۱۱ راه برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام – بخش دوم

با شما هستیم با قسمت دوم و پایانی مقاله ۱۱ راه برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام. در بخش اول مقاله برای شما از لزوم بهینه سازی اکانت کاربری، انتخاب و زمان بندی پست‌های مناسب و جذب فالوور واقعی به منظور افزایش فالوور واقعی اینستاگرام گفتیم. در این بخش نیز به ۶ نکته باقی مانده برای کسب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام اشاره می کنیم.

تکنیک های کسب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

۶- برای کسب فالوور واقعی اینستاگرام اکانت تان را خوب نمایش دهید

اگر در اینستاگرام اکانت شما شناخته شده نباشد، کاربران چگونه می توانند حساب کاربری شما را پیدا کنند؟ یکی از راه کارهایی که که جهت شناخته کردن اکانت و کسب فالوور واقعی اینستاگرام می توانید انجام دهید این است که حساب کاربری اینستاگرام خود را در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی خود معرفی کنید و لینک دهید.

اگر واقعا می خواهید فالوور واقعی اینستاگرام قابل توجهی کسب کنید، بگذارید مردم بدانند که کجا شما را پیدا کنند. می توانید دکمه رسانه اجتماعی را به وب سایت و وبلاگ خود اضافه کنید تا بازدید تان در تمام شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، بیشتر شود و مردم بدانند که چگونه اینستاگرام شما را پیدا کنند.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که فقط به دنبال فالو شدن بدون داشتن استراتژی صحیح و مناسب نیستید. باید سعی کنید محتوای منحصر به فرد و مفیدی را در اینستاگرام خود ارائه کنید تا کاربران دلیلی برای فالو کردن شما داشته باشند. خوشبختانه با ویدیوی اینستاگرام، شما یک فرصت عالی برای کسب فالوور واقعی اینستاگرام از طریق محتوای خلاق دارید.

۷- پست دلخواه فالوور هایتان را ارسال کنید

در حالی که گفتن این کار ساده تر از انجام آن است، اما یاد بگیرید که پست دلخواه فالوور هایتان کدام است. شما در اینستاگرام به سرعت خواهید دید که برخی از محتواها بهتر از سایر محتواها در جهت جذب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام عمل می کنند. به همین دلیل تست کردن این امر و رسیدن به نتیجه صحیح بسیار مهم است.

کوچکترین جزئیات از جمله فیلتر، کپشن، نوع محتوا یا زمان ارسال، می توانند باعث ایجاد تفاوت شوند. گوش به زنگ روندهای جدید اینستاگرام باشید تا بتوانید یک محتوای محبوب برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام ارسال کنید.

برای تحلیل بیشتر، برند باید روی ابزار تحلیل اینستاگرام سرمایه گذاری کند. این امر باعث می شود که پیگیری محتوای اینستاگرام و تحلیل آن آسان تر شود.
با این استراتژی، از فیلترها، کپشن ها و موارد دیگر مطمئن شوید تا ببینید چه چیزی باب میل مخاطبان شماست. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، سعی کنید رقبا را تحلیل کنید.

شما نباید مستقیما رقبای خود را کپی کنید. اقدام هوشمندانه این است که روش کار آنها را یاد بگیرید. اندکی تحقیقات رقابتی می تواند یک راه طولانی را یک شبه طی کند. می توانید از گزارش های شرکت Competitors برای بررسی کارایی برندهای دیگر در صنعت خود استفاده کنید.

۸- مکالمه را شروع کنید

یکی از بهترین روش هایی که کاربران را از اینستاگرام آگاه می کند، مکالمه است. طبق آمار Sprout Social 2016 Q2، نزدیک به ۳۵ درصد از مشتریان، رسانه های اجتماعی را برای خدمات به مشتری انتخاب می کنند.

این درصد از چت، ایمیل، و کمک در فروشگاه بالاتر است. مردم همچنان به استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان مرجع تماس خود با برندها ادامه می دهند. بنابراین شما برای رشد کسب و کار خود و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باید در اینستاگرام با کاربران در تعامل باشید.

سعی کنید تا جایی که می توانید به سوالات یا نظرات پاسخ دهید، زیرا این کار ممکن است باعث ایجاد یک مشتری جدید، فالوور واقعی اینستاگرام یا بهبود رابطه شما با مخاطبان تان شود. در واقع، شاخص Q1 2017 نشان می دهد که ۷۱ درصد از کاربران پس از یک تعامل اجتماعی مثبت، احتمال بیشتری برای خرید دارند.

تعامل بیشتر می تواند ترافیک شما را افزایش دهد و باعث کسب فالوور واقعی اینستاگرام بیشتر شود. از فالوور های خود قدردانی کنید و از پاسخ دادن نترسید.

۹- کاربران را به مشارکت وادار کنید

اگر واقعا می خواهید فالوور واقعی اینستاگرام بیشتری کسب کنید، باید چیزی ارزشمند ارائه دهید. از طریق محتوای بصری عالی، بینش در معاملات جدید و یا نمایش دادن کاربران، باید تا حدودی برای فالوور های خود ارزشمند باشید.

یکی از راه هایی که برندهای دیگر از آن برای وادار کردن کاربران برای مشارکت و پیگیری استفاده کنند، محتوای تولید شده توسط کاربر است. این نوع ارتقاء کاربر می تواند افراد بیشتری را برای ارسال محتوا، استفاده از هشتگ برند شما و اشتراک مطالب شما در چندین اکانت وادار کند. این نوع دیده شدن دقیقا همان چیزی است که به کسب فالوور واقعی اینستاگرام توسط برند شما منجر می شود.
تجربه قابل اعتماد و سرگرم کننده ای که ایجاد می کنید، کمک خواهد کرد تا روابط آینده تان را تقویت کنید و احتمالا طرفداران جدیدی را در این مسیر به دست آورید.

۱۰- یافتن هشتگ های مناسب

یکی از روش های خوب و درست برای کسب فالوور واقعی اینستاگرام از طریق هشتگ ها است. هشتگ ها به ما اجازه می دهند تا میزان دسترسی اجتماعی مان را گسترش دهیم. به عنوان یک بازاریاب، شما می خواهید جامعه خود را با کسب فالوور واقعی اینستاگرام بیشتر گسترش دهید و هشتگ ها دقیقا این کار را انجام دهند.

برای شروع، هشتگ هایی را بیابید که خیلی زیاد به کار نرفته اند. بازرس رسانه های اجتماعی توضیح می دهد که چگونه هشتگ #love بیش از ۱۸۴ میلیون عکس را به خود متصل شده است. پس قاعدتا تلاش برای برجسته کردن محتوای اینستاگرام در یک میلیون عکس و فیلم آسان نیست.
شما باید هشتگ هایی را پیدا کنید که توسط مخاطبان مورد نظر شما بررسی می شوند. اگر یک ارتباط خوبی ایجاد شود، این کاربران بیشتر احتمال دارد که شما را دنبال کنند و در نتیجه تبدیل به فالوور واقعی اینستاگرام برای اکانت یا برند شما شوند.

درک اینکه چگونه هشتگ ها در اینستاگرام کار می کنند نیز برای استفاده از آنها بسیار مهم است. با ابزار تحلیل هشتگ Srout Social، شما دسترسی مستقیم به عملکرد هشتگ و داده ها برای دیدن عملکرد آنها دارید.

۱۱- فالوورهای اینستاگرام خود را خوشحال کنید

وقتی که فالوور های اینستاگرام خود را خوشحال می کنید، تاثیر آن را در رشد مخاطب تان و جذب فالوور خواهید دید. با دنبال کردن راهنمایی های قبلی می توانید فالوور های اینستاگرام خود را خوشحال کنید.

سعی کنید اینستاگرام خود را با چشم انداز و دیدگاه خوب مدیریت کنید و محتوای خوبی برای فالوور های خود ارائه کنید. اینستاگرام در حال رشد است، بنابراین استفاده از این نکات برای به دست آوردن فالوور بیشتر به شما کمک می کند. مخاطبان بیشتر و چشم انداز وسیع تری را ایجاد کنید، زیرا رسانه های اجتماعی می توانند یک محرک بازاریابی بسیار قدرتمند باشند.

نتیجه فالوور واقعی اینستاگرام

در این مقاله به نکات مفیدی درباره اهمیت تعامل صحیح با کاربران و استفاده مناسب و موثر از هشتگ ها اشاره کردیم. امیدواریم که بخش دوم مقاله نیز برای شما مفید واقع شده باشد. با این حال اگر فکر می کنید که نیاز به راه کارهای اصولی بیشتری برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام در مدت زمان کوتاه تری نیاز دارید پیشنهاد می کنیم  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مطالعه کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا