معرفی ۲۸ ابزار رایگان برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام

آیا می دانید که بیش از ۷۰۰ میلیون نفر از اینستاگرام استفاده می‌کنند و ۴۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام را به صورت روزانه چک می‌کنند.با توجه به این موضوع و همچنین برخی از به روز رسانی‌های کاربردی مانند تبلیغات اینستاگرام، استوری و ابزارهای کسب و کار، اینستاگرام در بسیاری از راهبردهای بازاریابی رسانه‌ای تبدیل به یک کانال ضروری شده است و همین امر لزوم کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام را بیش از پیش حائز اهمیت می‌کند.

با این حال سوالی که مطرح می‌شود این است که چگونه می‌توان کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام را تجربه کرد؟ در این مقاله قصد داریم یک لیست بزرگ از ابزارهای رایگان اینستاگرام برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام را ارائه کنیم که به شما کمک می‌کنند تا در اینستاگرام رشد کنید و فالوور بیشتری کسب کنید.

معرفی ۲۸ ابزار رایگان برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام

در این مقاله علاوه بر ابزارهای ویرایش عکس، ابزارهایی برای پیدا کردن بهترین هشتگ ها، رقابت‌ها، نمایش پست‌های اینستاگرام در وب سایت و …. در راستای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام ارائه خواهیم کرد.

توجه: برخی از ابزارهایی که در زیر ذکر شده‌اند ویژگی‌های محدودی در برنامه رایگان خود دارند و برای استفاده از ویژگی‌های بیشتر باید هزینه نسخه پیشرفته آن پرداخت شود.

۱- Buffer

برنامه زمانبندی اینستاگرام می‌تواند به شما در صرفه جویی در وقت کمک کند و اطمینان حاصل شود که پروفایل شما به خوبی مدیریت شده و سازگار است.

به صورت رایگان، شما می‌توانید بازاریابی اینستاگرام خود را برای یک حساب کاربری برنامه ریزی کنید. اگر می‌خواهید چندین حساب اینستاگرام داشته باشید یا تحلیل کنید، می‌توانید از Buffer for Business استفاده کنید.

۲- ویرایشگر عکس Aviary

ویرایشگر عکس Aviary یکی از جامع‌ترین ابزارهایی است که برای ویرایش عکس بسیار توصیه می‌شود. با استفاده از این برنامه، می‌توانید تنها با یک کلیک جلوه‌ها و تگ‌ها را اضافه کنید و متن و موارد دیگر دلخواهتان را بیفزایید.

بیش از یک هزار جلوه عکس رایگان، تگ و فریم در این برنامه وجود دارد، اما اگر بخواهید از این برنامه استفاده بیشتری به منظور کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام کنید، باید هزینه آن پرداخت شود.
ویرایشگر عکس Aviary برای Android، iOS و ویندوز در دسترس است.

۳- PicFlow

با PicFlow شما به راحتی می‌توانید در سه مرحله سریع، اسلایدهای ویدئویی ۱۵ ثانیه‌ای ایجاد کنید:

  1. عکس‌های خود را انتخاب کنید.
    ۲٫ موسیقی را انتخاب کنید.
    ۳٫ زمان هر عکس را تنظیم کنید.

اگر دوست دارید ویدیوهای طولانی‌تر را بسازید، واترمارک را حذف کنید یا عکس‌های بیشتری را باز کنید، می‌توانید آن‌ها را از داخل برنامه با کمتر از ۳ دلار خریداری کنید.

Pic Flow برای Android و iOS در دسترس است.

۴- Canva

Canva یکی از ابزارهای طراحی مورد علاقه برای ایجاد تصاویر برای رسانه‌های اجتماعی، پست‌های وبلاگ و … است. Canva می‌تواند به شما در کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام کمک خوبی کند.

تیم Canva بسیاری از قالب‌های داستان‌های اینستاگرام شگفت انگیز را ایجاد می‌کند که می‌توانید سفارشی سازی کنید. قالب‌ها در ابعاد ایده آل قرار می‌گیرند، بنابراین شما می‌توانید بر روی طراحی تمرکز کنید و نگران نسبت ابعاد و اندازه نباشید.

یک قالب را انتخاب کنید و متن، تصاویر و پس زمینه را به دلخواه خود تغییر دهید.

۵- Adobe Spark

Adobe Spark یکی دیگر از ابزارهای طراحی رایگان است که ما در Buffer دوست داریم. شما می‌توانید در مورد چگونگی ایجاد داستان‌های اینستاگرام با Adobe Spark بیشتر بدانید و ۱۰ قالب رایگان داستان اینستاگرام را در اینجا دریافت کنید.

۶- StoriesAds

امروزه استوری ها تأثیر قابل توجهی بر کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام  دارند. StoriesAds یک ابزار آنلاین برای ایجاد آگهی‌های استوری اینستاگرام (و ویدیوهای عمودی خوب) است.
این ابزار چندین قالب را که می‌توانید با آن کار کنید، فراهم می‌کند تا نیازی به ایجاد یک ویدیو از ابتدا نباشد. ویرایشگر تصویر بصری نیز برای سفارشی کردن ویدیو، چیزهایی که باید تغییر دهید را به شما پیشنهاد می‌کند.
همانطور که در سایت آن ذکر شده است که این ابزار «برای مدت زمان محدود رایگان است». بنابراین ممکن است مجبور باشید برای استفاده از ابزار در آینده پول پرداخت کنید.

سایر ابزارهای ایجاد محتوا

۷- InstaSize (آندروید، iOS و ویندوز)

۸- PicPlayPost (آندروید، iOS و ویندوز)

۹- Quick (آندروید و iOS)

۱۰- Studio Design (Android و iOS)

۱۱- Display Purposes

Display Purposes یک ابزار عالی برای پیدا کردن بهترین هشتگ برای استفاده در پست‌های اینستاگرام است.

به سادگی چند هشتگ در ارتباط با پست اینستاگرام خود تایپ کنید و Display Purposes یک لیست از هشتگ هایی را که مربوط و محبوب هستند، ایجاد می‌کند. همچنین هشتگ های ممنوع و اسپم را فیلتر می‌کند.

می‌توانید هشتگ های دلخواهتان را استفاده کنید یا اجازه دهید Display Purposes بهترین ترکیب هشتگ ها را برای شما انتخاب کند.

۱۲- Focalmark

Focalmark بسیار شبیه به Display Purposes است، جز اینکه هشتگ ها، پیشنهادی از لیست هشتگ ارائه شده توسط شما هستند. Focalmark برای Android و iOS در دسترس است.

۱۳- AutoHash

AutoHash با استفاده از الگوریتم‌های بینایی کامپیوتری، بهترین هشتگ را پیشنهاد می‌کند.
یک عکس را در این برنامه انتخاب کنید و AutoHash اشیاء را در این عکس تحلیل کرده و هشتگ های مربوطه را پیشنهاد می‌دهد. اگر GPS خود را روشن کرده‌اید، همچنین هشتگ های مبتنی بر مکان را پیشنهاد می‌کند.
AutoHash در حال حاضر در آندروید و مسنجر در دسترس است.

۱۴- UNUM

UNUM می‌خواهد به شما در طراحی گالری کامل اینستاگرم به منظور کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام کمک کند.

برنامه نویسی بصری در این ابزار به شما امکان می‌دهد تا ببینید که گالری شما پس از ارسال چند عکس چگونه می‌شود. شما همچنین می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌های خود را ویرایش کنید، کپشن و هشتگ ها را ذخیره کنید، و برنامه‌های خود را طبقه‌بندی کنید.

در طرح رایگان آن، شما ۱۸ شبکه را برای برنامه ریزی پست‌های خود و ۵۰۰ بارگذاری عکس و ویدیو در هر ماه دریافت می‌کنید که من معتقدم برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​کافی است.
اگر می‌خواهید شبکه‌های برنامه ریزی بیشتر و محدودیت آپلود بالاتر داشته باشید، UNUM دو طرح پرداخت مشترک را با قیمت‌های ۲٫۹۹ دلار و ۶٫۹۹ دلار در هر ماه ارائه می‌دهد.
UNOM در iOS و اندروید (در حال حاضر بتا) موجود است.

۱۵- Later

Later یک پلت فرم بازاریابی محبوب برای اینستاگرام است که به شما اجازه می‌دهد تا به صورت بصری برنامه‌های اینستاگرام خود را طرح ریزی و زمانبندی کنید.
درست مثل Buffer، طبق زمان برنامه ریزی شده، Later از طریق برنامه تلفن همراه شما یک اعلان ارسال می‌کند و از شما می‌خواهد که در اینستاگرام پست ارسال کنید.

در برنامه رایگان Later، می‌توانید حداکثر ۳۰ عکس در هر ماه برنامه ریزی کنید، محتوای تولید شده توسط کاربر را جستجو و بارگذاری کنید و تحلیل اولیه دریافت کنید.

سایر ابزارهای برنامه ریزی

۱۶- Hootsuite

۱۷- Sprout Social

۱۸- Repost for Instagram

Repost for Instagram به شما اجازه می‌دهد یک پست اینستاگرام را در حساب اینستاگرام خود مجدداً ارسال کنید. این ابزار در Android و iOS در دسترس است.

قبل از اینکه شما هر عکس یا ویدیو را مجدداً ارسال کنید، به یاد داشته باشید که اجازه از صاحب پست را دریافت کرده و در عنوان خود قرار دهید. این شرایط توسط اینستاگرام مورد نیاز است و توسط سازندگان در اینستاگرام انجام می‌شود.

برای دریافت مجوز برای ارسال پست، می‌توانید از هر یک از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • پیام مستقیم به صاحب پست ارسال کنید.
  • در آن پست کامنت بگذارید.
  • از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید.

بعضی از مردم برای استفاده از عکس‌های خود هزینه می‌کنند، زیرا این امر بخشی از معیشت آنها است. بنابراین قبل از ارسال هر پست اینستاگرام مطمئن شوید که جزئیات را پاک کرده‌اید.

اگر از برنامه تلفن همراه Buffer  – Android یا iOS استفاده می‌کنید، می‌توانید پس از آن که مجوز دریافت آن را به دست آورید به صورت خودکار در صف Buffer خود یک پست به منظور کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام ارسال کنید.

۱۹- ShortStack

ما دریافتیم که برگزاری مسابقه در اینستاگرام یک راه عالی برای پیشرفت و کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام است.

ShortStack دارای یک ابزار برای سازماندهی مسابقات محتوای تولید شده توسط کاربر است، که شرکت کنندگان با ارسال عکس با هشتگ به اینستاگرام وارد می‌شوند. ShortStack سپس محتوا تولید شده توسط کاربر را جمع آوری و نمایش می‌دهد که می‌تواند به گسترش نام تجاری شما کمک کند.

در برنامه رایگان، شما می‌توانید تعداد نامحدود مسابقات را میزبانی کرده و تا ۱۰۰ ورودی را جمع آوری کنید. اگر می‌خواهید مطالب بیشتری کسب کنید و ویژگی‌های پیشرفته‌تر داشته باشید می‌توانید از نسخه پولی برنامه  ShortStack استفاده کنید.

۲۰- Gleam

Gleam رویکرد کمی متفاوت به مسابقات رسانه‌های اجتماعی دارد. این یک ویجت اینستاگرام است که شما می‌توانید به وب سایت خود اضافه کنید و بازدیدکنندگان را به حساب اینستاگرام خود هدایت کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید از مردم بخواهید که در اینستاگرام شما را دنبال کنند یا یک پست اینستاگرام خاص را برای شرکت در رقابت مشاهده کنند. بدین صورت موجب کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام خواهید شد.

در برنامه رایگان، شما می‌توانید تعداد نامحدود مسابقات، تعداد نامحدودی از ورودی‌ها را بپذیرید و تا ۱۰ برنده را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید ویژگی‌های بیشتری مانند اضافه کردن یک تصویر و سفارشی کردن ویجت خود داشته باشید، Gleam دارای دو برنامه پولی است: Pro (39 دلار در هر ماه) و تجاری (۱۴۹ دلار در هر ماه).

۲۱- Feed Them Social

Feed Them Social یک افزونه وردپرس برای نمایش رسانه‌های اجتماعی شما در وب سایت شما است. با داشتن اینستاگرام خود در وب سایتتان، می‌توانید بازدید کنندگان خود را تشویق کنید تا حساب کاربری اینستاگرام شما را بررسی و دنبال کنند که این امر موجب کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام خواهد شد.

سایر پلاگین های وردپرس

۲۲- Instagram Feed

۲۳- AccessPress Instagram Feed

۲۴- Instagram Feed WD

۲۵- Instagram Insights

Instagram Insights تحلیل اینستاگرام برای کاربران با پروفایل تجاری است.

در آنجا، شما می‌توانید عملکرد پست‌ها و استوری های اینستاگرام خود را مشاهده کنید و فالور خود را بشناسید، و اقدامات مقتضی در جهت کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام را انجام دهید.

۲۶- Squarelovin

اگر پروفایل تجاری در اینستاگرام ندارید، می‌توانید از ابزار تحلیل اینستاگرام مانند Squarelovin استفاده کنید.

Squarelovin دارای ابزار چشم انداز اینستاگرام رایگان است که شما را با معیارهای تعامل و رشد آشنا می‌کند و سابقه ارسال و بهترین زمان برای ارسال را نشان می‌دهد.

سایر ابزارهای تحلیل

۲۷- Keyhole

۲۸- Union Metrics Instagram account checkup

نتیجه کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام

با به کارگیری هر یک از ابزارهای دلخواه و مورد نیازتان در این لیست می‌توانید از آن‌ها در جهت کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام استفاده کنید. اگر فکر می‌کنید که به کمک بیشتری در مورد نحوه کسب و افزایش فالوور در اینستاگرام نیاز دارید دو لینک  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا