شناخت انواع فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور بیشتر

در اینستاگرام فالوور های مختلفی وجود دارند. از فالوور های واقعی و فعال گرفته، تا فالوور های غیر فعال و حتی فیک. اما فقط فالوور ها را از جهت واقعی یا فعال بودن و نبودن نمی‌توان دسته بندی کرد. دسته بندی دیگری بر مبنای واکنش و فعالیت فالوور ها وجود دارد که در این مقاله به آن اشاره کرده‌ایم. شناخت انواع فالوور اینستاگرام به شما در اتخاذ استراتژی بهتر در جهت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام کمک خواهد کرد. پس اگر شما هم می‌خواهید با شناخت انواع فالوور اینستاگرام یک گام به موفقیت در اینستاگرام نزدیک شوید و فالوور های بیشتری جذب کنید، تا انتها همراه ما باشید.

انواع فالوور اینستاگرام

انواع فالوور اینستاگرام

در این مقاله می‌خواهیم ۱۰ نوع از انواع فالوور اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم. البته روشن است که این فهرست کامل یا منحصر به فرد نیست؛ چرا که فالوورها می‌تواند ترکیبی از چند نوع فالوور باشند و یا نوع دیگری از فالوور نیز باشد که ما به آن اشاره نکرده باشیم. با این حال این مقاله کمک بسیار خوبی به شما درباره شناخت انواع فالوور اینستاگرام خواهد کرد.

۱- لایک برای لایک

این فالوورها یکی از انواع فالوور اینستاگرام هستند. آن‌ها عکس‌های شما را لایک می‌کنند تا خودشان را به شما نشان دهند. از زمانی که عکس‌های آنها را لایک کنید، آن‌ها نیز شروع به لایک کردن می‌کنند. آن‌ها فالوور هایی هستند که حفظشان دشوار است، زیرا می دانید که همه چیز بستگی به لایک کردن شما دارد. اینکه چه کسی و چه تعداد آنها را لایک می‌کنند بر تصمیماتشان برای فالو و لایک دیگران تأثیر می‌گذارد.

۲- نامرئی‌ها

فالوور های نامرئی دسته دیگری از انواع فالوور اینستاگرام هستند. این خانواده از فالوورهای خاکستری هیچ گاه پست‌های شما را لایک نمی‌کنند و هرگز در اینستاگرام فعالیت ندارند. می دانید که آنها در اینستاگرام فقط به خاطر نام اینستاگرام اکانت دارند و یا هرگز از آن استفاده نمی‌کنند یا به ندرت و در بازه‌های زمانی طولانی استفاده می‌کنند. پس این افراد فقط تعداد فالوور های شما را افزایش می‌دهند و جز این منفعت دیگری برای شما نخواهند داشت.

دقت کنید که از این دست فالوور ها که در بسیاری از سایت‌ها نیز به فروش می‌رسند، استفاده زیادی نکنید. چرا که مثلاً اگر ۲۰ هزار فالوور از این دسته داشته باشید که فقط ۳ لایک برای تصاویرتان دریافت می‌کنید، به اعتبار برند شما آسیب جذی وارد خواهد کرد. با این حال استفاده کنترل شده و به اندازه از آن‌ها برای شروع کار، کمک خوبی در جهت رشد و افزایش فالوور اینستاگرام خواهد بود.

انواع فالوور اینستاگرام

۳- خسیس‌ها

خسیس‌ها یکی از انواع فالوور اینستاگرام هستند. این دسته از فالوور ها برای لایک کردن خساست به خرج می‌دهند. آنچه که آنها را از ۹۰٪ از فالوور هایی که عکس شما را لایک نمی‌کنند متفاوت می‌کند این است که آنها همیشه در اینستاگرام هستند، اما هرگز عکس‌های دیگران را لایک نمی‌کنند. در عوض این رفتار آنها مخصوص شما نیست و برای همه همین گونه خواهد بود. پس بابت آن‌ها نگرانی نداشته باشید.

۴- فراموش شده‌ها

یکی دیگر از انواع فالوور اینستاگرام خسیس‌ها هستند. این دسته از فالوور ها به ندرت در اینستاگرام هستند؛ اما در عوض، در یک روز خوب، آن‌ها عکس شما را لایک می‌کنند. آن‌ها معمولاً کاربرانی هستند که در زندگی‌شان کارهای مهمتری برای انجام دادن دارند، به طوری که به ندرت پست ارسال می‌کنند و به ندرت لایک می‌کنند. آن‌ها حتی رغبت نمی‌کنند که پست‌های جدید را ببینند. بنابراین زمانی که آنها عکس شما را لایک می‌کنند، با خود می گویید: «چه عجب! فراموش کرده بودم که تو هم اینستا داری!»

۵– فالوور های واقعی

فالوور های واقعب اینستاگرام از مهمنترین انواع فالوور اینستاگرام هستند. این افراد به معنای واقعی کلمه، فالوور شما هستند. آن‌ها معمولاً هر چیزی که پست کنید را لایک می‌کنند و برایشان خیلی مهم نیست که پست شما عالی باشد یا تعریف چندانی نداشته باشد.

بال این حال فالوور های واقعی تنها شما را در اینستاگرام دنبال نمی‌کنند. آن‌ها شما و هر کسی که دوست داشته باشند را فالو می‌کنند. آن‌ها فالوور هایی هستند که به اینستاگرام نیاز ندارند تا رابطه خود را با شما حفظ کنند؛ زیرا آنها دوستان شما هستند. گاهی اوقات آنها تنها در مورد عکس کامنت می‌گذارند، اما لایک نمی‌کنند. آن‌ها قبل از آنکه اینستاگرام متولد شده باشد با شما دوست بوده‌اند. پس با همه آنها با مهربانی رفتار کنید.

۶- شبه فالوورها

آن‌ها نیز یکی از انواع فالوور اینستاگرام هستند که مانند دسته قبل هر چیزی را که پست می‌کنید، لایک خواهند کرد. ولی بعداً می‌فهمید که آنها عکس‌های همه را لایک می‌کنند. برخی افراد آنها را «لایک کن» می‌نامند. البته که به هیچ وجه بد نیست، آن‌ها فقط چیزهای زیادی را لایک می‌کنند. آن‌ها برای جامعه اینستاگرام بسیار حامی و دلگرم کننده محسوب می‌شوند.

انواع فالوور اینستاگرام

۷- سلفی دوست‌ها

دسته دیگری از انواع فالوور اینستاگرام سلفی دوست‌ها هستند. این افراد طرفداران سلفی‌های شما هستند. به نوعی آنها فقط عکس‌هایی که چهره شما در آن وجود دارد را لایک می‌کنند. آن‌ها عکس‌های بی نظیر از طبیعت را لایک نمی‌کنند، اما یک عکس کلوزآپ معمولی از چهره شما را لایک می‌کنند.

۸- غذا دوست‌ها

همانطور که از نام این دسته از انواع فالوور اینستاگرام پیداست، آن‌ها هر عکسی که در آن اثری از خوردنی باشد را لایک می‌کنند. خوردنی شیرین، خوردنی ساده، خوردنی زیبا، حتی خوردنی‌ها مضر مثل فست فودها و غذاهایی که شما می‌پزید را لایک می‌کنند.

۹- روحیه بخش‌ها

یکی دیگر از انواع فالوور اینستاگرام هستند که ما از آن‌ها در این مقاله با نام روحیه بخش‌ها نام بردیم. آن‌ها همیشه حاضرند و پست‌های خوب شما را لایک می‌کنند. بیشتر کاربران حداقل یکی دو تا از این نوع فالوور ها را دارد.

اهمیت لایک تصاویر شما توسط آن‌ها آنقدر زیاد است که زمانی که آنها عکس شما را لایک می‌کنند، پوییبهشت را برایتان ​​به ارمغان می‌آورند! بسیاری از مردم آرزوی داشتن این نوع فالوور ها را دارند؛ زیرا لایک آن‌ها همیشه با معنی و روحیه بخش است.

۱۰- تگ شده‌ها

تگ شده‌ها نیز یکی دیگر از انواع فالوور اینستاگرام هستند. همانطور که از نامشان مشخص است، این‌ها فالوور هایی هستند که فقط تصاویری را لایک می‌کنند که در آن تگ شده باشند. آن‌ها عمدتاً چیز دیگری را لایک نمی‌کنند. حتی لازم نیست چهره‌شان در عکس‌ها وجود داشته باشید. کافیست نام آنها تگ شده باشد!

نتیجه انواع فالوور اینستاگرام

در مقاله شناخت انواع فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور بیشتر به شما ۱۰ نوع از فالوور های مختلف را معرفی کردیم. همانطور که در مقدمه متن نیز ذکر شد، شما با شناخت فالوور ها بهتر می‌توانید استراتژی کسب و کارتان در اینستاگرام را برنامه ریزی کنید و در نهایت فالوور بیشتری جذب کنید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم بعد از مطالعه این مقاله و شناخت انواع فالوور اینستاگرام یک یا دو محصول  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را به انتخاب خود تهیه کنید تا سریعتر شاهد رشد کسب و کارتان باشید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا