۱۱ راه برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام – بخش اول

افزایش مجانی فالوور اینستاگرام – آیا کسب و کار شما بازده مثبتی در اینستاگرام دارد؟ آیا اینستاگرام شما به اندازه کافی بزرگ است تا ترافیک سودآور را به پیج شما هدایت کند؟ اگر در پاسخ دادن تردید دارید، شاید زمان آن باشد که یاد بگیرد چگونه به افزایش فالوور اینستاگرام دست پیدا کنید. هر چقدر مخاطبان شما بزرگتر باشند، فرصت‌های بیشتری برای ارتباط با کاربران و ایجاد تجربیات منحصر به فرد خواهید داشت.

اما بعضی از برندها هنگام تلاش راه آسان را انتخاب می‌کنند. پول دادن به برخی افراد برای جمع آوری لایک و فالوور در همه جا قابل انجام است، اما ما در این مقاله به شما می گوییم که آنقدرها هم سخت نیست و با انجام صحیح تکنیک‌هایی می‌توانید به افزایش مجانی فالوور اینستاگرام دست پیدا کنید.

۱۱ راه برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام – بخش اول

آیا می‌دانستید که تقریباً ۴۸ میلیون کاربر در اینستاگرام دارای پروفایل جعلی هستند؟ پس اگر آنها جعلی باشند، به پیج شما نمی‌روند، دیگران را به پیج شما تشویق نمی‌کنند یا از شما خرید نمی‌کنند.

به همین دلیل است که ایجاد فالوور واقعی در رسانه‌های اجتماعی مهم است. ما در این نوشته ۱۱ تکنیک را به شما نشان دهیم تا به کمک آن‌ها بتوانید افزایش را تجربه کنید.

۱- بهینه سازی حساب کاربری برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام

هنگامی که تلاش می‌کنید، یکی از مهمترین مراحل این است که حساب خود را به طور کامل بهینه سازی کنید. به بیو اینستاگرام خود به عنوان «صفحه اصلی» نگاه کنید.

بدون بیو، تصویر کپشن دار، یک نام کاربری یا تصویر پروفایل مناسب، چگونه افراد می‌دانند که این اکانت مربوط به برند شماست؟
این ممکن است به نظر احمقانه برسد، اما بسیاری از شرکت‌ها بیو خود را پر نمی‌کنند و یا از لینک ورود به پیج شان استفاده نمی‌کنند. این یک نقطه مهم برای افزایش ترافیک در اینستاگرام و در نتیجه افزایش مجانی فالوور اینستاگرام شما است، بنابراین بهینه سازی حساب کاربری خود را جدی بگیرید.

اگر مطمئن نیستید به کجاها لینک بدهید، سعی کنید در حساب کاربری اینستاگرام خود بازاریابی کنید، یا کلمات کلیدی خاصِ مربوط به محصول یا هشتگ یا کمپین داشته باشید. پیوند به صفحه اصلی شما خوب است، اما چرا به کاربران یک بیو مناسب ندهید تا به یک تجربه متفاوت برسند؟

علاوه بر این، برای جستجو، نام کاربری خود را تا آنجا که ممکن است دوستانه (یوزر فرندلی) انتخاب کنید. اگر نام برند شما طولانی است، مخفف آن را به مخاطبان خود ارائه بدهید. تا حد امکان شماره یا کاراکترهای ویژه به نام کاربری خود اضافه نکنید.

۲- محتوای متناسب داشته باشید

بدترین کاری که می‌توانید برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام انجام دهید، ارسال نامنظم محتوا است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که کاربران اوایل کار شما را فالو کنند، آخرین چیزی که به دست می‌آورید این است که فراموش کنند، در وهله اول شما را دنبال می‌کرده‌اند.

برای مقابله با این مشکل یک برنامه منظم برای ارسال محتوا داشته باشید. به طور معمول، برندهای تجاری نباید بیش از چند بار در روز پست ارسال کنند، اما در هر حالتی که هستید، آن را حفظ کنید.
تقریباً ۲۰۰ میلیون کاربر روزانه وارد اینستاگرام می‌شوند تا بتوانند شبکه خود را گسترده‌تر کنند، بنابراین توجه داشته باشید که در طول روز بیش از چند بار پست نفرستید.

۳٫ داشتن زمان بندی از پیش تعیین شده برای ارسال مطلب

با این که الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده تا به کاربران مطالب بیشتری بر اساس سلیقه‌شان برای لایک کردن نشان دهد، داشتن یک زمان بندی به شما کمک می‌کند یک تجربه خوب برای فالوورهای خود ایجاد کنید و آنها را برای شناخت برند خود حفظ کنید. به یاد داشته باشید ارسال مطلب در زمان مناسب می‌تواند پست‌های شما را پربازدیدتر کند و در نتیجه باعث افزایش مجانی فالوور اینستاگرام شود.

برای زمان بندی محتواهای اینستاگرام ابزارهای زیادی وجود دارد. Sprout Social یکی از آنها است. با استفاده از جدیدترین ابزارها، می‌توانید، زمان بندی ارسال محتوا توسط برند و یا کسب و کارتان را از طریق یک روند آسان جهت پیگیری کنید.

با زمان بندی از پیش تعیین شده، کل تیم شما می‌تواند چشم انداز کاری‌تان را به طور مؤثرتر ببینید. ایجاد محتوای از پیش، همیشه هوشمندانه است. با ابزارهای برنامه ریزی اینستاگرام، می‌توانید به مخاطبان خود دسترسی داشته باشید و همزمان جریان محتوای خود را حفظ کنید.

۴- ارسال پست‌های شما توسط حساب‌های دیگر

هنگامی که شما در حال آموختن افزایش مجانی فالوور اینستاگرام هستید، اهمیت دادن به مخاطبان شما مهم است. هرچقدر تعداد فالوور بیشتر باشد، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت.

بهترین راه این است که با کاربران در تعامل باشید. این مهم است که در اینستاگرام خود و دیگران حضور داشته باشید. برای حفظ برند خود در فید مشتریان، از محتواهای تولید شده توسط کاربران دیگر حمایت کنید. همچنین می‌توانید مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید تا برند خود را به مخاطبین بیشتری بشناسانید و در نتیجه افزایش مجانی فالوور اینستاگرام بیشتری را تجربه کنید.

راه دیگر این است که سعی کنید با حساب‌های اینستاگرام بزرگ‌تر در صنعت خود کار کنید تا مطالبتان به مخاطبان شما منتقل شود. اطمینان حاصل کنید که مطالب با ارزشی ارائه می‌دهید. افزایش مجانی فالوور اینستاگرام با همکارهای تجاری و همکارهای بازاریابی آشنا شوید.

۵- تفاوت بین فالوور اینستاگرام جعلی و واقعی را بفهمید

تفاوت زیادی بین حساب کاربری جعلی و واقعی وجود دارد. ممکن است وسوسه شوید که فالوور اینستاگرم بخرید، اما داشتن فالوور واقعی مزایای بسیار زیادی نسبت به فالوور جعلی دارد.

معایب فالوور های جعلی

فالوور های جدید را فریب می‌دهند

اگر کاربران، خوراک اینستاگرام غیر فعال با ده‌ها هزار فالوور را ببینند، احساس فریب خوردگی می‌کنند. مردم را برای فالوو کردنتان فریب ندهید. اعتماد ایجاد کنید و روابط طولانی مدت برای مشارکت بهتر داشته باشید.

نرخ بازگشت ندارند

ممکن است خرید فالوور آسان‌تر به نظر برسد، اما اینگونه تنها ربات و یا فالوور بدون فعالیت کسب می‌کنید. افراد با دلیل، یک برند را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. آن‌ها محتوای برند را دوست دارند. این‌ها هزینه واقعی و ارزش پولی برای کسب و کار شما هستند.

هیچ کاری نمی‌کنند

اگر شما ۱۰،۰۰۰ فالوور جعلی داشته باشید، چند نفر کامنت می‌گذارند، لایک می‌کنند و به اشتراک گذارند؟ ربات یا اکانت های جعلی توسط اینستاگرام پاک خواهند شد.

افراد واقعی توانایی به اشتراک گذاشتن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و ارتباط با پست اینستاگرام شما را دارند. علاوه بر این، این کاربران از پاسخ شما لذت می‌برند که این مسائل به خودی خود باعث اکانت شما می‌شود.

مزایای فالوور های واقعی

برخلاف فالوور های فیک، کاربران واقعی فعال هستند. آن‌ها تأثیر واقعی بر شما دارند. آن‌ها لایک می‌کنند و کامنت واقعی می‌گذارند.

چون کاربران شما واقعی هستند، می‌توانند با شما در تعامل باشند و با دعوت از دوستان و کاربران دیگر به شما در افزایش مجانی فالوور اینستاگرام کمک کنند.

نتیجه افزایش مجانی فالوور اینستاگرام

افزایش مجانی فالوور اینستاگرام آنقدرها هم سخت نیست. فقط کافی است تکنیک‌های افزایش مجانی فالوور اینستاگرام را یاد بگیرید و با ترسیم یک استراتژی مناسب و برنامه ریزی دقیق به دنبال افزایش مجانی فالوور اینستاگرام باشید.

در بخش اول مقاله ۱۱ راه برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام برای شما از لزوم بهینه سازی اکانت کاربری، انتخاب و زمان بندی پست‌های مناسب و جذب فالوور واقعی برای افزایش مجانی فالوور اینستاگرام گفتیم. منتظر بخش دوم مقاله و راهکارهای مفید دیگر باشید.

بهمچنین به شما پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره افزایش مجانی فالوور اینستاگرام کسب کنید، پیشنهاد می کنیم لینک های  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا