ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

شاید شما از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید به‌اصطلاح شاخ مجازی شوید. یا این‌که دوست دارید تجارت خود را در اینستا گسترش دهید. برای رسیدن به این اهداف ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. این ترفندها به شما کمک می­کنند تا به نتیجه مطلوب خود برسید. با ما همراه باشید با یادگیری این روش ها!

ایجاد جامعه در اینستا

اولین ترفند از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام ایجاد یک جامعه یا پیج در اینستاگرام است. شما باید به نحوی این جامعه را ایجاد کنید که رویکرد فکری و زمینه کاری یا عاطفی یکسانی با سایر اعضای جامعه­تان داشته باشد. ما پیشنهاد داریم به جامعه­ای با این خصوصیات ملحق شوید و آن را مدیریت کنید. شما موظف هستید این جامعه و اعضای آن را خودتان ایجاد کنید. این کار می­تواند کاربران اینستا را در جامعه شما به فالوور های مفید تبدیل کند. دلیل آن این است که اگر یک حساب کسب‌وکار را ایجاد کنید، کاربران دیگر از محتوای شما با ذکر منبع استفاده می­کنند و عده­ای جدید به فالوور های شما افزوده می­شود.

نمونه­هایی از جامعه اینستاگرام

در این مورد از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام نمونه­های قوی خارجی و داخلی یافت می­شوند. برند nike با چند ده میلیون فالوور یک نمونه عالی از نام تجاری است که جامعه‌ای قوی در Instagram ایجاد کرده است. آن­ها از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام به شیوه خاص استفاده می­کنند که یا باید آن­ها را تگ کنید. یا شما از هشتگ مخصوص برندشان برای افزایش شانس دیده شدن آن­ها توسط سایر حساب­ها استفاده کنید.

عملی ساختن اولین ترفند از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

برای ایجاد جامعه خود، یکی از مهم‌ترین مواردی که می­توانید انجام دهید این است که با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنید. نظر گذاشتن یا پاسخ به نظرات به‌طور مداوم، احترام گذاشتن و تحسین نظرات دیگران هم بسیار اهمیت دارد.

آزمون‌ و خطا یکی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام آزمون و خطاست. در این مورد که چه زمانی و چگونه پست گذاشتن در اینستا بهتر است. آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر کار می­کند. در نظر داشته باشید که بعضی از تحقیقات در حقیقت متناقض هستند؛ بنابراین واقعاً مسئله تست هر یک از آن‌هاست.

برخی نتایج حاصل از تست اینستاگرام

بعضی از تحقیقات نشان داده است که تصاویر با فیلتر  Mayfair شش درصد بیشتر لایک و کامنت دریافت می­کنند.

نتیجه کلی یکی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

یک نتیجه مشخص کرد که تصاویر با رنگ آبی به‌عنوان رنگ غالب ۲۴ درصد بیشتر از تصاویر قرمز لایک و کامنت دریافت می­کنند. این مطالعه همچنین می­گوید به تصاویر با وضوح بالا همچنین دارای یک رنگ غالب، با اشباع پایین و سطوح بالاتری از بافت‌ها بیشتر احتمال دارد لایک و کامنت دریافت کنند.

زمان پست گذاشتن از مهم‌ترین ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

در بهترین زمان برای ارسال پست چند تجربه وجود دارد. تجربیات اخیر نشان می­دهد که زمان ناهار (ساعت ۱۱ صبح تا ۱ بعدازظهر) و شب (ساعت ۷ صبح تا ۱۱ بعدازظهر) در روزهای هفته برای پست گذاشتن مهم‌تر است و بازخورد بهتری دارد.

تاثیر افکت در ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

دان زارلا دانشمند رسانه‌های اجتماعی Hubspot با بررسی ۵ میلیون عکس نمایش مشخصات عکس را تحلیل کرد و دریافت که توجه به تصاویر حاوی چهره ۳۵ درصد بیشتر است. وی همچنین دریافت عکس‌های دارای فیلتر جذابیت بیشتری برای مخاطب دارند. (شما قطعاً می­توانید عکس‌های را بر روی گوشی خود قبل از ارسال پست‌های خود ویرایش کنید تا آن­ها را فقط به طریقی که می­خواهید جست­وجو کنید و یک استوری دارای افکت نیز یک راه خوب برای به دست آوردن فالوور بیشتر است.) در تعریف رنگ‌ها برای ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام او می­گوید اجتناب از زرد، نارنجی و رنگ صورتی اهمیت دارد. او ذکر می­کند اگر تمایل دارید با گل­ها عکس بگیرید، با لباس سبز عکس بگیرید.

تجزیه و تحلیل آمار فالوور های اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام تجزیه و تحلیل آمارهاست. بعد از اینکه روش‌های بالا را امتحان کردید، یک گام به عقب بردارید و ببینید چه‌کار کرده­اید یا چه چیزی را فراموش کرده­اید. چندین ابزار تجزیه‌وتحلیل Instagram مناسب وجود دارد که می­توانید از آن‌ها برای تشریح جزییات بهترین تصاویر خود استفاده کنید. نگاهی به زمان ارسال شدن انواع عکس­ها و تشریح جزییات و این‌که چه­کاری بهتر بود انجام شود. درنتیجه سعی در ارتقاء آن­ها بسیار نتیجه‌بخش است.

وب‌سایت‌های تجزیه‌وتحلیل آمار اینستاگرام

در داخل Instagram هیچ ابزار برای نمایش آمار وجود ندارد، اما با اتصال حساب کاربری خود به تعدادی از وب‌سایت‌ها، می­توانید اطلاعات جالب، مفید و مهم دریافت کنید.

تعیین هدف اکانت پایه‌ای‌ترین ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

اگر هدف شما کسب­وکار است. حساب Instagram خود را در تنظیمات به نمایه کسب‌وکار تغییر دهید و به تجزیه‌وتحلیل رایگان Instagram دسترسی پیدا کنید. به تنظیمات سپس تغییر به نمایه کسب‌وکار بروید و Instagram شما را از طریق مراحل گفته‌شده که شامل اتصال به حساب کاربری فیس‌بوک خود است متصل می­کند. درنتیجه با طی مراحلی به آن حساب فیس­بوک متصل می­شوید.

برچسب­گذاری یا تگ کردن افراد در اینستا

برچسب­گذاری و تگ کردن افراد یکی از مهم­ترین ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام است. دلایل زیادی دیگری برای برچسب­گذاری افراد دیگر در عکس­های شما وجود دارد. محصولی را خریده­اید و از این کالا بسیار راضی هستید می­توانید از خودتان همراه با محصول آن­ها عکس بگیرید و آن شرکت را تگ کنید. اگر به سینما رفته­اید، سازمان دهندگان آن نمایش یا هنرمندان را تگ کنید. این ترفندهایی هستند که شما می­توانید با استراتژی مناسب از آن­ها استفاده کنید. دیگر کاربران که شما را تگ می­کنند به‌هیچ‌وجه اسپم نکنید. برچسب را زمانی استفاده کنید که واقعاً به آن­ها مربوط است. نکته آخر این است که بی‌هدف برچسب نزنید.

افزودن لوکیشن یکی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

نقشه‌های جغرافیایی عکس‌های خود و افزودن موقعیت مکانی یا لوکیشن به عکس‌هایتان یک راه عالی برای شناختن جامعه محلی شما است؛ که در اولین قسمت از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام را گفتم. شما هنگام آپلود تصویر، می­توانید محل یا لوکیشن عکس را اضافه کنید.

بیو اینستاگرام ایجاد کنید

شاید از تأثیرگذارترین ترفند از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام سرگذشت یا بیوگرافی است. بیو را فراموش نکنید! درحالی‌که تمرکز شما بدون شک در اینستا بر روی عکس­هایی است که ارسال کرده‌اید، هیچ موقع فراموش نکنید
یک Instagram Bio   قوی ایجاد کنید. این قسمت شامل اطلاعاتی است که فالوور ها را به شما مرتبط می­سازد. شما فقط مجاز به نوشتن ۱۵۰ کاراکتر هستید؛ بنابراین آن را تنظیم کنید. یک یا دو هشتگ را انتخاب کنید و در بیو قرار دهید تا در نتایج جستجو نمایش داده شود. همچنین از شعارهای مهم تبلیغاتی در این قسمت برای خود استفاده کنید. از لینک وب­سایت در قسمت زیر بیو استفاده کنید.

محدودیت لینک وب­سایت

Instagram به شما اجازه نمی­دهد لینک‌های قابل کلیک در زیرنویس‌های عکس را به اشتراک بگذارید، زیر قسمت بیوگرافی تنها مکان شماست که اجازه وارد کردن یک وب­سایت را دارید. با استفاده از این­ روش محتوای خارجی خود را ارتقا دهید. شما می­توانید این ابزار را برای اتصال پیوندهای قابل کلیک مثل تلگرام را اضافه کنید.

 کاراترین ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از کاراترین ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام این است که در سایر رسانه­های اجتماعی لینک اینستا را به اشتراک بگذارید. شما در برنامه­های پرطرفدار و خارجی بر روی ارتقا اکانت اینستای خود تمرکز کنید. از سایر شبکه­های پرطرفدار به حساب اینستای خود لینک دهید. به­طور مثال از تلگرام یا فیس­بوک به اینستای خود لینک بدهید.

راه‌های لینک دهی و اتصال حساب­های دیگر به اینستاگرام

به تنظیمات حساب و سپس قسمت حساب‌های مرتبط بروید تا حساب کاربری    Instagram خود را به Tumblr  ،فیس‌بوک، توییتر، وبلاگ و موارد دیگر مرتبط کنید. هنگامی‌که یک تصویر را در Instagram ارسال می­کنید می­توانید آن تصاویر را به‌طور خودکار در جاهای دیگر به اشتراک بگذارید. اتصال حساب کاربری Instagram به فیس‌بوک، فرندهای فیس‌بوک شما را مطلع خواهد کرد. درنتیجه محتوای شما بیشتر در معرض دید قرار خواهد گرفت.

ایمیل در اینستا

ایمیل یکی دیگر از ابزارهای قدرتمندی است که در نظر دارد برای ارتقاء حساب کاربری در اینستا استفاده شود. قرار دادن یک پیوند به حساب ایمیل شما احتمالاً یکی از مهم­ترین ترفندها است. اگر شما یک خبرنامه شخصی دارید که به مشترکین ارسال می­کنید، لینک آن نیز باید در سایت یا اینستای شما وجود داشته باشد.

نتیجه

ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام برای توسعه بخشیدن به شغل، شرکت شما یا حتی پیج شخصی شما برای تبلیغات لازم است. شما با یادگیری مهارت­های بالا و تمرین و تکرار هم­چنین تجربه و مشاهده اکانت افراد موفق­تر در این زمینه متوجه این ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام خواهید شد. ترفندهای بالا به شما کمک خواهد کرد در طولانی‌مدت به نتیجه مطلوبی برسید. البته میزان فعالیت و زمانی که صرف می­کنید بسیار مهم است. طبیعتاً هرچه بیشتر زمان صرف کنید به نتیجه مطلوب­تری خواهید رسید و هرچه کم­تر اهمیت دهید دیرتر به نتیجه موردنظر خود خواهید رسید. قابل­ذکر است که این موارد در یک بازه زمانی و کمیتی خاص پاسخگو خواهند بود. پیشنهاد میکنم برای افزایش فالوور اینستاگرام کلیک کنید!

سؤال

آیا شما هیچ راهنمایی یا کمکی در مورد ترفندهای افزایش فالوور Instagram دارید که می­توانید به این لیست اضافه کنید؟ چه روش­هایی را پیدا کرده‌اید؟ نظراتتان را برای ما ارسال کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا