۱۰ قانون مهم برای استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام یکی از راه های رایج و البته ارزان و یا حتی رایگان افزایش فالوور در اینستاگرام است که کاربرد نسبتا زیادی در بین کاربران و خصوصا شرکت ها دارد. در همین راستا تصمیم گرفتیم در این نوشته ۱۰ نکته کاربردی و قوانینی که در هنگام کار با ربات باید رعایت کنید، مطرح کنیم.
با اینکه نکات این نوشته، مبتنی بر Instabow است، با این حال جنبه کلی دارد و در اکثر غریب به اتفاق ربات ها کاربردی و معتبر خواهد بود.

۱۰ قانون مهم برای استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام

۱- نباید ربات دیگری در کنار یک ربات داشته باشید

هر چند ربات افزایش فالوور اینستاگرام راهی مرسوم و قابل قبول برای کسب و افزایش فالوور اینستاگرام است؛ با این حال با استفاده همزمان از چند ربات می‌توانید از اینستاگرام محروم شوید. بنابراین سعی کنید چنین ریسکی نکنید، به ویژه اگر مثالا از ابزار لایک جمع کن در گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنید. بنابراین هرگز از ربات دیگری استفاده نکنید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

۲- طمع نداشته باشید

معمولاً زمانی که کاربران شروع به کار می‌کنند، می خواهتد نتایج سریعی به دست بیاورید! اما اجازه دهید این مطلب را روشن کنیم – مأموریت Instabow برای فالوورهای واقعی است. این به این معنی است که ما مخاطبانی را انتخاب می‌کنیم که شما به ما می گویید. مردم واقعی همیشه در تلفن هوشمند خود نیستند، فالوور های واقعی شما را دنبال خواهند کرد، اگر آن‌ها واقعاً محتوای شما را دوست داشته باشند. بنابراین، اگر شما محتوای زیادی را با هشتگ های مناسب، مکان‌ها و بهره مندی از استراتژی محتوای صحیح ارسال کنید، می‌تواند موجب افزایش فالوور های شما شود.

۳- هرگز بدون هدف نباشید

برای دستیابی به بهترین نتایج در هنگام استفاده از ربات ، باید بدانید که مخاطبان مورد نظر شما کدامند. اگر هرگز نمی‌خواهید بدون هدف باشید، باید به سؤالات زیر پاسخ دهید:

سوالاتی که در ارتباط با ربات افزایش فالوور اینستاگرام باید پاسخ دهید

می‌خواهید چه کسی فالوور شما باشد؟ (جوانان، ورزشکاران، دوستداران غذا یا دانشجویان و …)

چه کسانی احتمالاً مطالب شما را لایک می‌کنند؟ (اگر شما یک ورزشکار هستید، ممکن است که دیگر ورزشکار انمطالب شما را لایک کنند)

رقیب شما کیست؟ (اگر شما یک عکاس منظره هستید، محبوب‌ترین عکاسان منظره در اینستاگرام را هدف قرار دهید).

موقعیت مکانی شما کجاست؟ اگر شما یک کسب و کار محلی در ایران دارید، برای مردم اروپا اهمیتی ندارد. بنابراین منظقی این است که افراد شهرتان را هدف قرار دهید.

کدام هشتگ ها در منوی شما محبوب هستند؟ (اگر شما یک برند هستید، هشتگ های برند رقبا را بررسی کنید).

۴- آنفالو کردن را به خاطر داشته باشید، تا پروفایل خود را ویژه نگه دارید

اینستاگرام دارای محدودیتی است که بر اساس آن می‌توانید ۷۵۰۰ نفر را دنبال کنید. برای مخفی کردن ربات، بهترین روش این است که یک نسبت ۵۰٪ داشته باشید – به این معنی است که اگر شما ۴۰۰۰ فالوور داشته باشید، برنامه آنفالو باید با رسیدن به ۲۰۰۰ فالو کننده، شروع شود. شما همچنین می‌توانید آنفالو کردن را برای یک زمان خاص از روز برنامه ریزی کنید.

۵- به ربات افزایش فالوور اینستاگرام فشار نیاورید

Instabow به گونه ای توسعه داده شده است که حساب کاربری شما را از خطر بلاک شدن محفوظ نگه دارد. بنابراین شما باید به طور منظم رفتار انسانی به اینستاگرام نشان دهید. یکی از شایع‌ترین رفتارها تعداد اقدامات است. بنابراین اگر در Instabow یا از ربات افزایش فالوور اینستاگرام مشابه دیگری، از اقدامات چندگانه خودکار استفاده می‌کنید، سرعت خودکار یا متوسط توصیه می‌شود.
با این حال، شما می‌توانید سرعت بسیار سریع را برای اقدامات خودکار حالت SOLO تنظیم کنید. اگر Autolike + Autocomment + AutoDM و … را با هم همگام کنید، از سرعت بسیار سریع استفاده نکنید.

۶- اهداف پیج اینستاگرامی خود را بدانید

اگر دلیلی برای کسب فالوور بیشتر نداشته باشید، با فالوور های واقعی روبرو خواهید شد که در واقع به شما اهمیتی نمی‌دهند. چرا می‌خواهید فالوورهای خود را افزایش دهید؟ آیا می‌خواهید آنها را بفروشید؟ آیا برای کسب و کارتان نیاز به اثبات اجتماعی دارید؟ آیا می‌خواهید یک پیام را منتشر کنید؟ آیا می‌خواهید خدمات خود را تبلیغ کنید؟

این روزها داشتن فالوور آسان است. شما می‌توانید با هزینه کم، فالوور فیک خریداری کنید. با این حال ما این را فقط برای برندها و کسب و کارهایی توصیه می‌کنیم که نیاز به اثبات اجتماعی برای مشتریان جدید دارند. اما اگر مایل به استفاده از یک سرویس ربات افزایش فالوور اینستاگرام مانند Instabow هستید، نباید تنها اهداف خود را بدانید، بلکه باید بدانید که چرا آن اهداف را دارید. به محض اینکه پاسخ این «چرا» را بدانید، متوجه خواهید شد که این ابزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی یعنی ربات افزایش فالوور اینستاگرام واقعاً مفید است!

۷- شما باید نظرات خودکار را خنثی، خلاق و خنده دار تنظیم کنید

اینترنت پر از نظرات خودکار است. برای شروع کار بخش نظرات ربات افزایش فالوور اینستاگرام یک تنظیم خنثی برای نظرات داریم. اما ما به شدت توصیه می‌کنیم از برخی از نظرات معتبر استفاده کنید، که در واقع متناسب با مخاطبان مورد نظر شما هستند. اگر شما خلاق و خنده دار هستید، بدون ریسک نوشتن یک کلمه اشتباه در یک پست در مورد مراسم تشییع جنازه، میزان مشارکت شما می‌تواند افزایش یابد و افراد بیشتری به دلیل تعامل، شما را فالوو کنند.

اگر از نظر خودکار استفاده می‌کنید، همیشه توصیه می‌کنیم که بیش از ۱۰ نظر خنثی مختلف در تنظیمات خود اضافه کنید. البته، ما درک می‌کنیم که امکان دستی اضافه کردن صدها نظر وجود ندارد. اما اگر شما قادر به اضافه کردن ۱۰۰۰+ نظر خنثی باشید چه؟

در حال حاضر این امکلن به واقعیت تبدیل شده است. در ربات افزایش فالوور اینستاگرام Instabow از فرمت Spintax در نظرات پشتیبانی می‌شود. بنابراین شما می‌توانید از آن در نظرات خود در Instabow استفاده کنید.

۸- پیام‌های مستقیم ارسال کنید تا تعامل ایجاد گردد

خدمات پیام مستقیم می‌تواند برای شما حکم طلا را داشته باشد، اگر از آن به طور صحیح استفاده کنید. اگر شما در شروع کار خدمات فروش خود را بدون هیچ گونه محتوای دیگری ارائه دهید، این مسئله می‌تواند یک تأثیر اشتباه ایجاد کند.
بنابراین شما می‌توانید از فالو کردن مخاطبان تشکر کنید و پس از آن به سادگی تلاش خود را برای فروش خدمات خود به کار ببرید.

۹- باید تمام نظرات خود را پاسخ دهید

همیشه در مورد این واقعیت فکر کنید که مردم وقت و انرژی‌شان را در پست‌های شما صرف می‌کنند. شما باید به همان شیوه به آنها احترام بگذارید!

۱۰- تمرکز بیشتری بر ایجاد محتوای داشته باشید

اکنون که از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می‌کنید، زمان بیشتری برای خودتان دارید. از آن زمان آزاد برای ایجاد تصاویر بهتر، استوری های بهتر و صحبت بیشتر در حساب کاربری خود استفاده کنید. تصور کنید در اینستاگرام بیش از ۲۰۰ هزار فالوور دارید، اما پروفایل و محتوای شما همانند یک اکانت ۲۰۰ هزاری نیست!
ربات افزایش فالوور اینستاگرام یک ابزار رسانه‌ای بسیار قدرتمند اجتماعی است. اما قدرت، مسئولیت با خود همراه خواهد داشت!

نتیجه ربات افزایش فالوور اینستاگرام

در مقاله ربات افزایش فالوور اینستاگرام از ۱۰ نکته مهمی که در حین کار با ربات Instabow رعایت کنید گفتیم. اما این ۱۰ نکته آنچنان کلی هستند که برای اکثر غریب به اتافق ربات های دیگر افزایش فالوور اینستاگرام نیز کاربرد دارند.

اگر فکر می کنید مبحث برایتان جذاب و کاربردی بوده پیشنهاد می کنیم برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما از لینک‌های  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله بازدید داشته باشید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا