چگونه در اینستاگرام ۱۰۰۰ فالوور پیدا کنیم؟

افزایش فالوور های اینستاگرام به ۱۰۰۰ فالوور و بیشتر، برای بسیاری از کاربران تازه کار یک چالش جدی و مهم محسوب می شود. اما باید گفت که این چالش هم چندان جدی نیست و با آموزش ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام می توانید به راحتی فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

افزایش فالوور های اینستاگرام در سه مرحله

بخش اول: بهینه سازی پروفایل برای افزایش فالوور های اینستاگرام

۱- یک تم برای پروفایل خود را انتخاب کنید

تم‌ها دو کار بسیار مهم را انجام می‌دهند: محتوا را سازماندهی می‌کنند و اطمینان می‌دهند که مردم همیشه به محتوای مورد نظرشان در پروفایل شما می‌رسند.
تم‌ها همچنین می‌توانند روند پردازش مطالب شما را ساده‌تر کنند، چرا که داشتن یک چهارچوب مشخص، قاعتا بهتر از نداشتن یک چهارچوب خاص است.

۲- یک بیو مناسب بنویسید

بیوگرافی شما باید موضوع شما، وب سایت شما (اگر داشته باشید) و نکات کاربردی در مورد شما یا کار شما را ذکر کند. این کار اگر به صورت صحی و اصولی انجام شود می‌تواند باعث افزایش فالوور های اینستاگرام شما شود.

چند نکته بیونویسی در جهت افزایش فالوور های اینستاگرام

  • هر کس هدفی دارد که باعث می‌شود کارش را انجام دهد. هدفتان را پیدا کنید و در بیو بنویسید.
    • اگر تگ خاص مرتبط با محتوای خود دارید، می‌توانید تگ‌ها را به بیوی خود اضافه کنید.

۳- از یک تصویر پروفایل جذاب استفاده کنید

اگر چیزی داشته باشید که ماهیت تم شما، محتوای شما و شخصیت شما را به تصویر بکشد، از آن استفاده کنید. اگر نه، چیزی را پیدا کنید که نزدیک باشد.  افراد باید بتوانند تصویر پروفایل شما و بیو شما در اینستاگرام را ببینند و تقریباً آنچه انتظار می‌رود را بدانند. به یاد داشته باشید، یک تصویر پروفایل مناسب و جذاب می‌تواند باعث افزایش فالوور های اینستاگرام شما شود.

۴- اینستاگرام خود را به رسانه‌های اجتماعی پیوند دهید

شما می‌توانید اینستاگرام را به فیس بوک، توییتر، وبلاگ Tumblr و غیره پیوند دهید، این کار به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات اینستاگرام خود را در دیگر رسانه‌های اجتماعی ارسال کنید. به این ترتیب، شما قادر به یافتن افراد بیشتری هستید که شما را در شبکه‌های اجتماعی دیگر دنبال می‌کنند. در نهایت این کار به خودی خود منجر به افزایش فالوور های اینستاگرام شما می‌شود.

۵- هرگز حساب اینستاگرام خود را خصوصی نکنید

یک ایرادی که در برخی از کاربران وجود دارد این است که که نمی‌توانند حساب خود را در مقابل افرادی که نمی‌شناسند محافظت کنند و آن را خصوصی می‌کنند. این کار می‌تواند موجب بی اعتباری طرفداران آینده شما شود. بنابراین اگر قصد ساخت یک اکانت پولساز و افزایش فالوور های اینستاگرام خود را دارید، حساب کاربری خود را به صورت عمومی نگه دارید.

بخش ۲: مشارکت دادن سایر کاربران

۱- افرادی را دنبال کنید که با شما منافع مشترک دارند

هر چند می‌توان که بسیاری از افراد را فالو کرد تا آنها نیز شما را فالو کنند، اما دنبال اکانت هایی باشید که در زمینه فعالیت شما هستند و به نوعی منافع مشترکی با هم دارید.
مثلاً اگر حوزه فعالیت شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ است، دنبال کردن سایر حساب‌های اینستاگرامی این حوزه در جهت افزایش فالوور های اینستاگرام خود، استراتژی مناسب خواهد بود. چرا که این اکانت ها راحت‌تر شما را فالو خواهند کرد. اینگونه در وقتتان نیز صرفه جویی می‌کنید.

۲- عکس‌های دیگران را لایک کنید

برای هر ۱۰۰ لایک که انجام می‌دهید، حدود ۸ فالوور پیدا می‌کنید. البته این در صورتی است که به طور متوسط عکس‌ها را لایک کنید و حساب‌ها نیز متعلق به افراد معمولی و غیر مشهور باشند.
این یک گام ساده برای شروع افزایش فالوور های اینستاگرام محسوب می‌شود.

۳- کامنت های معنی دار زیر پست‌های دیگران بنویسید

این یک واقعیت مستند است که کامنت مناسب گذاشتن در مورد عکس‌های اینستاگرام دیگران باعث افزایش فالوور های اینستاگرام می‌شود. با این حال، متأسفانه بسیاری از مردم کامنت یک یا دو کلمه‌ای در مورد پست‌های کاربران دیگر به امید افزایش فالوور های اینستاگرام می‌نویسند. اما باید گفت که نوشتن یک کامنت خوب و معنی دار است که افزایش فالوور های اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

۴- به کاربران با تعدادی فالوور های کم پیام دهید

گاهی اوقات بهتر است یک پیام محرمانه برای کسی که از محتوا او لذت می‌برید ارسال کنید، این کار نه تنها آنها را خوشحال می‌کند، بلکه آنها را تشویق می‌کند که شما را فالو کنند، مخصوصاً اگر قبلاً آنها را فالو کرده باشید. بنابراین این اقدام شما نیز می‌تواند به صورت آهسته و پیوسته باعث افزایش فالوور شود.

چند نکته:

در نظر داشته باشید که پیام می‌تواند به عنوان نفوذ در حریم خصوصی مشاهده کرد. در هنگام ارسال پیام، مؤدبانه و محترمانه صحبت کنید.

هرگز از کسی که به او پیام می‌دهید، مستقیماً نخواهید که شما را فالو کند.

۵- ارسال مداوم و منظم پست

برای نگه داشتن افرادی که شما را فالو می‌کنند ارسال تنها یک پست در هفته خوب است. اگر چنین روالی تاکنون داشته‌اید و به مشکلی برنخوردید، به همین روال ادامه دهید. چرا که عدم رعایت برنامه ارسال پست مطابق زمان تعیین شده منجر به از دست دادن فالوور خواهد شد.
با این حال این روش برای افزایش فالوور های اینستاگرام ضعیف است. بهتر است به طور منظم روزانه یک پست ارسال کنید. اما توجه داشته باشید که بیش از چند بار در روز پست ارسال نکنید.

۶- ارسال پست در زمان مناسب

۷ عصر تا ۱ نصف شب، در ایران زمان‌های اوج فعالیت اینستاگرام هستند، بنابراین سعی کنید در طول این زمان‌ها پست‌هایتان را ارسال کنید.
با این حال اگر این زمان نتوانستید در زمان‌های فوق پست ارسال کنید، نگران نباشید؛ چرا که مطالعات متعدد نشان داده است که ارسال پست در این زمان‌ها، هر چند مفید است، اما معجزه نمی‌کند.
همچنین با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام در مورد اولویت نمایش پست‌ها، الزما قرار نیست پستی که در یک زمان خاص ارسال می‌شود، همان موقع به کاربر نمایش داده شود.

بخش ۳: عکس‌های خود را تگ کنید

۱- از تگ در تمام عکس‌های خود استفاده کنید

یک روش معمول برای تگ، نوشتن توصیف است و سپس تا آنجا که مربوط است تگ کنید. این کار شانس مشاهده شدن پست را افزایش می‌دهد و در جهت افزایش فالوور های اینستاگرام گام قابل توجهی است.

۲- بررسی تگ‌های محبوب

برنامه‌هایی مانند Leetags می‌توانند به شما در پیدا کردن هشتگ های مناسب و مشهور در مورد یک موضوع کمک کنند. شما از این اپلیکیشن و سایر اپ های مشابه می‌توانید در جهت گزینش تگ‌های مناسب استفاده کنید.
به یاد داشته باشید که برخی از تگ‌ها خیلی محبوب هستند که پست شما را برای پیدا کردن سخت می‌کنند. بنابراین منحصراً از برچسب‌های محبوب استفاده نکنید.

۳- هشتگ خود را ایجاد کنید

اگر دوست دارید، می‌توانید هشتگ خودتان را ایجاد کنید یا هشتگی انتخاب کنید که مورد استفاده قرار نگرفته است. سعی کنید از این تگ در پست‌های زیادی استفاده کنید. این کار ممکن است به عنوان یک نوع امضا برای پروفایلتان عمل کند و در نتیجه باعث افزایش فالوور های اینستاگرام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم مقاله نکات طلایی افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ های اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ را مطالعه کنید.

۴- عکس‌های خود را تگ کنید

تگ کردن مکان جغرافیایی عکس‌ها، به افراد در مناطق اطراف اجازه می‌دهد تا عکس‌های شما را پیدا کنند.

۵- اجتناب از استفاده از تگ‌های غیر مرتبط

تگ‌هایی را که به عکس‌های شما مربوط نیستند، قرار ندهید، زیرا این کار اغلب به عنوان هرزنامه در نظر گرفته می‌شود و در نتیجه ممکن است نتیجه معکوسی در کاربران شما داشته باشد.

نتیجه گیری:

در این مقاله در سه بخش بهینه سازی پروفایل، مشارکت دادن سایر کاربران و تگ کردن تصاویر به شما آموزش دادیم که چگونه با انجام اقداماتی باعث افزایش فالوور های اینستاگرام خود شوید و ۱۰۰۰ فالوور در شروع کار جذب کنید. البته این روش‌ها منحصر به جذب فالوور برای ۱۰۰۰ کاربر اول نیست و قابلیت استفاده در طولان ی مدت را دارند.
اگر فکر می‌کنید به آموزش بیشتری نیاز دارید می‌توانید محصول افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را خریداری کنید. در این محصول به شما نکات مختلفی از جمله آموزش راه اندازی یک پیج و سایت برای کسب درآمد از افزایش فالوور اینستاگرام داده می‌شود.
همچنین افزایش فالوور واقعی اینستاگرام محصول مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی، به صورت اصولی فالوور های خود را افزایش دهند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا