۱۵ روش برای جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ – بخش اول

افزایش فالوور اینستاگرام 2018

افزایش فالوور اینستاگرام 2018 – اینستاگرامشبکه اجتماعی معروفی است که روز به روز بر تعداد کاربران و البته محبوبیت آن افزوده می‌شد. به همین جهت بسیاری از کاربران، از افراد عادی که پیج شخصی دارند، تا صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام برای اهداف خود هستند. بنابراین اگر شما نیز می‌خواهید در که در سال ۲۰۱۸، فالوور های بیشتری در اینستاگرام کسب کنید، تا انتهای مقاله روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ همراه ما باشید.

اگر فکر می‌کنید که تا الان وضع فالوور های شما خوب نبوده است و علی رغم اینکه به طور منظم، مطالب زیادی ارسال می‌کنید، ولی فالوور های شما همچنان کم است:

۱۵ روش برای جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام ۲۰۱۸

اگر این چنین است، پس ۱۵ راهکار عالی افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ را بررسی کنید و آن‌ها را به کار بگیرید تا به این نتیجه برسید که موفقیت در اینستاگرام آن قدرها هم سخت نیست.

۱- با کاربر دیگر اینستاگرام که در موقعیت شماست، همکاری کنید.

به دنبال کاربران دیگر اینستاگرام باشید که از نظر موقعیت کاری همسان با شما هستند. مثلاً اگر کسب و کار شما تولید پوشاک زنانه است، به دنبال پیج های مشابه هم صنف‌های خود در این زمینه باشید.

برای این کار، شما نیاز به پیدا کردن کاربرانی دارید که از نظر نوع جامعه هدف و تعداد فالوور هایی مشابه فالوور های شما داشته و یا بازار هدف مطلوبی داشته باشند.

برخی از روش‌هایی که می‌توانید از این استراتژی افزایش فالوور اینستاگرام 2018 استفاده کنید عبارتند از:

  • هر کدام از شما برای یک روز، حساب کاربری دیگری را به عهده بگیرد.
  • مطالب ارسالی یکدیگر را به اشتراک بگذارید.
  • به طور مشترک، مسابقه‌ای را میزبانی کنید.
  • یکدیگر را در ارسال‌های خود تگ (برچسب گذاری) کنید.

به خاطر داشته باشید که هدف شما از این استراتژی، افزایش فالوور هدفمند است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که تا جایی که ممکن است بهترین محتواهای خود را برای جذب بالای فالوور های هدفمند ارائه می‌دهید.

۲– از هشتگ های محبوب و پر طرفدار استفاده کنید

احتمالاً شما از قبل می دانید که هشتگ ها چقدر در بازاریابی شما اهمیت دارند. اگر اینطور نیست، بهتر است قبل از مطالعه ادامه این مقاله یک نگاهی به مقاله نکات طلایی افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ های اینستاگرام در سال ۲۰۱۸ بیندازید.

به طور خلاصه، استفاده از هشتگ در اینستاگرام، به افرادی که شما را فالو نمی‌کنند، اجازه خواهد داد که شما را پیدا کرده و دنبال کنند.

استراتژی‌های افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ با هشتگ

سه استراتژی مهم برای استفاده از هشتگ ها به منظور جذب و افزایش بیشتر فالوور بیشتر وجود دارد:

  1. هشتگ های محبوبی که می دانید مخاطبان هدف شما از آن استفاده می‌کنند، به کار ببرید. این به شما کمک خواهد کرد که فالوور های بیشتری جذب کنید. اگر شما فالوور های هدفمند بیشتری می‌خواهد، این استراتژی است که من به شما پیشنهاد می‌کنم.
  2. یکی دیگر از استراتژی‌های افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ استفاده از هشتگ های بسیار محبوبی است که بیشتر مواقع جستجو می‌شود، استفاده کنید. البته سعی کنید که از هشتگ های بی ربط به موضوع پیجتان خودداری کنید.
  3. از هشتگ هایی که برای کسب لایک و فالو به کار می‌روند، استفاده کنید. (مانند فالو برای فالو) از این استراتژی به صورت محدود استفاده کنید، چرا که کیفیت این فالوورها چندان مناسب نیست.

۳- از تعداد مطلوبی هشتگ استفاده کنید

به نظر شما چه تعداد هشتگ برای استفاده مطلوب است؟
میزان پیشنهادی از ۲ هشتگ در هر پست تا حداکثر ۳۰ عدد در هر پست استفاده کنید. با این حال، ظاهراً تازه‌ترین تحقیقات نشان می‌دهند که ۸ هشتگ در یک پست نقطه‌ی مطبوعی برای افزایش محبوبیت است که در نهایت منجر به افزایش فالوور می‌شود.

اگر ۸ هشتگ برای شما زیاد به نظر می‌رسد، من پیشنهاد می‌کنم که برای شروع، هر تعدادی که راحت هستید استفاده کنید، و سپس بیشتر امتحان کنید تا ببینید که چه چیزی بهتر عمل می‌کند. همچنین بهتر است اگر بیش از ۳ هشتگ استفاده می‌کنید، آن‌ها را در کامنت ارسال کنید.

راهنمای استفاده از هشتگ به منظور افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ 

یک لیست، و شاید حتی دو یا سه لیست از هشتگ های مورد استفاده خود را تهیه کنید تا مجبور نباشید زمانی که می‌خواهید مطلبی در اینستاگرام ارسال کنید، آن‌ها را به خاطر بیاورید و زمان برای تایپ آنها خرج کنید. این امر به سادگی کپی و پیست آنها بر روی پست‌های اینستاگرامتان است.

افزایش فالوور اینستاگرام 2018
افزایش فالوور اینستاگرام 2018

۴– پست‌های اینستاگرام را بر روی وبلاگ خود قرار دهید

یک روش عالی جذب بازدیدکنندگان وبلاگتان افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ قرار دادن پست‌های اینستاگرام بر روی وب سایت یا وبلاگتان است.

این امر باعث می‌شود که بازدیدکنندگان شما، پست‌هایتان را بر روی صفحه شما دیده و با آن به درستی ارتباط برقرار کنند و با کلیک بر روی لوگوی اینستاگرام بر روی پست‌هایتان، به جایی در اینستاگرام که می‌توانند دیگر مطالب شما را بررسی کنند، هدایت شوند.

توجه: اگر پروفایل اینستاگرام شما به صورت خصوصی تنظیم شده باشد، این امکانبرای شما عمل نخواهد کرد. اگر می‌خواهید پست‌هایتان را در وبسایت خود به اشتراک بگذارید، ابتدا مطمئن شوید که این پست‌ها به صورت عمومی قرار گرفته‌اند.

۵- سعی کنید یک یا دو بار در روز در اینستاگرام مطلب ارسال کنید

تحقیقات اخیر ظاهراً نشان می‌دهند که تنها یک یا دو بار ارسال مطلب در روز، برای رسیدن به حداکثر محبوبیت و اشتراک گذاری، مطلوب است.
با این حال به خاطر داشته باشید که این یک میانگین و حد وسط است؛ به این معنی که بعضی از حساب‌ها بهترین عملکرد را زمانی داشته‌اند که بالای ۱۰ پست در روز ارسال کرده‌اند، در حالی که دیگران با ارسال ۲ تا ۳ پست در ماه، بهترین نتیجه را می‌توانند کسب کنند.

برای اینکه متوجه شوید چه تعداد پست در روز برای کسب و کار شما مناسب است، بهتر است با ارسال یک پست در روز شروع کنید و پیگیری کنید که برای هر پست چه میزان تعامل دریافت می‌کنید.

۶- تصاویر افراد دیگر را لایک کنید

لایک کردن تصاویر افراد دیگر، یکی از بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام 2018 می‌باشد. کلید استفاده موفقیت آمیز از این استراتژی این است که به جای لایک کردن دسته‌ای از تصاویر کاملاً اتفاقی و غریبه، تصاویر افرادی که در بازار هدف شما هستند را لایک کنید.

۷- یک مسابقه اینستاگرامی اجرا کنید

مسابقات اینستاگرامی یک راه عالی برای افزایش نمایش و پیشرفت شما هستند، مخصوصاً اگر فالوور های شما، دوستان خود را برای اطلاع دادن تگ کنند.

بر اساس پژوهش انجام گرفته توسط Tailwind ، حساب‌های کاربری که از مسابقات اینستاگرامی استفاده می‌کنند، به طور میانگین ۷۰% سریع‌تر از حساب‌های دیگری که این کار را نمی‌کنند، فالوور های خود را افزایش می‌دهند.

بعضی استراتژی‌های افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ که شما می‌توانید برای ایجاد اغلب مسابقات اینستاگرامی به کار ببرید عبارتند از:

  • نیازمند بودن داوطلبان به فالو کردن شما برای ورود به مسابقه
  • خواستن عکس‌های معروف کاربر به عنوان بخشی از مسابقه … و نیازمند بودن آنان به استفاده از هشتگ های داغ
  • نیازمند بودن داوطلبان به لایک کردن محتواهای ارسالی شما

البته اطمینان حاصل کنید که از قوانین رسمی مسابقات اینستاگرام پیروی می‌کنید تا مسابقه شما نتیجه معکوسی برایتان نداشته باشد.

نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام 2018

در بخش اول مقاله افزایش فالوور اینستاگرام ۲۰۱۸ به ۷ استراتژی و تکنیکی که می‌تواند فالوور های اینستاگرام شما را افزایش دهد اشاره کردیم. اگر از این استراتژی‌ها به خوبی استفاده کنید، در میان مدت شاهد رشد نرخ فالوور های اینستاگرامتان خواهید بود. منتظر بخش دوم این مقاله و ارائه ۸ راهکار دیگر نیز باشید.

اگر فکر می‌کنید که به کمک بیشتری برای افزایش فالوور اینستاگرام نیازمندی پیشنهاد می‌کنیم به دو لینک افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله یک نگاهی بیندازید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا