معرفی پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران

پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران امروزه خواهان زیادی دارد. از روزی که اینستاگرام همه­ گیر شد هنرمندان در پیج­هایی با هزاران فالوور فعالیت می­‌کردند. شاید یکی از دلایل آن سر درآوردن مردم از زندگی یا سبک و سیاق زندگی آنان باشد. ممکن است فاز تبلیغاتی نداشته باشد. لذا به خاطر برند بودن، شخص در این پیج ­ها مطرح است.

پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران

پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران چقدر از اینستاگرام درامد دارند؟

اینستاگرام درآمدهای بالایی را برای افراد مشهور رقم زده است؛ اما افراد عادی نیز می‌توانند درآمدهای خوبی داشته باشند. ممکن است اینستاگرام برای شما در بهترین شرایط جنبه تبلیغات شغلی یا خدماتی در صفحه شخصی داشته باشد؛ اما  برای بیشتر افراد به‌خصوص اشخاص مشهور درآمدهای سرشاری را به همراه دارد. البته افراد نه‌چندان معروف هم می‌توانند در این شبکه درآمد کسب کنند. این به دلیل فالوور های بالاتر پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران است.

خدمات شرکت­های تبلیغاتی

بسیاری از شرکت­های تبلیغات اینستاگرامی هستند که با افرادی که تعداد فالوور نسبتاً خوبی دارند تبادل می­کنند. نکته دیگر در این زمینه این است که کاربران صفحه آن­ها نیز فعال هستند. آن­ها وارد مذاکره و عقد قرار داد تبلیغات می­شوند تا برخی از پست­های آن اشخاص به‌صورت تبلیغاتی ارسال شود.

معرفی نمونه هایی از پیج های اینستاگرام

امروزه اکثر هنرمندان در اینستاگرام دارای پیج هستند. در زیر قصد دارم به معرفی پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران بپردازم. این پیج ­ها ممکن است به دست ادمین سپرده شده باشد.

پیج اینستاگرام شهاب حسینی 

شهاب حسینی یکی از هنرمندان مطرح و بااخلاق عرصه سینما است. او با محبوبیت خود توانسته حدود ۳ میلیون و سیصد هزار فالوور جذب کند. او جز افرادی است که از هنر خود استفاده تبلیغاتی نداشته است. در زیر به معرفی پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران دیگر می­پردازم.

اینستاگرام علی دایی 

علی دایی جز معدود ورزشکاران خیری است که در اینستاگرام گزاراش کارهایش را مشاهده می­کنیم. این ورزشکار بزرگ پیجی با حدود ۳ و نیم میلیون فالوور دارد؛ که خبر از محبوبیت زیاد او و کارهایش دارد.

پیج دراوزه بان تیم ملی علیرضا بیرانوند 

علیرضا بیرانوند شخصی که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ جز افرادی است که در بین پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران فالوور هایش سیر صعودی پیدا کرد. این شخص بعد از درخشیدن در بازی ایران و پرتقال فالوور هایش رشد زیادی داشت. در حال حاضر او یک و نیم میلیون فالوور دارد. با توجه به تعداد زیاد لایک ­ها و کامنت ­هایش می­توان متوجه شد همه فالوورهای وی حقیقی هستند؛ زیرا یک سوم از فالوور هایش او را لایک کرده­اند.

بهنوش بختیاری با m6.4 فالوور  

بهنوش بختیاری در بین پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران فالوورهای فراوانی دارد. وی با داشتن ۶٫۴ میلیون فالوور پیج او علامت وریفای را گرفته است. ویدیوهای او حدود ۱ میلیون ویو خورده است که نشان از واقعی بودن فالوورهای او می­باشد. این هنرمند کشورمان در پیج خود نیز تبلیغات می کند.

معرفی پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران در خارج از کشور

شاید لازم باشد بدانید که افراد مشهور در جهان از صفحه اینستاگرام خود چقدر درآمد دارند. یک شرکت انگلیسی به بررسی درامد افراد مشهور از اینستاگرام پرداخته است. با این تحقیقات میزان تقریبی از میزان عایدی آن‌ها از این شبکه اجتماعی را به دست آورد.

درآمد هنرمندان ‌هالیوود

بر اساس فهرست منتشر شده توسط شرکت ذکر شده، دو خواننده و بازیگر زن هالیوود در صدر قرار دارند که به ترتیب  با حدود ۱۲۰  و ۱۰۰ میلیون فالوور  برای هر عکس تبلیغاتی رقم هنگفت  ۵۰۰ هزار یورو دریافت می‌کنند.

درآمد کریستینو رونالدو

اما در جایگاه سوم یک فوتبالیست مرد نام‌آشنا قرار دارد. کریستانو رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید برای هر عکس تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش با حدود ۱۰۶ میلیون فالوور  رقم ۳۵۰ هزار یورو به دست می‌آورد.

اینستاگرام لبرون جیمز

در رتبه چهار تا ۱۰ نیز تنها یک مرد و ورزشکار دیگر قرار دارد و او  کسی نیست جز ستاره بسکتبالیست  که با حدود ۳۱ میلیون فالوور رقمی نزدیک به ۱۰۵ هزار یورو از هر تصویر تبلیغاتی درآمد دارد. افرادی هم هستند که چندان معروف نیستند اما در مدلینگ فعالیت دارند و درآمدی مشابه پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران دارند. شما هم می­توانید با یک برنامه‌ریزی مناسب استفاده از پکیج ­های ما از اینستاگرام درآمدزایی کنید. برای این کار می‌توانید از قابلیت‌های حساب کاربری بیزینس یا تجاری اینستاگرام خود استفاده کنید. همچنین می­توانید حسبان فعلی‌تان را به تجاری تبدیل کنید.

بررسی و مقایسه فالوورها

یکی از موضوعات پر سروصدای این روزها واقعی بودن تعداد فالوور­های پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران است. آنچه که بعضاً در برخی از پیج های اینستاگرامی به چشم می‌آید عدم تطابق بین فالوور ها و لایک یا ویوی اینستاگرام برخی از افراد است. در ادامه این مطلب مقایسه‌ای جالب میان تعداد فالوورها و لایک هنرمندان و ورزشکاران انجام شده است در زیر به تشریح آن خواهیم پرداخت. در این مقایسات تعداد فالوورها معیار اول و تعداد لایک آخرین پست آن‌ها معیار دوم قرار داده‌ایم. بدین ترتیب میزان تعامل مردم با آن­ها بررسی خواهد شد.

مقایسه اینستاگرام علی دایی و علی کریمی

در میان ورزشکاران تعداد فالوور علی دایی را گفتیم. با او در صدر جدول محبوب­ترین­های ورزش ایران قرار دارد ولی استقبال از پست هایش به اندازه علی کریمی نیست.

دلیل محبوب­تر بودن پست های علی کریمی

پست­های علی دایی بیشتر در رابطه با مسائل فوتبالی است؛ اما پست های علی کریمی از آنجایی‌ که به مسائل مختلفی می‌پردازد بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. علی کریمی گاهی اوقات بسیار کنایه دار می‌شود و نکته قابل توجه این است که او تمام کامنت ­های خودش را بسته است. او با انتقادهای تیزش باعث حمله­ور شدن عده­ای در پیجش و جواب کامنت ­هایش شده است.

مهدی طارمی یکی دیگر از پرطرفدارترین است که تا همین سال گذشته تعداد فالوور هایش در اینستاگرام چند هزار نفری بود. او در حال حاضر یکی از میلیونی­های اینستاگرام است. البته اینستاگرام او هم در بازه‌ای با ریزش مخاطب مواجه شد؛ یعنی وقتی علیرغم مخالفت هواداران به تیم ریزه اسپور ترکیه رفت و ایرانیان فعال او را آنفالوو کردند. در نهایت این بازیکن دوباره به پرسپولیس برگشت و مخاطبان خود را دوباره به دست آورد.

تعداد فالوور و لایک اینستاگرام پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران

خوانندگان در اینستا طرفداران زیادتری نسبت به هنرمندان سینما یا ورزشکاران دارند؛ اما محبوبیت آنان چنگی به دل نمی­زند. لایک پست هایشان خیلی نیست. خواننده های زیرزمینی این روزها طرفدارن زیادی دارند؛ مانند آرمین زارعی و امیرحسین مقصودلو یا همان تتلو با فالوورهای میلیونی و همچنین خواجه امیری و گروه ماکان باند و… آن­ها فالوورهای زیادی جذب نموده­اند.

تعداد فالوور و لایک پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران

تفاوت هاحاکی از آن است که هنرمندان سینما در تعداد فالوور و لایک اختلاف زیادی دارند. اگر عضو اینستاگرام هستید می­توانید در بعضی پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران این اختلاف را مشاهده کنید. شاید دیده باشید که تعداد فالوور ها در اینستاگرام هنرمندان سینمای ایران با تعداد لایک ­ها کاملاً متفاوت است. ممکن است که بسیاری از آن‌ها فالوور یا دنبال کننده باشند اما هوادار نباشند.

نمونه­ هایی از کیفیت فالوورها در پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران

شاید توجه کرده باشید که تعداد لایک های بازیگر خاصی مثل ترانه علیدوستی که از لحاظ تعدادی فالوور کمتری نسبت به برخی از بازیگران دارد بسیار بیشتر از رقیبان او است. شاید بتوان این استقبال زیاد را مدیون فیلم‌های تأثیرگذاری دانست که او ایفای نقش کرده است. از دیگر بازیگران معروف مهناز افشار است که در صدر جدول میلیونی‌های اینستاگرام است؛ اما نکته مهم لایک آخرین پست او با اختلاف زیادی از ترانه علیدوستی در جایگاه دوم است. محسن تنابده و سری مجموعه‌های پایتخت در جایگاه سوم پر لایک ترین پیج اینستاگرام هنرمندان و ورزشکاران هستند. رامبد جوان در رده‌ بعدی قرار دارد.

کمیت و کیفیت

با مقایسه این آمار تفاوت محبوبیت و فالوور داشتن مشخص می­شود. حتماً متوجه شده‌اید افزایش فالوور اینستاگرام خیلی از اکانت­ها موجب افزایش لایک پست‌های آن‌ها نشده است.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا