فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

/, مقالات/فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر اینستاگرام خود را به­ روز کنید می­بینید فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور در ورژن جدید این پلتفرم تقلید شده از اسنپ چت هستند. در مقاله ­های قبلی گفتیم اینستاگرام با اسنپ­چت درحال رقابت است فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور  را به تقلید از این برنامه، اضافه نموده است. افکت یا فیلترهایی که در آخرین ورژن می­توانیم برای صورت، استفاده کنیم نمونه بارزی از این مثال است.

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

شناخت فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

با این که این فیلترها از اسنپ­چت کپی شده اما چون اینستاگرام طرفداران زیادی دارد با این برنامه شناخته خواهد شد.این افکتی که گفته شد فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور  محسوب می ­شود. نکته ای که حائز اهمیت این است، این فیلترها صرفا بر روی دوربین جلویی گوشی و تبلت ها فعال است. همچنین کاربران می توانند این افکت ها را روی صورت، خواه در فیلم و خواه در عکس ایجاد کنند تنها محدودیت این است که صرفا باید با دوربین سلفی گیر خود تصاویر را ایجاد کنند.

افکت ­های فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

همان­طور که گفتیم این نوع فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور  جز ۸ افکت­ زیبای اسنپ­چت محسوب می­شود. این قابلیت را می ­توان هنگام عکس گرفتن از صورت خود برای استوری تنظیم کنیم.

دلیل استفاده از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

اینستاگرام آن­قدر پیشرفت داشته که در حال حاضر کاربران با فیلترهای از پیش ساخته شده اینستاگرام، نور، رنگ و .. را به طرز زیبایی تغییر می‌دهند. مهم ترین مسئله بعد از استفاده از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور روش اشتراک­گذاری آن است. اما اگر توجه نمایید هرکابر سلیقه‌ای منحصر به­فرد خود را دارد. در این موارد افراد پس از انتخاب یک فیلتر مناسب خودشان، تغییرات جزیی دلخواه خود را نیز به آن اضافه می کنند. این دقیقا زمانی است که نیاز به قابلیت ذخیره فیلترهای کاملاً دلخواه در اینستاگرام احساس می شود. که راه حل­هایی هم برای این موارد وجود دارد.

انواع دیگر فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

اینستاگرام برای عکس­هایش فیلترهای زیادی درنظر گرفته است. یکی از این فیلترها که در بالا توضیح دادیم مخضوض عکس­های سلفی در استوری است. از دیگر فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور می­توان به فیلتر پست­هایش اشاره نمود. هنگامی که شما یک عکس را به‌عنوان پست آپلود می‌کنید بعد از انتخاب عکس در زیر عکس اصلی عکس­های ریزتری می­بینید که در آن فیلترهای گوناگونی به کار رفته است. در زیر اسامی و ویژگی­های آن­ها را ذکر خواهم کرد.

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اسامی فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

Normal حالت عادی

Clarendon  در این فیلتر از ته رنگ آبی استفاده شدهو به نحوی می­توان گفت گرمی کاهش یافته است.

Mon  همانطور که از نامش پیداست حالت مه یا سیاه سفید شب را به عکس می­دهد.

Lark کمتر کردن قرمزی عکس‌ها و تقویت رنگ‌های آبی و سبز

Reyes  عکس را تیره می کند.

فیلتر Juno رنگ های سرد را سبز نشان می دهد.

Slumbr  گرمی عکس را زیاد و عکس را مات تر نشان می­دهد.

Crema این نوع فیلتر عکس را تیره و رنگ سرد را روبه آبی تیره میبرد.

Ludwig  روشنایی عکس را افزایش می­دهد.

Aden  عکس را روشنتر و روبه سبزی می­برد.

Perpetua رنگ سرد را روبه روشنایی و گرم را رو به تیرگی میبرد.

Amaro  رنگ را سردتر و روشنتر می کند.

Mayfairا ین عکس به اندازه لازم عکس را روشن و جذاب می­کند.

Lnkwell این فیلتر موجب سیاه و سفید شدن عکس می­شود.

موارد استفاده از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگرچه فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور موارد زیبایی هستند. به‌عنوان‌مثال پالایه Nashville برای عکس‌های سلفی، Lofi  یا X-Pro برای مناظر استفاده می‌شوند. ولی اکثر عکاسان و کاربران حرفه‌ای این اپلیکشین میزانی خاص از نور، رنگ و مواردی نظیر vignette و saturation را در همه تصاویر خود تغییر می‌دهند تا یک هارمونی مشخص در عکس­ها طنین­انداز شود.  نکته حائز اهمیت این است که ایجاد این تغییرات به صورت کاملاً یکسان در تعداد زیاد تصاویر می‌تواند بسیار زمان­بر باشد. اخیراً امکاناتی وجود دارد که قادر هستید با سلیقه خود فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور را تغییر دهید و مواردی را که بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنید را در ابتدای لیست قرار دهید.

قابلیت استفاده از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

فیلترهایی با تنظیمات کاملاً دلخواه و امکان منتشر کردن آن عکس­ها در شبکه مجازی توسط کاربران می‌تواند محبوبیت اینستاگرام را از حد موجود فراتر ببرد. و تعداد کاربران اینستا را بازهم افزایش دهد. دلیل این امر این است که اینستا مبتنی برعکس ساخته شده است.

13 روش تضمین شده افزایش فالوور اینستاگرام

 انواع متفاوت فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

یک برنامه و اپلیکیشن به نام VSCO وجود دارد. این برنامه با نگاهی کاملاً تخصصی به عکاسی موبایل ساخته شده است. این برنامه امکان ایجاد فیلترهای دلخواه توسط کاربران را مهیا می­سازد. اما به دلیل برخی پیچیدگی­ها در استفاده از امکانات این برنامه ممکن است کار با آن‌ها در اوایل راه برای کاربران سخت باشد.

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور تقلید شده از اسنپ­چت

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور تقلید شده در اینستاگرام دارای ۸ افکت زیبای صورت است. شما می‌توانید هنگام ایجاد تصویر از آن‌ها استفاده کنید.  روی صورت خود آن‌ها را تنظیم کنید. برای استفاده از این قابلیت نکته‌ها و روش‌هایی وجود دارد که در ادامه مفصلاً توضیح خواهیم داد.

روش کار با فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور  در استوری

ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید.با دوربین جلو برای گرفتن تصویر اماده شوید و اپلیکیشن را برای گرفتن عکس یا فیلم فراخوانی کنید.

هنگامی‌که دوربین اینستاگرام فعال شد، می­توانید تصویر خود را مشاهده کنید. و افکت یا فیلتر لازم را روی آن ایجاد کنید. این قابلیت تقریباً شبیه به زمانی است که می‌خواهید یک استوری یا لایو ایجاد کنید. زمانی که عکس را گرفتید و در زیر پانل دوربین وارد بخش استیکر شدید لیستی از فیلترها قابل مشاهده است. شما می‌توانید هرکدام را که می‌خواهید انتخاب کنید و تفاوت چهره‌تان را با هر فیس افکت مشاهده کنید. بعدازاین می‌توانید از این افکت‌ها برای گرفتن فیلم یا عکس استفاده کنید. برای گرفتن عکس کافی است دکمه وسط را یک‌بار لمس کنید اما با لمس طولانی‌مدت آن، می‌توانید به‌سادگی فیلم تهیه کنید.

غیرفعال کردن فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

درصورتی‌که بخواهید افکت‌ها را غیرفعال کنید بر روی گزینه شکلک افکت که ابتدا روی آن ضربه زدید دوباره ضربه بزنید تا غیرفعال شوند و رول افکت‌ها پنهان شوند. این فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور ترکیبی از چهره‌های حیوانات و تزئیناتی است. مطمئناً به‌زودی اینستاگرام از آن پر خواهد شد و آن را به یک قابلیت تکراری تبدیل خواهد کرد بنابراین تا وقت دارید، از این افکت‌ها استفاده کنید و تصاویر جدیدی ایجاد کنید.

ساخت کلکسیونی از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

در بعضی از اوقات به فیلترهای اینستاگرام برخورد می‌کنیم که هیچ‌گاه برای ویرایش عکس‌ها از آن استفاده نمی‌کنیم. ممکن است گاهی از انواعی از فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور بسیار استفاده می‌کنیم. خواسته ما بودن در لیست اول فیلترهای اینستاگرام است که راحت‌تر دسترسی به آن داشته باشیم. در این آموزش می­خواهیم کلکسیونی از فیلترهای اینستاگرام که موردعلاقه شما هستند را تشکیل دهیم.

با استفاده از این ترفند که یکی از مهم‌ترین ترفندهای این شبکه اجتماعی  است می‌توانیم کار با اینستا را برای خود راحت‌تر کنیم. درنتیجه از آن لذت ببریم. به همین منظور مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

مرحله ۱

موقع پست گذاشتن از ویدئو و عکس به قسمت فیلترها بروید.

مرحله ۲

به آخرین قسمت از لیست فیلترها بروید و گزینه manage  را انتخاب کنید.

مرحله ۳

سپس با مراجعه به گزینه دو خط موازی که در سمت چپ هر فیلتر قرار دارد و تغییر آن فیلتر به بالا یا پایین ترتیب قرار گرفتن فیلترها را تغییر دهید.

مرحله ۴

گزینه‌ای در سمت راست هر فیلتر وجود دارد که اگر بخواهید آن را به لیست اضافه کنید می‌توانید آن را تیک بزنید و یا اگر نمی‌خواهید کافیست تیک آن را بردارید. اما نگران نباشید با این کار فیلترها حذف نمی‌شوند و می‌توانید در آینده دوباره به کلکسیون خود اضافه کنید.

مرحله ۵

 و در انتها گزینه Done  را انتخاب کنید تا تنظیمات ذخیره شوند.

اینستاگرام همچنان به روند اضافه کردن فیلترهای جدید ادامه می‌دهد و ابزار مختلفی را در اختیار کاربران می‌گذارد. این شبکه اجتماعی به‌تازگی یکسری «فیتلر صورت» (Face Filters) اضافه کرده که به کاربران اجازه می‌دهند بتوانند عکس‌های سلفی خودشان را بامزه‌تر کنند.

جدیدترین فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

در آپدیت جدید اینستاگرام در استوری فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور می­بینید. این­ها به‌تازگی در این قسمت اضافه شده است. با وارد شدن به این بخش می‌توانید انواع و اقسام فیلترهای جدید را روی عکس خودتان قرار دهید. حتی می‌توانید این ویدیوها در حالت بومرنگ هم استفاده کنید.

البته در کنار اضافه شدن فیلترهای جدید یکسری ویژگی‌های جدیدتر هم به این برنامه اضافه شده است. اکنون کاربران می‌توانند ویدیوهای برعکس درست کنند. قابلیت  (Rewind)  هم به قسمت استوری اضافه می‌شود.

برای تاثیر فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور می‌توانید داخل استوری‌ها از هشتگ استفاده کنید. تا افزایش فالوور به­راحتی محقق گردد.

فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور

امیدواریم  مقاله فیلترهای اینستاگرام برای افزایش فالوور مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. در صورت تمایل به افزایش فالوور اینستاگرام پیشنهاد می کنیم از محصولات  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را به انتخاب خود تهیه کنید تا سریعتر شاهد رشد کسب و کارتان باشید.

توسط | ۱۳۹۸-۱-۴ ۱۱:۳۴:۴۴ +۰۴:۳۰ فروردین ۹ام, ۱۳۹۸|اینستاگرام, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

5 × 5 =