تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

اگر دیوارهایتان با پوسترهای زیبا و یا حداقل یک تابلوی الهام‌بخش یا انگیزشی در منزل دارید این مقاله را بخوانید. این مقاله سعی در این دارد که تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک را برای شما مشخص و ویژگی عمده آنان را ذکر کند.

پوستر و تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

پوسترها یکی از پروژه‌های طراحی موردعلاقه من هستند زیرا شما می‌توانید قوانین را به روش‌های مختلف اجرا کنید. آن‌ها خلاقانه و شجاع هستند و می‌توانند احساسات زیادی را تحریک کنند . بعضی از پوسترها شما را هیجان‌زده می‌کنند و مانند موسیقی یا پوستر موسیقی انرژی به شما تزریق می‌کنند. بعضی از آن‌ها پر از مفهوم و اطلاعات هستند . برخی ممکن است حاوی اطلاعات بیشتری باشند . کلید یافتن تعادل مناسب برای این کار ، کپی ، تصاویر و هم‌چین است . وقتی این کارها را انجام دادی ، یک پوستر شیرین خواهی داشت. آشنایی با مخاطبین و محصول / سرویس / رویداد ، اولین اولویت اطلاعات مهم برای یک تیزر است . سپس حالت ،احساس یا واکنش، منجر به رنگ‌ها ، فونت‌ها و گرافیک می‌شود که اطلاعات را تکمیل می‌کنند. شما می‌توانید برای مشاهده یک نمونه عالی به https://goo.gl/zPW4Vf مراجعه کنید.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک
تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

۲۵ نکته برای طراحی

از رنگ برای ایجاد انرژی استفاده کنید ، یک حالت خلق کنید و چشم را جذب کنید .

رنگ یک جنبه از طراحی است که کاملاً باز است . رنگ‌ها انرژی ایجاد می‌کنند ، یک حالت خلق می‌کنند چشم را جذب می‌کنند. بسته به سوژه ، رنگ‌ها جسورانه ، ظریف یا رمانتیک خواهند بود . شما واقعاً می‌توانید بارنگ بیرون بروید . نمونه‌ای از این مدل‌ها در لینک روبه‌رو مشاهده نمایید. https://www.youtube.com/watch?v=n2DlOb7AfWk ایده دیگر استفاده از بلوک‌های رنگ‌های جامد است . مطمئن شوید که رنگ‌هایی که شما انتخاب می‌کنید به‌خوبی باهم کار می‌کنند ، و شما قادر خواهید بود به یک پس‌زمینه برجسته مانند یک زیردست یابید . https://www.aparat.com/v/1uk

ترکیب مرطوب رنگ یا پالت رنگ خود را محدود کنید

توجه کنید که چگونه این تیزرها با استفاده از سفید و سبز تخته‌سیاه قدیمی به یک کنتراست چشم‌گیر دست می‌یابد . پالت خود را محدود خیلی چیزها می‌توانند نشان‌دهنده خلاقیت و یا زیبایی شوند. نشان دادن خاطرات ملموس کردن تخته‌سیاه در این مثال و روبه واقعیت رفتن دوران بچگی ما خیلی مؤثراست را خلق می‌کند. https://www.aparat.com/v/1J8pl این نمونه واضح یکی از آثار ساده هست.

ویدئو آموزشی و طراحی تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

برای ایجاد تأثیر بیشتر آموزش و یادگیری بهتر برای طراحی ویدئو آموزشی از تیزر تبلیغاتی استفاده می‌کنیم. این کار برای آموزش فوق العادست. https://www.aparat.com/v/W0peV این کار برای آموزش با تصویر ساخته‌شده است. همان‌گونه که مشاهده می‌کنید از المنت‌های موشن برای بهره بری بیشتر از آموزش استفاده نموده است. این کار سبب یادگیری بیشتر مخاطب و جذب وی می‌گردد.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک تایپوگرافی

تایپوگرافی در عام هنر و فن حروف‌چینی یا حروف‌نگاری برای نمایش زبان هست. به‌گونه‌ای دیگر هنر چیدمان حروف برای زبان تصویری. تقویت ویژگی بصری حروف و نزدیک کردن نوشتار به وجه تصویری. چینش حروف شامل حالت قلم، نقطه، مقدمه (فاصلهٔ خط) می‌شود. امروزه کار چاپ پوسترها و تبلیغات را تایپوگرافی را انجام می‌دهند. در طراحی تایپوگرافی دقیقا چنین معنایی را دارد؛ و کاربرد آن در عناوین فیلم کاملاً قابل‌مشاهده هست. نمونه‌های خلاقانه از این کار را در زیر می‌توان مشاهده کنید.
https://www.aparat.com/v/A8cPW و https://goo.gl/hKZRKK نمونه‌های جالبی از تایپو گرافی هستند.

کارایی تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

ظهور فن‌آوری‌های مدرن و راه‌حل‌های پیشرفته جهان و دنیای کسب‌وکار را در وهله اول تغییر داده است. ابزارهای جهانی و ابزارهای به‌روز ، ابزارهای مؤثری برای کسب‌وکارها در جهت افزایش فروش و سود خود فراهم می‌کنند . درحالی‌که ابزارهای تبلیغاتی سنتی مانند آگهی‌نماها و بنر هنوز در خیابان‌ها و شهرهای کوچک حاکم هستند ، راه‌حل‌های تبلیغاتی تجاری آنلاین مقرون‌تر راه خودرابرای بازاریابی انبوه هموار می‌کنند و حرکت‌های گرافیکی بخش عمده‌ای از آن هستند. گرافیک متحرک تجاری نوعی پویانمایی است که در تبلیغات مورداستفاده قرار می‌گیرد و به کسب آگاهی کمک می‌کند اما منبع خوبی از داستان‌سرایی و جذابیت مشتری است . معمولا با عناصر صوتی برای افزایش تاثیر و ایجاد تصویر قوی برند یا محصول همراه است .

انواع تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک

در ادامه این مقاله سعی دارم با ترجمه مقاله https://goo.gl/oNv1Zd و نمونه هایی که در همین سایت می بینیدنمونه های خلاقانه آن را شرح دهم.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک تجاری

رده : راهنمای مالی

تبلیغات طیف وسیعی از خدمات حسابداری را از طریق نوآوری مداوم و تحلیل بازار فراهم می‌کند . آن‌ها تلاش می‌کنند تا با نیازهای بازار کنار بیایند . خدمات آن‌ها عبارتند ازحساب‌های مدیریتی ، طلبکاران، دست‌مزد و تهیه بیانیه‌های مالی . ویدیو گرافیک حرکت تجاری ، راه‌حل‌های مالی EpicCo را به نمایش می‌گذارد . نمونه ایرانی این تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک تجاری در این لینک ببنید. https://goo.gl/T7HEd4 که برای تبلیغات استفاده شده است.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک برای پرداخت صورت حساب

یک نمونه  برای سرویس پرداخت صورتحساب آنلاین استفاده میشود که به شما اجازه می‌دهد تقریبا تمام قبض‌ها را باکارت اعتباری پرداخت کنید .

این بهترین و راحت‌ترین راه برای مدیریت و پرداخت صورتحساب های شما در یک مکان و تنها سرویسی است که به شما اجازه می‌دهد هر کاری را با کارت اعتباری موردعلاقه خود بکنید و به شما اجازه می‌دهد تا بدون مشکل تنظیمات, هزینه‌ها و ارور کارت دریافت کنید . تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک راهی برای نمایش اینگونه خدمات است. چون این هنر خلاقانه عمل میکند پس روش پرداخت را در ذهن مردم حک می کند.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک برای املاک

اتصال MyProperty یک کسب وکار استرالیایی است که متخصص کار با توسعه دهندگان ، سازندگان وآژانس‌های املاک و مستغلات است . این شرکت ویژگی‌های اصلی خود را به صورت آنلاین و تحولات آنلاین و آفلاین به خریداران در چین عرضه می‌کند . به همراه انیمیشن نرم و موشن گرافیک اطلاعات تجاری مربوط به اتصال و چگونگی کمک به فروش املاک و مستغلات مختلف را فراهم می‌کند .

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک و تجارت الکترونیک

Oberlo بازار پیشرو برای کارآفرینان برای جستجو و یافتن محصولات برای فروش آنلاین است سکو بازرگانان را با تامین کنندگان که محصولات را مستقیما برای مصرف کنندگان ارسال می‌کنند ، متصل می‌کند . این روش به عنوان dropshipping شناخته می‌شود که به طور قابل‌توجهی مانع برای ورود به کارآفرینان را کاهش می‌دهد . تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک سکوی Oberlo را نشان می‌دهد که هر کسی می‌تواند محصولات خودزا بدون دردسر بفروشد .

مدل گرافیک توسعه وب

یک وب سایت طراحی‌شده خوب را در بودجه تشخیص بدهیم و آن را در دو هفته تمام کنید . طراح شخصی در پر آوازه کردن نام برند شمارا می‌شناسد ، سپس یک وب سایت می‌سازد که رشد واقعی برای کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند . نیازی به الگوها و عدم سردرگمی در مدیریت سایت تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک تجاری نشان می‌دهد که چگونه به ساخت وب سایت‌های سفارشی کمک می‌کند و در بودجه به راحتی به آن‌ها کمک می‌کند.

تبلیغات تجاری

PropheSee یک نرم‌افزار تجزیه تحلیل بازاریابی است وشامل ابزارهای تحلیلی برای تمام کانال‌های اصلیبازاریابی در سرتاسر طیف دیجیتال است .

سکوی PropheSee به برندها اجازه می‌دهد تا از حضور دیجیتال خود با توسعه بینش‌های عملی ، پیش‌بینی نتایج و بهینه‌سازی موفقیت استفاده کنند .

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک روی تخته سیاه

رده : مدیریت یادگیری مثال متحرک

تخته‌سیاه یک شریک آموزشی در تغییر است . در بالا مثال ایرانی از این مدل را ارائه دادیم. این کار بسیار مفید است و این امر به دانشجویان ، مربیان ، مؤسسات و شرکت‌ها کمک می‌کند تا در یک محیط پیچیده و در حال تغییر پیشرفت کنند .

مأموریت آن‌ها با جامعه آموزش جهانی است تا موفقیت دانش آموزان و مؤسسات را با استفاده از فن‌آوری‌های نوین و خدمات فعال سازد . تبلیغ و آموزش ب این روش و روی تخته‌سیاه به نمایش گذاشتن خط‌مشی کسب‌وکار نوآورانه آن‌ها می‌پردازد .

تیزر تبلیغاتی خلاقانه موشن گرافیک Logistics

رده : مدل گرافیکی تجارت

Symbotic ، رباتیک و نرم‌افزار اختصاصی و نرم‌افزاری برای بازسازی انبار و reimagine زنجیره تأمین ایجاد کرده است . این مدیریت زنجیره تأمین را از تولیدکنندگان به قفسه فروشگاه با استفاده از فضای موجود، رباتیک و استفاده از منطق ساده می‌کند .

در آخر

شما می‌توانید تک‌تک گزینه‌های نام‌برده شده را در سایت https://goo.gl/oNv1Zd مشاهده نمایید. این نمونه تا مشابه فارسی دارند که در انواع شبکه‌های تلویزیون و یا سایت‌های مختلف مشاهده نموده‌اید. امید است نمونه‌های ساخته‌شده گروه رستا آی تی با نمونه های خلاقانه که در سایت بالا نام بردیم رقابت داشته باشد؛ و حتی از آن پیشی گرفته باشد.

برای سفارش تیزر موشن گرافیک با ۰۹۱۲۰۲۹۴۰۴۴ تماس بگیرید

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا