افزایش ممبر واقعی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام یکی از تکنیک‌های مهم در بازاریابی دیجیتال است که در رشد کسب و کارها به شدت مهم است. در واقع حضور در شبکه‌های اجتماعی از ملزومات اصلی در بازاریابی آنلاین است که تلگرام جزئی از آن است و نباید از اهمیت آن غافل شد. حضور در تلگرام و بازاریابی در آن مزایای بسیار مهمی برای کسب و کارها دارد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با راه‌های افزایش کاربران تلگرام و تکنیک‌های مهم آن صحبت کنیم. پس اگر کانال تلگرامی دارید که می‌خواهید آن را رشد دهید، خواندن این مقاله به شدت به شما پیشنهاد می‌شود.

مزایای استفاده از تلگرام در رشد کسب و کارها


بازاریابی همیشه با این هدف صورت می‌گیرد که پس از انجام برندینگ و معرفی خود به دیگران در نهایت مشتریان وفاداری را جذب کنید که به چرخه مالی سازمان کمک کند. حالا هر چقدر این بازاریابی قوی‌تر باشد، مشتریان بیشتری سمت شرکت یا سازمان شما می‌آید. همان‌طور که گفتیم تلگرام یک شبکه اجتماعی است که اگر تکنیک‌های لازم در آن را بدانید به راحتی می‌توانید همین مشتریان وفادار را پیدا کنید. اما ببینیم مزایای استفاده از تلگرام چیست؟

 1. افزایش فروش سازمان
 2. کمک به برندینگ
 3. ارتباط آسان با مشتریان
 4. افزایش ترافیک وبسایت
 5. افزایش ممبرها
 6. تبلیغات در تلگرام

5 تکنیک مهم در افزایش ممبر تلگرام


در ادامه این نوشته قصد داریم راه‌کارهایی را بیان کنیم که به شما کمک می‌کند تا کاربران بیشتری را عضو کانال تلگرام خود کنید. 5 تکنیک مهم برای این هدف عبارت است از:

 1. انتخاب نام تجاری مناسب و کاربرپسند
 2. ایجاد آیدی تلگرام
 3. استفاده از تصاویر و توضیحات جذاب
 4. استفاده از تصاویر مناسب در پست ها
 5. تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی

انتخاب نام کاربری مناسب برای تلگرام

بهتر است این نام کوتاه، خلاق و غیرکپی باشد. در انتخاب اسم بسیار دقت کنید. از تمام توان خلاقیت خود استفاده کنید تا بتوانید بهترین نام را برای کانال خود در نظر بگیرید. هر چقدر این نام کوتاه‌تر باشد بهتر است. اصلا از اسامی کانال‌های تلگرامی دیگری که کاربران زیادی دارند، استفاده نکنید. این کار یک حس عوام فریبی در مخاطبان شما ایجاد می‌کند.


ایجاد آیدی تلگرام


سعی کنید آیدی تلگرام خود را مطابق با نام کاربری بگذارید. اینگونه از سردرگمی کاربران جلوگیری می‌شود. می‌توانید در قسمت بیو کانال خود هم معرفی مناسبی از کسب و کار یا برند شخصی خود بنویسید تا در یک نگاه کاربران را مشتاق به خود کنید. تا جایی ممکن از علائم زیادی در آیدی تلگرام خود استفاده نکنید.

استفاده از تصاویر و توضیحات جذاب

به خاطر داشته باشید که کانال شما را همین تصاویر و پست‌ها نشان می‌دهند. سعی کنید به شدت به تولید محتوای تلگرام توجه کنید. محتواهایی را تولید کنید که کاربران را مشتاق کند تا در کانال ارتباطی شما عضو شوند. برای اینکه بتوانید این هدف را به نحو احسنت انجام دهید، بهتر است یک استراتژی محتوایی مناسبی داخل کانال خود داشته باشید تا در نهایت بتوانید مخاطبان هدف خود را پیدا کنید.

تصاویر مناسب پست‌ها

هر پستی که تولید می‌کنید تا در کانال خود بارگذاری کنید، علاوه بر آنکه باید متن مناسبی داشته باشد، تصویر خوبی هم برای آن انتخاب شود. اگر تصویر با متن ناسازگار باشد از دید کاربر کار شما بیهوده است و ممکن است در سریع‌ترین زمان با فشردن دکمه خروج از گروه از کانال تلگرام شما خارج می‌‎شوند. بنابراین نه تنها به هدف افزایش ممبر تلگرام خود نمی‌رسید، بلکه روز به روز از تعداد آن هم کمتر می‌شود.

تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی


در شبکه‌های اجتماعی دیگری که دارید، به صورت کاملا رایگان کانال خود را تبلیغ کنید. پست‌های خود را در آن شبکه‌ها ارسال کنید. از کاربران دیگر شبکه‌های اجتماعی بخواهید با اشتراک گذاشتن پست‌ها شما به یک ارزش مناسبی دست پیدا کنند. اگر بخواهید از دید پولی به این قضیه نگاه کنید، می‌توانید با اختصاص بودجه مناسبی کانال خود را به اینفلوئنسرهای فعال در شبکه‌های اجتماعی بدهید تا شما را تبلیغ کنند. هر چقدر این تبلیغات هدفمندتر و جذاب‌تر باشند، کاربران بیشتری عضو کانال شما خواهند شد.

در این نوشته سعی کردیم، مهم‌ترین تکنیک‌ها را در افزایش ممبر تلگرام برای شما شرح دهیم که امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما قرار داده باشیم. خوشحال می‌شویم نظرات شما را در رابطه با این مقاله در قسمت دیدگاه نوشته ببینیم. شما چه تکنیک‌های و راه‌های دیگری را می‌شناسید که می‌تواند کمک بسیاری در جذب کاربر برای کانال تلگرام کند؟ آیا این راه‌ها کاملا تضمینی است؟

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا