، انسان تصاویر را ۶۰ هزار بار سریعتر از متن ساده پردازش می‌کند. در کمتر از یک ثانیه، فرد بر اساس تصاویری که به اشتراک می‌گذارید تصمیم می‌گیرد که آیا شما ارزش وقت گذاشتن را دارید یا نه. این بدان معنی است که شما باید دقت زیادی در انتخاب تصویر مناسب برای افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید.

یکپارچگی، دلیل اعتماد کاربران و افزایش فالوور اینستاگرام

هنگامی که شما به یک استراتژی در مورد ارائه محتوا می‌رسید، بسیار مهم است که به آن تم پایبند باشید. اولین چیزی که باعث می‌شود مردم به یک نام تجاری یا کسب و کار بازگردند، یک پارچگی است. این دقیقاً مترادف نوع محتوایی است که شما تولید می‌کنید.

دلیل اینکه یک برند دارای فالوور های واقعی زیادی در اینستاگرام است این است که مردم می‌توانند از آن برند کیفیت بالایی را انتظار داشته باشند. آن‌ها می‌دانند که آن برند در اینستاگرام یک نوع پست خاص را تولید می‌کند و این اعتماد، همان چیزی است که یک حساب اینستاگرامی برای افزایش فالوور اینستاگرام نیاز خواهد داشت.

به همین دلیل هست که باید حساب‌ها و پست‌هایی را برگزینیم که برای «اشتراک برای اشتراک» (S4S) مناسب هستند. (در ادامه بیشتر در مورد S4S خواهیم گفت).
یک برند خوب از نام تجاری و مخاطبانش بسیار محافظت می‌کند، به همین دلیل است که فقط یک نوع سبک محتوا باید تولید شود و باید کاملاً مخاطبان خود را بشناسیم.

یک مشکل رایج در اینستاگرام برای تازه کارها

یک مشکل رایج که بسیاری از افراد هنگام شروع در اینستاگرام با آن مواجه می‌شوند این است که آن‌ها کاملاً مطمئن نیستند که کدام نوع تم یا محتوا را می‌خواهند تولید کنند.
متاسفانه برای حل این مشکل راه حل ساده‌ای وجود ندارد، زیرا نمی‌خواهید که یک کپی از یک حساب بزرگتر باشید. برای اینکه واقعاً در افزایش فالوور اینستاگرام موفق باشید، باید کمی منحصر به فرد عمل کنید.

بهترین راه برای شروع افزایش فالوور اینستاگرام

بهترین راه برای شروع این است که اطلاعاتی در مورد هشتگ ها داشته باشید. هر چند در ادامه این سلسله مقالات به بحث هشتگ ها می‌پردازیم، اما جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می‌کنیم مطلب نکات طلایی افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ های اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ را مطالعه کنید.
SaaS (software as a service :نرم افزار به عنوان یک سرویس) مانند Iconosquare را چک کنید تا متوجه شوید که کدام روند هشتگ ها چگونه است و کدام یک برای شما مناسب هستند.
رقبائی را پیدا کنید که از هشتگ های مشابه شما استفاده می‌کنند و یا حتی کاربران را پیدا کنید که این هشتگ ها را دنبال می‌کنند و سایر محتوای مورد نظرشان را بررسی کنید.

این کار فقط برای تست محتوای شماست. مثلاً یک هفته یک نوع محتوا و هفته بعد نوع دیگری را امتحان کنید. آنچه که برای شما در جهت افزایش فالوور اینستاگرام مؤثر است را پیدا کنید و واقعاً مخاطبان خود را بشناسید.
برای شروع، برنامه‌هایی مانند WordSwag و Typorama را برای ارسال پست در اینستاگرام بررسی کنید.

حرف آخر برای افزایش فالوور اینستاگرام

خب امیدواریم که اولین گام را با دقت و موفقیت برداشته باشید و با تولید محتوای مناسب و جذاب توانسته باشید فالوور خود را با روند صعودی افزایش دهید. در قسمت بعدی مقاله نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته به شما دو گام دیگر آموزش داده می شود. با رستا آی تی همراه باشید.

اگر فکر می‌کنید به آموزش بیشتری در زمان کوتاه تری نیاز دارید به محصول افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله یک نگاهی بیندازید. همچنین افزایش فالوور واقعی اینستاگرام محصول مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی، به صورت اصولی فالوور های خود را افزایش دهند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا