سورپرایز امشب تیم رستا آی تی در برنامه پایش شبکه یک

پایش

امشب ساعت ۲۲:۴۵ مدیر تیم رستا آی تی، آقای حامد خالقی اصفهانی در برنامه پایش شبکه یک حضور خواهد داشت. حتما  برنامه پایش را ببینید تا با تیم رستا آی تی آشنا شوید و بدانید که آقای اصفهانی چطور شد که رستا آی تی را تاسیس کردند و ظرف مدت کمی به موفقیت های بزرگی رسیدند.

پایش

پایش برنامه تلوزیونی است که  یکشنبه شب ها بعد از سریال شبانگاهی با حضور کارشناسان و مهمانان حوزه مرتبط با موضوع به بحث و گفت وگو در خصوص مسائل اقتصادی کشور پخش می شود. گفتگوی این هفته برنامه پایش با کارآفرینان جوان موفق است.

ویدئوی حضور تیم رستا آی تی در پایش در آپارات موجود می باشد .

شرح برنامه پایش: تیر ماه ۹۷ مدیر تیم رستا آی تی، آقای حامد خالقی اصفهانی در برنامه پایش شبکه یک حضور خواهد داشت. حتما برنامه پایش را ببینید تا با تیم رستا آی تی آشنا شوید و بدانید که آقای اصفهانی چطور شد که رستا آی تی را تاسیس کردند و ظرف مدت کمی به موفقیت های بزرگی رسیدند. شاید برای همه شما جالب باشد که در مگر امکان کارآفرینی در حوزه موشن گرافیک هم وجود دارد؟

من حامد خالقی اصفهانی هستم. دی ماه ۹۶ با یکی از دوستانم تصمیم گرفتیم کارآفرینی کنیم. ایده های مختلفی داشتیم ولی از هیچکدام اطمینان نداشتیم. تا اینکه حس کردیم الان بازار ویدئو حسابی داغ است.
با تمام قدرت، شروع کردیم ودر ماه اول یک تارگت بزرگی مالی ثبت کردیم که تقریبا درآمد مان را تا ۱۵ برابر افزایش داد.

داستان به اینجا ختم نشد و بعد از چند ماه با برند های بزرگ ایرانی و خارجی کار کردیم و از خوش شانسی هر روز بیشتر پیشرفت میکردیم. تا اینکه تیم ما تبدیل به یک خانواده ۳۰ نفره شد. موشن گرافیست، گوینده، نویسنده و… کنار هم به صورت آنلاین جمع بودند تا پروژه به خوبی انجام شود.

نتیجه این پیشرفت گروهی در تیر ماه ۹۷ بیشتر مشخص شد و دعوت شدم. شب فوق العاده ای بود اولین باری بود که به عنوان یک کارآفرین جلو دوربین رفته بودم . حس غرور داشتم و شاد بودم از اینکه توانسته ام کار بزرگی انجام دهم. آن شب حس کردم این آغاز یک دوران عالی است.

خدا را شکر در این مدت علاوه بر تولید تیزرهای تبلیغاتی در زمینه آموزش هم فعال هستیم و برند آموزشی خوبی را جا انداخته ایم. الان هم در خدمت همه دوستان هستیم تا بتوانیم خدمات و آموزش های جدید را برای شما آماده کنیم.

کارآفرین جوان موفق برنامه پایش شبکه ۱

پایش برنامه تلوزیونی است که یکشنبه شب ها بعد از سریال شبانگاهی با حضور کارشناسان و مهمانان حوزه مرتبط با موضوع به بحث و گفت وگو در خصوص مسائل اقتصادی کشور پخش می شود. گفتگوی این هفته برنامه پایش با کارآفرینان جوان موفق است.

ویدئوی حضور تیم رستا آی تی در پایش در آپارات موجود می باشد .

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا