معنی استوری چیست ؟

حتماً شما از آن دسته از افراد فعال در اینستاگرام گرام هستید که افزایش فالوور اینستاگرام رای شما پراهمیت است. شما با به‌کارگیری صحیح story به این هدف خواهید رسید. به شرطی که بدانید معنی استوری چیست؟ اگر به‌تازگی با اینستاگرام گرام آشنا شده­اید با ما همراه باشید. در این مقاله ابتدا به بررسی این فالوور می‌پردازیم. ضرورت افزایش فالوور اینستاگرام گرام چیست؟ در مراحل بعد به این می­پردازیم که معنی استوری چیست؟!

استوری چیست

معنی فالوور چیست ؟

معنی فارسی فالوو یعنی دنبال و فالوور یعنی دنبال کننده. همه افرادی که یک پیج در اینستاگرام گرام دارند تعدادی دنبال کننده دارند همچنین تعدادی دنبال­ شونده یا فالووینگ. به‌صورت صوری اگر شما پیج اینستاگرام ی خود را باز کنید در بالای پیج سه گزینه مشاهده خواهید کرد. یکی از آن گزینه‌ها تعداد فالوورهای شما است. پس می‌توان گفت هرچه قدر تصاویر موجود در پست­ها یا story شما جذاب­تر باشد یا کیفیت بالایی داشته باشد کاربران زیادی را جذب آن صفحه می‌کند و افزایش فالوور­ اینستاگرام گرام آن صفحه نمود پیدا می‌کند. تا این قسمت حتماً به پاسخ معنی استوری چیست رسیده‌اید. قابل به ذکر است که هر پیج می­تواند تعداد بی­نهایت فالوور داشته باشد و هیچ محدودیتی در این تعداد وجود ندارد.

بیشتر بدانید: اگر برای استوری اینستاگرام خود نیاز به یک موشن گرافیک 15 ثانیه‌ای جذاب با بهترین قیمت و کیفیت دارید، همین حالا با کارشناسان رستا آیتی تماس بگیرید.

افزایش فالوور اینستاگرام گرام هدفمند یا غیر هدفمند

شاید بدانید که یک­سری از سایت­ها در داخل ایران اقدام به فروش فالوور با قیمت‌های زیاد می­کنند. اغلب این فالوورها فیک یا غیر­هدفمند می­باشند. آن­ها توجیهاتی برای این اقدام مانند وجود تعداد زیادی فالوور برای افزایش اعتماد مشتری و… دارند. تفاوت هدفمندی و غیر­هدفمندی افزایش فالوور اینستاگرام گرام چیست اگر نمی­دانید فالوور هدفمند چیست خواهیم گفت. فالوور هدفمند یعنی دنبال­کنندگانی که علاقه­مند یا مشتری در کسب‌وکار شما هستند و امکان مبدل شدن آن‌ها به مشتری وفادار و دائمی زیاد است. فرض کنید در یک فروشگاه یا شرکت خدماتی کار می­کنید. اگر تمایل دارید برای کسب­و­کار خود مشتری به دست بیاورید. اضافه شدن فالوورهای فیک و افراد کم سن برای شما سودی نخواهد داشت. استفاده از فالوور هدفمند در این مثال یعنی کسانی که از شما خرید می‌کنند. جامعه هدف شما این افراد هستند. درک معنی استوری چیست موقعی نمود پیدا می­کند که فالوورهای شما هدفمند باشند.

حقیقت معنی استوری چیست ؟

اکثر کاربران فعال اینستاگرام مواقعی که به سینما یا پارک می­روند. از رویدادها عکس می‌گرفتند و در پست­ها به اشتراک می­گذارند. این کار معایبی داشت و اینستاگرام تصمیم گرفت story یا داستان را وارد این عرصه پهناور کند. بعد از این نوآوری اینستاگرام گرام، معنی story چیست نمود پیدا کرد. حال قصد داریم به ارتباط بین استوری و فالوور هدفمند بپردازیم و به سؤال معنی استوری چیست و کارایی آن برای افزایش فالوور اینستاگرام گرام پاسخ دهیم. با رستا آی ­تی همراه باشید.

معنی استوری چیست ؟ کارایی story برای افزایش فالوور اینستاگرام گرام چیست؟

story فوق­العاده جذاب است. این امکان اینستاگرام که اخیراً وارد دنیای مجازی شده است کاربردهای بی­شماری دارد. شاید بپرسید معنی استوری چیست؟ کارایی این امکان برای افزایش فالوور اینستاگرام گرام چیست؟ جذابیت، زیبایی طراحی و سرگرم‌کنندگی این ویژگی موجب شده تا مردم به سمت این امکان بیشتر حرکت کنند؛ و اهداف افزایش فالوور اینستاگرام گرام البته از نوع هدفمند را تحقق ببخشند. دنیای امروز رساندن مفهوم یک امر با طنز یا محتوای جذاب است. برای مردم ما سرگرمی و متفاوت عمل کردن جالب و متفاوت است. علاوه بر این ویژگی­ها ارتباط و تعامل بین افراد پایه اساسی همه شغل­ها است. در اینجا فهمیدن معنی استوری چیست؟ و ارتباط آن با افزایش فالوور اینستاگرام گرام برای رشد و ارتباطات مفید شما، ارجاع به وب‌سایت شما و حتی فروش بسیار کارا است!

در رابطه با افزایش فالوور اینستاگرام گرام معنی استوری چیست؟

story تنها مختص استفاده شخصی نیست. در پاسخ به این سؤال که کارایی و معنی استوری چیست؟ به این نکته باید اشاره کرد که این امکان دریچه­ای به روی وسعت کسب‌وکارهای دنیای دیجیتال است. نه­تنها story برای کسب­وکار اینترنتی و تجاری مفید است؛ درواقع این امکان یکی از آن دریچه­های ویژه است که به اندازه­ای که برای افراد معمولی کارایی دارد. برای تجارت و تبلیغات هم می­تواند داشته باشد. توجه به این‌که آیا هدف شما تولید محتوای جذاب و سرگرمی دیگران باشد و یا یک کار تکراری و کسل­کننده برای امر افزایش فالوور اینستاگرام گرام حائز اهمیت است. شما با بهره­گیری از علایق مردم می­توانید تبلیغات کنید؛ و یا با استفاده از story ­های هرروز خود محصولات را به فروش برسانید.

کاربرد استوری اینستاگرام

کاربرد درک معنی استوری چیست؟

تولید و انتشار یک story ممکن است برای شما به­راحتی آب خوردن باشد. هدف من در این مقاله این است برای افرادی که آشنایی کمتری دارند مطالبی را ارائه دهم که درک کنند معنی استوری چیست.

بیشتر بدانید: کاربردهای موشن گرافیک

آموزش ایجاد استوری

شما می­توانید از صفحه اصلی خود یک story جدید ایجاد کنید. یا آیکون دوربین قسمت سمت چپ بالای صفحه را لمس نمایید. تا دوربین و صفحه ایجاد story باز شود.

پاسخ دیگری برای معنی استوری چیست؟

با زدن دکمه بزرگ مربوط به عکس یا فیلم، می­توانید عکس بگیرید و یا با لمس طولانی این دکمه برای چند ثانیه، یک فیلم کوتاه چندثانیه‌ای بگیرید. همچنین شما قادر خواهید بود از افکت، استیکر و سایر المان­ها به‌صورت مجانی استفاده کنید. شاید این به سؤال معنی استوری چیست؟ پاسخ مناسبی بدهد.

مرحله سوم ایجاد استوری

همچنین شما قادر خواهید بود یک عکس یا کلیپ قبلاً گرفته‌شده را از دوربین خود با کشیدن انگشت به سمت بالا یا پایین لود کنید. این عکس یا کلیپ باید در طی ۲۴ ساعت گذشته گرفته شده باشد، اما روش­های میانبری برای این امکان وجود دارد!

چهارمین مرحله پاسخ به سؤال معنی استوری چیست؟

در story امکانات بی­نهایتی نهفته است. شما با لمس کردن هر نقطه از این صفحه یک امکان دیگر را مشاهده می­کنید. شما قادر هستید با اندازه و رنگ متن بازی کنید در ضمن می­توانید از هشتگ و منشن در این ویژگی به­منظور افزایش فالوور اینستاگرام گرام استفاده کنید.­ @ یا منشن یعنی نام یک فرد را ذکر می­کنید. هشتگ و علامت “#” برای کلمات کلیدی مهم جهت سرچ شما است.

آشنایی با افکت­های story

شکل هلال ماه در افکت­های استوری برای تنظیم نور جهت عکس‌برداری در جاهایی با نور کم به ما کمک می‌کند که عکس‌های گرم‌تری را مهیا کنیم.

شکل فلش یعنی تغییر دوربین جلو به دوربین عقب می­توانید دوربین را تغییر دهید.

سایر شکلک­ها برای فیلتر چهره و یا ایموجی­ها که برای بیان دقیق­تر مفهوم استفاده می‌شوند.

امکانات پرمعنی استوری چیست؟

یکی از امکانات جدید story اضافه کردن امکان جست­و­جوی story برحسب مکان و هشتک استفاده شده است. معنی استوری چیست؟ معنی آن این است که اگر شما در story خود یک هشتگ را به نمایش گذاشته­اید و پیج تان عمومی است دیگر کاربران می‌توانند آن­ها را ببینند حتی اگر شمارا فالوو نداشته باشند!

دیگر ویژگی‌های معنی استوری چیست ؟

اینستاگرام بر اساس عکس پایه­ریزی شده است. زیبایی محتوا برای اینستاگرام بسیار مؤثر است. حتماً با این برخورد کرده­اید که یک عکس بسیار پرمحتواتر از یک متن است. در قسمت story می­توانید از ابزارهایی برای رنگ­آمیزی و ویرایش و حتی افزودن سایر افکت­ها استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید با پاک‌کن هر نقاشی مربوط که به story اضافه می‌کنید با قلم‌ مخصوص پاک

کن ویرایش کنید.

هشتک و منشن­ها در story

قبلاً گفتیم مفهوم هشتک و منشن در story چیست. در معنی استوری چیست گفتیم که می‌توانید هر چیزی اعم از هشتگ و منشن را با انتخاب دکمه‌ی برچسب در گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه خود به این صفحه اضافه کنید. برخی از مهم­ترین آن‌ها شامل برچسب مکان است که به شما اجازه می‌دهد تا لوکیشن story خود را انتشار دهید. توسط برچسب هشتک و برچسب­های دیگر می­توانید آن را ویرایش و ذخیره کنید در مواقع بعدی استفاده کنید! جالب است بدانید اثر این تصاویر در درک معنی استوری چیست؟ و چه اثری روی افزایش فالوور اینستاگرام دارد.

عملی شدن معنی استوری چیست؟

هر story که شما منتشر می­کنید در بالای هوم­پیج مشتریانتان به نمایش گذاشته می­شود، شما با ضربه ­زدن روی پروفایل صفحه‌نمایش خود قادر به ‌مشاهده خواهید بود. این در یک تصویر می‌گوید معنی استوری چیست؟

الگوریتم کلی برای درک معنی استوری چیست؟

موقعی که شما تمام انرژی خود را روی ارتباط برقرار کردن با اعضای اینستاگرام و درنهایت افزایش فالوور اینستاگرام می­گذارید. با اضافه شدن این قابلیت الگوریتم­هایی برای ارائه این روش هم معرفی شد. این الگوریتم بر اساس علایق سایر کاربران به story شما اولویت­بندی می­شود. روش این الگوریتم برای معنی استوری چیست؟ این است که می‌توانید با بهتر کردن story شانس بیشتری برای نمایش در ستون اول صفحه جست جو داشته باشید؛ اما ممکن است از الگوریتم­های دیگری هم برای اولویت­بندی استفاده شود. اینستاگرام هیچ‌وقت شمارا برای ارسال بیش‌ازحد story در این فضا مجازات نخواهد کرد. چراکه تاریخ انقضای آن ۲۴ ساعت است.

ارزش‌گذاری روی معنی استوری چیست ؟

این یک ویژگی مناسب است که شما متوجه می­شوید در چه زمانی اکثر فالوورها آنلاین هستند. این خوب­تر است که جنسیت پیج ­های بیننده را درک کنید. این موضوع در امر تولید عکس و محتوای شما تاثیر زیادی دارد. تعیین نوع فالوورها و بینندگان story و این­که کدام‌یک story شما را دیده­اند با کلیک روی قسمت زیری فایل story به‌صورت بازشده به شما کمک می‌کند تا در انتخاب تصاویر بیشتر دقت کنید. بعد از خواندن این متن حتماً متوجه شدید که سیاست و معنی استوری چیست .

3.2/5 - (8 امتیاز)
اسکرول به بالا