نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته – بخش پایانی

با شما هستیم با بخش پایانی مقاله نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته.  ما در بخش اول ، بخش دوم ، بخش سوم و بخش چهارم مقالات نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته به سه راهکار انتخاب محتوای درست در اینستاگرام، ایجاد محتوای محبوب برای مخاطبان و برقرار ارتباط با آنها، ارسال پست به طور منظم برای افزایش آسان فالوور اینستاگرام، برخورد با جامعه به عنوان یک معدن طلا، تنظیم بیو در اینستاگرام، کار با اینفلوئنسرها، استفاده موثر از هشتگ ها،و برگزاری مسابقه و اهدای جایزه اشاره کردیم. اکنون در بخش پایانی این مقاله به دو نکته مهم دیگر در جهت افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام اشاره خواهیم کرد. پس تا انتها همراه ما باشید.

افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

شاید بارها و بارها شنیده باشید که اینستاگرام شبکه اجتماعی مبتنی بر تصاویر است. اما باید بدانید که اینستاگرام فقط محدود به تصاویر زیبا و کپشن نیست. برای رشد و افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام شما باید با کاربران دیگر در تعامل باشید و بتوانید با فالوور های خود ارتباط برقرار کنید. شبکه سازی می‌تواند در حوزه رسانه‌های اجتماعی شگفتی بیافریند و به طور مستقیمی بر افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام تاثیر بگذارد.

به یاد داشته باشید اگر شما به مردم کمک می‌کنید و چیزی را در عوض انتظار ندارید، نه تنها یک تاثیر خوب بر آن‌ها می‌گذارید، بلکه ده برابر آن تاثیر به شما می‌رسد. بنابراین با نگرش «برای من چه نفعی دارد؟» با سایر حساب‌ها همکاری نکنید. در عوض، همکاری تان را فقط به عنوان کمک به یک همکار ببینید.

۹- قدرت اینترنت و شبکه در افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

هنگامی که صحبت از افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام پیش می‌آید، باید به ایده همکاری در رقابت عادت کنید. این جایی است که مفهوم فوق العاده قدرتمند S4S به میدان می‌آید. S4S به معنای «اشتراک برای اشتراک» است. اگر شما به دنبال کسب یک میلیون یا حتی ده‌ها هزار فالوور در اینستاگرام هستید، باید به ایده اشتراک گذاری محتوای دیگران عادت کنید.

اصول S4S کاملاً ساده هستند. اگر می‌خواهید محتوای خود را به اشتراک بگذارید، از یک فرد بانفوذ در حوزه خود می‌خواهید که محتوای شما را به اشتراک بگذارد، و در عوض شما نیز محتوای آنها را به اشتراک می‌گذارید.

به این ترتیب شما قادر خواهید بود برندهای تجاری یکدیگر را به مخاطبان یکدیگر بشناسانید و به افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام دست پیدا کنید.

بهترین بخش S4S

بهترین بخش این کار این است که اگر شما با دقت کسی را انتخاب کنید که می‌خواهید با او S4S انجام دهید، احتمالاً کسی را می یابید که دارای مخاطبانی است که می دانید محتوای شما را دوست دارند. شما به سرعت متوجه خواهید شد که یکی از بزرگترین ویژگی های اینستاگرام این است که به شما اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم به یک توازن با خواسته‌های متمایز، منافع، سرگرمی‌ها و نیازهای خود برسید.

اگر شما می‌ترسید که دیگران به دنبال «سرقت فالوور های شما» هستند و به همین دلیل از کار با دیگران خودداری می‌کنید، بعید است که بتوانید کارتان را در اینستاگرام گسترش دهید و به افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام در حد گسترده ای دست پیدا کنید.
بنابراین با توجه به این موضوع، قدم بعدی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن پتانسیل S4S این است:

پیوستن به یک گروه دهن پر کن

یک گروه دهن پر کن اساساً یک گروه غیر رسمی از اینستاگرامی ها هستند که از طریق انجام S4S از یکدیگر پشتیبانی می‌کنند. بنابراین، به جای پیدا کردن فردی که به صورت دائمی با وی S4S انجام دهید، شما یک گروه اختصاصی دارید که می‌توانید با اطمینان به مبادله اشتراک‌ها بپردازید.

البته، گروه‌های دهن پر کن در تمام اشکال و اندازه‌ها وجود دارند. گاهی اوقات گروهی با صدها نفر می‌یابید که به سادگی برای انجام S4S، برای افراد دیگر «خرید» می‌کنند. بار دیگر شما ممکن است یک گروه اختصاصی از افرادی را انتخاب کنید که اعضای آن بسیار انتخابی هستند و حتی ممکن است برنامه‌ای برای فالوو کردن همه اعضا ایجاد کرده باشند که این موضوع به خودی خود باعث افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام می شود.

کارهایی که در S4S به منظور به منظور افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام باید انجام دهیم

همه چیزهایی که باید انجام شود اینها هستند: داشتن یک رویکرد دوستانه در هنگام انجام S4S و ایجاد یک رابطه فراتر از اینستاگرام.
قبل از این که بفهمید، شما را به یک گروه S4S دعوت می‌کنند. یا حتی ممکن است بخواهید خودتان یک را گروه ایجاد کنید و دیگران را دعوت کنید!

هنگامی که شما شروع به کار می‌کنید، درخواست S4S از دیگر اکانت ها ممکن است ارعاب آور باشد، اما مزایای این کار واقعاً بیشتر از هزینه آن است.
داشتن یک حساب بزرگ برای S4S، بیشتر از هر چیز دیگری برای شما افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام کسب می‌کند؛ با این حال فوق العاده مهم است تا اطمینان حاصل کنید که حساب‌های مناسبی را برای S4S انتخاب می‌کنید.

اگر اکانت را بر اساس فالوور های خالص انتخاب کنید و تم یا مخاطبان آنها با شما مطابقت نداشته باشند، تمام کارهایی که انجام داده‌اید دور انداختن پول و زمان است. زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اکانتی S4S خوبی را برای شما انجام دهد.

انواع اشتراک گذاری‌ برای افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

اشتراک گذاری در کپشن

صفحه‌ای که از تصویر و سبک خود استفاده می‌کند، معمولاً پیج شما را در کپشن ذکر می‌کند. این کار خوب است، اما به اندازه تصویر شما یا تصویر برند شما کارآمد نیست. کپشن تنها می‌تواند یک جایگزین ارزان‌تر باشد.

تصویر شخصی شما با محصول یا خدماتتان + کپشن

این کار بهتر از یک اشتراک گذاری مبتنی بر کپشن است. برخی از اکانت ها به شما اجازه می‌دهند که تصویر فقط برای مدت زمان مشخصی نشان داده شود، اما برخی دیگر دائمی هستند. معمولاً هر چقدر ترافیک صفحه بالاتر باشد، قوانین و محدودیت‌ها بیشتر است.

درست مثل هر معامله دیگری در جهان، S4S نیز در مورد برقراری یک مبادله سودمند است. شما باید اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف مقدار ارزش مشابهی از این مبادله دریافت می‌کنند.
اگر حساب کاربری شما تنها چند هزار فالوور دارد و از اکانت دیگر با ۵۰۰۰۰۰ فالوور درخواست S4S می‌کنید، یا شما را نادیده می‌گیرند یا مؤدبانه رد می‌کنند یا به شما می‌خندند. یک اکانت بزرگ‌تر چه منفعتی می‌تواند از اکانت کوچک‌تر دریافت کند؟

اکانت های بزرگ در S4S برای افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

بسیاری از مردم از ایده نزدیک شدن به اکانت های بزرگ‌تر برای S4S دلسرد می‌شوند، زیرا به نظر می‌رسد که تعداد فالوور هایشان با اکانت موردنظر همخوانی ندارد. اما با این که تعداد فالوور های شما ممکن است مهمترین شاخص در اینستاگرام باشد، با این حال این بدان معنا نیست که تنها شاخص در اینستاگرام است. اگر این تنها شاخص در اینستاگرام بود، آنگاه همه می‌توانستد با هزاران ربات فالو کننده یک فرد مؤثر و بانفوذ در اینستاگرام باشند.

بهترین راه برای برقراری توازن به منظور افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

بهترین راه برای برقراری توازن در هر معامله تجاری، نه تنها اینستاگرام، این است که یک گام به عقب بردارید و در مورد آنچه که می‌توانید ارائه دهید فکر کنید. چه جنبه منحصر به فردی می‌توانید به دست آورید که برای فرد دیگری دشوار باشد؟

شما می‌توانید سطح تعامل خود را مقایسه کنید. اگر شما بتوانید مخاطبانی بسیار تعاملی و افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام را تضمین کنید، به راحتی می‌توانید از آن به عنوان یک اهرم در S4S استفاده کنید؛ زیرا سطح احترام و وفاداری مخاطبان تان چیزی است که تنها شما می‌توانید آن را ارائه دهید، و این باعث ارزشمند شدن آن می‌شود.

یک راه فوق العاده آسان برای داشتن یک اهرم واقعی و ملموس، معرفی اکانت های دیگر در لینک بیو است. در اینستاگرام، تنها مکانی که می‌توانید یک لینک زنده ارائه کنید، بیو است. از ابزارهایی مانند Bit.ly یا Pretty Link استفاده کنید تا لینکی که در بیو قرار داده‌اید را پیگیری و نظارت کنید.

۱۰- ابزارهای محبوب اینستاگرم به منظور افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

Iconosquare Pro

از Iconosquare Pro برای تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام استفاده کنید. این برنامه توصیه شخصی ما برای هر کسی است که به دنبال یک پلت فرم تجزیه و تحلیل برای اینستاگرم است، اما Iconosquare Pro می‌تواند بسیار گران باشد، بنابراین فقط در مورد حساب کاربری جدی روی آن سرمایه گذاری کنید.

VSCO

اگر از تصاویر نقل قولی استفاده نکرده و عمدتاً از عکس استفاده می‌کنید ما VSCO را برای ویرایش تصاویر و ایجاد یکتم زیبا در حساب کاربری‌تان توصیه می‌کنیم. این یک برنامه عالی با یک ده‌ها قابلیت است که برای ویرایش رسانه‌های اجتماعی مناسب می‌باشد.

Kik

از Kik برای اتصال و ارتباط با سایر کاربران اینستاگرام استفاده کنید. اگر کاربر دیگری Kik خود را به صورت عمومی فهرست نکرده باشد، شما همیشه می‌توانید آنها را از طریق ابزار پیام رسانی بومی اینستاگرام بفرستید.

Hyperlapse

برنامه‌هایی مانند Hyperlapse برای ایجاد فیلم‌هایی با حرکات پر انرژی و سریع هستند. فیلم‌هایی با حرکات زیاد توجه مردم را جذب و علاقه ایجاد می‌کنند. در عرض چند ثانیه یک داستان کامل را بیان کنید.

Planoly

فید اینستاگرام خود را با Planoly برنامه ریزی کنید. اگر می‌خواهید بدانید که چه فیدی شبیه شماست یا اگر قصد دارید یک فید مختلط با چندین پست ایجاد کنید، این برنامه عالی است.

Flixel و Pictoreo

برنامه‌هایی مانند Flixel یا Pictoreo برای ایجاد سینموگرافی های ظریف عالی هستند. در حالی که فیلم‌های سریع گرا توجه بیشتری را جذب می‌کنند، پست‌های آرام‌تر از سینموگرافی به احتمال زیاد باعث ایجاد تعامل بیشتر می‌شوند.

ابزارهای دیگر برای کمک به افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

برنامه‌هایی مانند Wordswag، Rhonda و Typorama را برای ایجاد پست‌های متنی سریع و آسان بررسی کنید. ما از این برنامه‌ها برای ایجاد اکثر محتواها در حساب کاربری خودمان در اینستاگرام استفاده می‌کنیم.

برای کاربران دسکتاپ، برای ایجاد اکثر تصاویر رسانه‌های اجتماعی خود  Canva گزینه مناسبی است.

برای تصاویر بدون حق امتیاز، از Pexels، Unsplash و Pixabay استفاده کنید.

از Grum برای برنامه ریزی و پست خودکار در اینستاگرام خود استفاده کنید.

اشتراک پست‌های محبوب با Repost و Instagrab. از این برنامه‌ها برای دانلود پست‌های محبوب دیگر حساب‌ها استفاده کنید- خواه یک پست تصویری یا ویدیویی باشد.

ink361 حساب‌های رقبا را اسکن می‌کند و تصاویری را که بیشترین نظر و لایک را داشته‌اند را پیدا می‌کند.

رشد خود و رشد رقبای خود را با استفاده از Social Blade پیگیری کنید.

اگر شما Hootsuite را دارید، مطمئن شوید که برنامه TrendSpottr را نیز امتحان می‌کنید تا به شما در پیدا کردن بهترین پست‌های پرطرفدار و تأثیرگذار کمک کند.

ایجاد انیمیشن متن خیره کننده با  Legend. این یک ابزار عالی برای کمک به عکس‌های نقل قول شما است.

نتیجه گیری افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام

در آخرین قسمت از سری مقالات نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته ضمن معرفی مفهوم فوق العاده قدرتمند S4S (S4S به معنای اشتراک برای اشتراک) به عنوان راهی برای افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام به معرفی تعداد قابل توجهی ابزار از جمله TrendSpottr، Hyperlapse، Planoly، Pexels و Repost پرداختیم. این ابزارهای اینستاگرامی هر کدام با کاربرد خاص خود به شما در افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام کمک می کنند.

امیدواریم این بخش از مقاله نیز مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد. با این حال اگر می خواهید نکات کاربردی و مفید دیگری در مورد افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام یاد بگیرید، پیشنهاد می کنیم لینک های  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا