افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی اینستا

سال پیش بود که به فکر افزایش فالوور واقعی اینستا افتادم. زمانی که متوجه شدم یک پیج اینستاگرام با تعداد زیادی فالوور ارزش بالایی دارد. کسب­وکار افزایش فالوور اینستاگرام واقعی علاقه مند شدم. شاید شما تفاوت واقعی بودن فالوور و فیک بودن آن­ها را تشخیص ندهید؛ اما من در زیر راه­هایی را به شما نشان خواهم داد که تفاوت افزایش فالوور واقعی اینستا و فیک را تشخیص دهید. با ما همراه باشید.

معنی افزایش فالوور واقعی اینستا

افزایش فالوور واقعی اینستا به افزایش فالووری گفته می‌شود که همه آن­ها حقیقی و واقعی هستند. به‌عبارت‌دیگر فالوور هایی که شما را فالوو کرده­اند حقیقی هستند.

فالوور حقیقی

فالوور حقیقی به فالووری گفته می­شود که اکانتش توسط یک فرد واقعی و حقیقی ساخته شده و از طرف اینستاگرام تائید شده است. اکانت او ویژگی‌های یک اکانت واقعی را دارد؛ یعنی دارای عکس پروفایل، بیو است که فالوور و فالووینگ دارد. علاوه بر آن دارای پست­هایی است که توسط آن شخص به اشتراک گذاشته شده است. این پست­ها لایک و کامنت دارند.

ویژگی فالوور حقیقی

بعد از افزایش فالوور واقعی اینستا این نوع فالوور با توجه به فردی که سازنده اکانت شما در اینستاگرام شما بوده. این شخص می­تواند فعال یا غیر­­­­فعال باشد و درصورتی‌که این فالوور فعال باشد احتمال این­که عکسی را که شما به اشتراک گذاشته­اید ببیند و لایک و کامنت بگذارد بسیار زیاد است. در افزایش فالوور واقعی اینستا لایک و کامنت گرفتن پست­های شما توسط فالوورها تا حد زیاد بستگی به عکس و پست­های به ­­­­­اشتراک­ گذاشته شده توسط شما و مورد­پسند بودن مخاطب و دوستان شما دارد. در­نتیجه شما نباید توقع داشته باشید. اگر هزاران فالوور دارید تمام آن هزاران نفر عکس شما را لایک کنند.

فالوور فیک

در کنار افزایش فالوور واقعی اینستا یک نوع دیگر افزایش فالوور اینستاگرام به نام فیک داریم. این افزایش فالوور اینستاگرام به افزایش فالووری گفته میشود که همه آن­ها غیرواقعی هستند. به‌عبارت‌دیگر فالوور هایی که شما را فالوو کرده­اند غیرواقعی هستند.

ویژگی فالوور فیک

در مقابل افزایش فالوور واقعی اینستا فالوور فیک قرار دارد. فالوور فیک به فالووری گفته می­شود که دارای یک حساب جعلی است. امروزه اکانت­های جعلی اینستاگرام توسط ربات­های نرم­افزاری و سخت­افزاری زیادی ساخته می‌شوند. درنتیجه برعکس افزایش فالوور واقعی اینستا اکانت آن­ها توسط یک شخص حقیقی ساخته نمی­شود. همه این نوع فالوورها بسته به نوع کیفی آن­ها ممکن است دارای تصویر پروفایل، بیو، پست و لایک هستند. این­ها دارای فالوور کم و فالوینگ زیاد هستند. فالوور های فیک غیرفعال هستند و تنها جهت بالا بردن لیست­های فالوور مورداستفاده قرار می‌گیرند.

تفاوت فالوور فیک کم کیفیت و با­کیفیت

فالوور های فیک با توجه به ویژگی­هایی که بیان کردیم ممکن است دارای کیفیت بالایی باشند. این فالوور ها امکان اینکه توسط اینستاگرام حساب فیک تشخیص داده شوند یا دلیت شوند و درنتیجه آن پیج شما را آنفالو کنند خیلی کمتر از فالوور های کم کیفیت فیک است.

لزوم افزایش فالوور واقعی اینستا

امروزه افزایش فالوور واقعی اینستا دغدغه تاجران و کاسبانی است که حداقل یک اکانت کاربری دارند. حال سؤال اینجاست لزوم استفاده از روش­های افزایش فالوور واقعی اینستا چیست؟ با استفاده درست از اینستاگرام شما می­توانید به موفقیت در کسب‌وکار خود برسید. هم­چنین این می­تواند به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری را به سمت تجارت خود سوق دهید هم­چنین برند شرکت خود را در میان مشتریان معتبر سازید. بسیاری از تجارت‌ها موفقیت‌های زیادی را توسط اکانت اینستاگرام خود مشاهده می­کنند.

ترفندهای افزایش فالوور واقعی اینستا

ترفندهای زیادی برای افزایش فالوور واقعی اینستا وجود دارد. شما برای موفقیت در تجارت و کسب­ و­کار خود می‌توانید از استراتژی­ها و ترفندهای مختلفی استفاده کنید. این ترفندها ممکن است فالو کردن دیگران و یا پست کردن تصاویر زیبا به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی، کامنت گذاری درست زیر پست دیگران هشتگ و… باشد. این روش­ها در طولانی‌مدت افزایش فالوور واقعی اینستا را به ارمغان می­آورد.

روش­های افزایش فالوور واقعی اینستا در طولانی‌مدت

استراتژی­های مختلفی برای افزایش فالوور واقعی اینستا وجود دارد که در زیر برای شما برخی از مهم­ترین­ها را ذکر خواهیم کرد.

تشخیص رقبا در اینستاگرام

شما باید رقیبان خود را بشناسید. با استفاده از شناخت جامعه مشتریان و تجزیه‌وتحلیل فالوور ها و اقدامات آن­ها می­توانید شروع کنید.

آزمون‌وخطا

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور واقعی اینستا روشی به نام آزمودن است. برای این‌که بدانید چه موقعی و چگونه پست گذاشتن در اینستاگرام بهتر است این آزمون رخ می­دهد. آزمایش کنید و تجربه کسب کنید که چه چیزی برای شما بهتر کار می‌کند. در نظر داشته باشید که بعضی از تحقیقات در حقیقت برعکس عمل می‌کنند. شما باید بهترین راه آزمودن است. من فکر میکنم کسب و کار و تبلیغات حاصل افزایش فالوور واقعی اینستا است.

افزایش فالوور واقعی اینستا در کوتاه‌مدت

هدف شما ممکن است رسیدن به افزایش فالوور واقعی اینستا در کمترین زمان باشد. یا ممکن است به هدفتان برای رسیدن به تعداد خیلی زیاد از فالوور در یک بازه زمانی نرسیده باشید؛ که در زیر راه­هایی را به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از مهم­ترین استراتژی­هایی که شما می­توانیم از آن بهره ببریم تا تعداد فالوور های زیادی داشته باشیم افزایش فالوور واقعی اینستا از طریق خرید است.

جدای از اینکه شما جدیداً اینستاگرام خود را ساخته‌اید یا تعداد کمی فالوور دارید این بهترین استراتژی خواهد بود. شما هرچه بیشتر فالوور خرید کنید جذابیت بیشتری به‌دقت می­آورید و مردم بیشتر به­سوی پیج شما هجوم خواهند آورد.

دلیل افزایش دادن فالوور واقعی اینستا

در این مورد کنجکاوی مردم دلیل پیشرفت شماست. آن­ها سعی در پیگیری پیج شما یا دنبال کردن شما دارند ببینند چه جذابیتی در پیج شما وجود داشته که بقیه فالوو تان می کنند. آن­ها تصمیم می­گیرند پیج شما را دنبال کنند؛ و ضرب­المثل پول روی پول آمدن اینجا حکم می‌کند؛ و در اینجا فالوور روی فالوور های شما می­آید.

راه­های تشخیص افزایش فالوور واقعی اینستا از فیک

یکی از راه­های شخیص فالوور واقعی و فیک مقایسه تعداد فالوور های یک پیج با لایک ها و کامنت های آن پیج است. حداقل باید یک­سوم از فالوور های هر پیج آن پیج را لایک کرده باشند. پس اگر تفاوت چشمگیر بود بدانید افزایش فالوور واقعی اینستا نبوده است.

اهمیت افزایش دادن فالوور واقعی اینستا

گفتیم یکی از پر­اهمیت­ترین دلایل افزایش فالوور واقعی اینستا تبلیغات و جذب مشتری است. این امر قدرت بسیار زیادی در جذب مشتری دارد. اگر استراتژی­ها به­خوبی انجام شوند افزایش فالوور واقعی اینستا را به‌خوبی لمس خواهید نمود.

مثالی اهمیت افزایش دادن فالوور واقعی اینستا

برای اینکه شما به اهمیت افزایش فالوور واقعی اینستا پی ببرید یک مثال را برای شما بیان خواهم کرد که آن را لمس کنید. بگذارید از نگاه مشتریان به قضیه نگاه کنیم. فرض کنید یک شخص به خرید کیف چرم مشتاق است. ولی تابه‌حال به علت پیدا نکردن کیف با قیمت یا کیفیت خوب ساعتی را خریداری نکرده است. او در اینستاگرام با هشتگ کیف به جستجوی کیف­های مختلف می­گردد او در جستجو­­هایش افراد زیادی که کیف­های مختلف بر دست دارند مشاهده می‌کند. او علاقه­مند به یکی از کیف­هایی که در عکس می­بیند می­شود. بلافاصله بر روی آن عکس کلیک می‌کند و توضیحات عکس را می­خواند.

قسمت پراهمیت افزایش دادن فالوور واقعی اینستا

در مرحله مهم این بخش بعد از خواندن توضیحات در بیو اسم شرکت و مشخصات شرکت تولید­کننده کیف را می­بیند. وی تصمیم می‌گیرد که پروفایل اینستاگرام شرکت تولیدکننده را مشاهده کند؛ و وارد صفحه آن شرکت شود. وقتی وارد صفحه پروفایل اینستاگرام شرکت تولیدی کیف می­شود تحت تاثیر قرار می­گیرد. صدها عکس از افراد مختلف که کیف­های مختلف شرکت را در دست دارند مشاهده می‌کند. ساعت‌ها صد یا هزاران لایک دارد، هر کیف قیمت مدل و توضیحات مربوط با هر مدل را دارد. او متوجه می­شود که قیمت­ها بسیار مناسب و مدنظر او هستند. اینستا در او اشتیاق خرید کیف را بیشتر می‌کند. او وب‌سایت شرکت سازنده کیف را مشاهده می‌کند (لینک سایت در بالای پروفایل اینستاگرام شرکت سازنده است) و او سریعاً خرید را از سایت انجام می­دهد. اینجاست که معنی افزایش فالوور واقعی اینستا درک می­شود.

چند نکته مهم

مهم­ترین اصل در شبکه­های اجتماعی مخصوصاً اینستا اعتبار است.

سعی کنید یک پروفایل محبوب برای خود بسازید.

جذابیت محتوا و محیط جذابی برای کاربران پراهمیت است. اگر شما تصاویر جذابی داشته باشید
که محصولات و سرویس شما را نمایش بدهد مشتریان بالقوه شما تحت تاثیر قرار می­گیرند.

این برنامه یک راه برای نمایش تجارت شما است. مشتریان حالت و حس اینکه چیزی به آن‌ها فروخته می‌شوند را ندارند؛
زیرا این برنامه فروش به معنی واقعی فروش را به آن‌ها نمی­دهد.

فقط یک توصیه

شما برای پیشرفت در تجارت باید بازاریابی الکترونیک را داشته باشید. لذا به شما با خرید پکیج­ ما برای افزایش دادن فالوور واقعی اینستا کار خود را راحت کنید. شما تمام راه و چاه و ترفندهای افزایش فالوور اینستا را در کمترین زمان فرا خواهید گرفت؛ و یک اکانت معتبر و برند را برای خود راه­اندازی خواهید کرد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا