نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته – بخش سوم

اینستاگرام موفق ترین شبکه اجتماعی بصری است که میلیون ها کاربر روزانه از آن در سراسر جهان استفاده می‌کنند. ما در بخش اول و بخش دوم مقالات نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته به سه راهکار انتخاب محتوای درست در اینستاگرام، ایجاد محتوای محبوب برای مخاطبان و برقرار ارتباط با آنها و ارسال پست به طور منظم برای افزایش آسان فالوور اینستاگرام اشاره کردیم. در این مقاله نیز به سه راهکار دیگر ذر جهت افزایش فالوور مجانی اینستاگرام اشاره خواهیم کرد. پس تا انتها با رستا آی تی همراه باشید.

نکات کاربردی افزایش فالوور مجانی اینستاگرام

۴- برخورد با جامعه به عنوان یک معدن طلا

یکی از بزرگترین اشتباهات بسیاری از کاربران هنگام ایجاد حساب کاربری اینستاگرام این است که آنها فالوور های خود را بیشتر له چشم یک می‌بینند و نه بیشتر!

فالوور ها تنها معیاری نیستند که در اینستاگرام به آنها اهمیت داده می‌شود، اما شما می‌توانید برای افزایش فالوور مجانی اینستاگرام در رشد تعداد فالوور خود وسواس شوید و فراموش کنید که هر فردی که تصمیم به فالوو کردن شما دارد، یک موجوذ زنده است و نفس می‌کشد!
مهم نیست چه نوع حساب کاربری شما دارید، چه شخصی و چه تجاری، این نکته همیشه و در همه جا درست است. این نکته بسیار مهم است. اگر مخاطبان خود را نادیده بگیرید و به آنها فقط به چشم ابزاری برای افزایش فالوور مجانی اینستاگرام ببینید، دیگر چیزی ندارید که تأثیر معناداری داشته باشد.

پس چگونه با مخاطبین خود در جهت صحیح افزایش فالوور مجانی اینستاگرام ارتباط برقرار می‌کنید؟ در حالی که تعداد فالوورهای شما ممکن است مهمترین معیار باشد، رسیدن به ۱ میلیون فالوور به ما آموخته است که باید به سطوح تعاملتان توجه کنید. به این معنی که کاربران چقد شما را لایک می‌کنند، چه تعداد در مورد پست‌هایتان نظر می‌دهند، چه تعداد واقعاً اینساگرام شما را بررسی می‌کنند.

اصل پارتو در افزایش فالوور مجانی اینستاگرام

با توجه به اصل مشهور پارتو، ۸۰ درصد از نتایج شما تنها از ۲۰ درصد از مخاطبان شما حاصل می‌شود، و یا ۸۰ درصد از درآمد شما فقط از ۲۰ درصد از مشتریان شما کسب می‌شود.
بر همین اساس، شما تعداد زیادی از فالوور ها را نمی‌خواهید که به آنها افتخار کنید؛ شما تعداد فالوور زیادی می‌خواهید تا میزان دسترسی‌تان افزایش یابد و احتمال ایجاد یک فالوو واقعی افزایش پیدا کند.

فالوور واقعی کیست؟

یک فالوو واقعی کسی است که مطلقاً محتوا و آنچه شما انجام می‌دهید را دوست دارد. فالوو واقعی آنهایی هستند که اگر بابت محصول شما پول می‌پردازند، به این دلیل است که شما از آنها خواسته‌اید یا صرفاً دلیل آن چیزی است که شما ساخته‌اید. پس آنها را به هر چیز ترجیح دهید.

راز موفقیت افزایش فالوور مجانی اینستاگرام

اگر می‌خواهید هر نوع نفوذ یا محبوبیت را توسعه دهید، این باید هدف اصلی شما در افزایش فالوور مجانی اینستاگرام باشد. ده هزار فالوور چشمگیر نیست، مگر اینکه حداقل ۱۰۰۰ فالوور واقعی داشته باشید.
به همین دلیل است که ما با جامعه‌مان مانند طلا رفتار می‌کنیم.  به عنوان مثال، باید به نظرات آنها تا جایی که ممکن است پاسخ دهیم. در هنگام ارتباط با سایر کاربران، همانند آنچه در زندگی واقعی‌تان هستید صحبت کنید و صادق باشید. شخصیت پشت برند خود را برجسته کنید و به مردم بفهمانید که شما تنها یک ربات نیستید.

شگفت انگیز است که تعداد زیادی از برندها جنبه اجتماعی شبکه‌های اجتماعی را فراموش کرده‌اند. این دیگر یک مدل ارتباطی یک طرفه نیست که مخاطب به طور پراکنده آنچه شما می گویید را بپذیرد. اگر کسی برای ارسال نظر در پستتان وقت بگذارد، حداقل کاری که شما می‌توانید انجام دهید پاسخ دادن به آن است.

این یک پاداش ساده برای کسانی است که با شما ارتباط برقرار می‌کنند. چیزی به این سادگی راه رسیدن به افزایش فالوور مجانی اینستاگرام است. حتی می‌توان پیام‌های خصوصی را برای فالوور های جدید ارسال کرد. هدف در اینجا این است که فالوور در اینستاگرام احساس خوشحالی کند و خوشحال شود که بخشی از جامعه شما است.

همانطور که در بخش قبلی بحث کردیم، شما پست‌هایی را ارسال می‌کنید که دارای محتوایی درگیرکننده هستند تا نظرات بیشتری کسب کنید و در نتیجه منجر به افزایش فالوور مجانی اینستاگرام شوید.

بیشترین اشتراک‌ها و تگ‌ها را جمع آوری کنید. با شروع گفتگو در این راه، می‌توانید به مخاطبان خود نشان دهید که شما یک شرکت بدون چهره نیستید، بلکه یک فرد یا افرادی هستید که در حقیقت به نظرات دیگران احتیاج دارند.

۵- تنظیم بیو در اینستاگرام

در اینستاگرام، بیو شما بخش مهمی از اکانت شما است. شما با استفاده از یک بیو قوی می‌توانید از این بخش در راستای افزایش فالوور مجانی اینستاگرام به بهترین نحو استفاده کنید.

شما می‌توانید حداکثر ۱۵۰ کاراکتر در بیو بنویسید. یک بیو باید برای مخاطبان شما جذاب باشد. شما از قبل می دانید که مخاطبان می‌توانند محتوای شما را ببینند، بنابراین بیو شما باید ارزش آن را داشته باشد تا توسط مخاطبان خوانده شود.

برای ایجاد یک بیو قوی، باید به سادگی و پرمعنا بودن آن دقت کنید. از آنجا که تنها یک لینک آن هم در بیو می‌توانید ارائه کنید،  پس سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این لینک استفاده لازم را در جهت افزایش فالوور مجانی اینستاگرام ببرید.

بیو شما همچنین باید قانع کننده باشد. فالوور های بالقوه تنها چند ثانیه وقت دارند تا تصمیم بگیرند آیا شما را دنبال کنند یا خیر. بیو شما باید توجه آنها را جلب کند و آنها را وادار کند که شما را فالوو کنند، یا حداقل، محتوایتان را مرور کنند.

مثلاً به این بیو توجه کنید: «ساخت یک تجارت سخت است». هدف این بیو این است که توجه افرادی را که برای اولین بار از پروفابل بازدید می‌کنند، جلب کند. این جمله می‌خواهیم یک نقطه اتصال با کاربران در جهت جذب کاربران برقرار کند و نوعی رفتار تعاملی را به منظور افزایش فالوور مجانی ایجاد کند.

بیو شما همچنین باید قابل جستجو باشد. مثلاً می‌توان از کلمات کلیدی مانند «استارت آپ»، «کارآفرینی» و «مجله کارآفرینی» استفاده کرد تا وقتی افراد در اینستاگرام شما را با استفاده کلمات جستجو می‌کنند، پروفایل شما در نتایج جستجوی آنها نشان داده شود و اینگونه به صورت نامحسوس اما موثری افزایش فالوور مجانی اینستاگرام را تجربه کنید.

۶- کار با عوامل و افراد مؤثر و بانفوذ برای افزایش فالوور مجانی اینستاگرام

این یکی از بهترین راه‌های افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام است. برای این کار، یک لیست از ۱۰ تا ۲۰ فرد بانفوذ ایجاد کنید که می‌خواهید به طور منظم با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. دقیقاً بفهمید که با چه کسی می‌خواهید ارتباط برقرار کنید، زیرا اینها افرادی هستند که می‌توانند حساب کاربری اینستاگرام شما را به سطح بالاتری برسانند و در افزایش فالوور مجانی اینستاگرام مؤثر باشند. از این افراد برای به اشتراک گذاشتن مطالبتان و یا گسترش بیشتر به نفع خود استفاده کنید. البته اگر افراد مدنظر شما از سلبریتی های مطرح جامعه باشند قاعدتاً به صورت مجانی با شما کار نخواهند کرند. این افراد را به معامله بکشانید. با این حال با برخی از افراد بانفوذ غیر مشهورتر می‌توان در ازای معاملاتی، مانند دادن رایگان محصول یا خدمات شرکتتان در جهت افزایش فالوور مجانی اینستاگرام وارد مذاکره شوید.

چگونه اینفلوئنسرهای مورد نظرمان را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن افرادی که در حوزه شما بانفوذ هستند، از هشتگ ها استفاده کنید. نگاهی به هشتگ های محبوب در حوزه خود بیندازید و ببینید که آیا می‌توانید اکانت های خاص که به طور مرتب در میان پست‌های محبوب قرار دارند را شناسایی کنید. می‌توانید تقریباً تضمین کنید که این اکانت ها، همان افراد بانفوذ هستند و همانی هستند که می‌خواهید با آن‌ها در جهت افزایش فالوور ارتباط برقرار کنید.

باز یادآور می‌شویم که می‌توانید به صفحات بانفوذ برای اشتراک گذاری مطالبتان پول بدهید. اگر تلاش‌هایتان به نتیجه نرسید، به کسی پول بدهید بپردازید که شما را مشهور کند. آنچه شما دنبال آن هستید، فردی با مخاطب تعاملی است، و نه لزوماً فردی با تعداد فالوور زیاد. به یاد داشته باشید که تعامل ۱-۲٪ حداقل مقدار برای این کار است.

کلام آخر افزایش فالوور مجانی اینستاگرام

در سومین بخش از مقاله نحوه به دست آوردن ۱۰ هزار فالوور اینستاگرام در دو هفته برای شما از اهمیت فالوور ها گفتیم. همچنین اهمیت تنظیم یک بیوی خوب در راستای افزایش فالوور مجانی اینستاگرام را یادآور شدیم. در نکته پایانی این بخش نیز از مذاکره با اینفلوئنسرها در جهت افزایش فالوور مجانی اینستاگرام صحبت کردیم.

رستا آی تی به شما مشاهدهد دو لینک افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را در جهت افزایش فالوور اینستاگرام دعوت می کند. شما با تهیه این دو محصول قادر خواهید بود در مدت زمان اندکی فالوور های اصولی فراوانی را برای پیج خود جذب کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا