افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی

شاید افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی واژه صحیحی نباشد اما امکان­پذیر است. راه­هایی وجود دارد که می­توان به­ صورت تضمینی این کار را انجام داد. در این مقاله سعی دارم راه­ها را برای شما بیان کنم. این راه­ها شاید برای شما تنها راه کسب درآمد و پولدار شدن باشد. پس سعی کنید با انجام دادن و تداوم در این راه کسب درآمد کنید. البته اگر میخواهید به صورت حرفه‌ای‌تر این راه ها را یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم دو لینک  افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را مشاهده کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی چیست؟

افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی معنای درستی ندارد؛ زیرا فالوو کردن ما از طرف دیگری امری نیست که بتوان روی آن ضمانت کرد؛ زیرا اگر کسی نخواهد ما را فالوو کند اجبار معنایی ندارد. البته راه­هایی وجود دارند که احتمال رشد فالوور ها را بسیار زیاد می­کند. در این مقاله قصد دارم به معرفی چند مورد از آن‌ها بپردازم. برعکس این امر هم وجود دارد، بعضی راه­ها عملاً ریزش فالوور ها را تضمین می­کند!

راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی

این موضوع راه­های چندان زیادی ندارد. شما با استفاده از ربات­ها و یا ترفندهای خاصی می­توانید این امر را ممکن سازید. یکی از ترفندهایی که ممکن است تبلیغ آن را شنیده باشید عنوان افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی است. این مسئله ممکن است برای تبلیغ ربات­ها و یا فروش محصولات خودشان باشد. شما باید مراقب باشید با به‌کارگیری روش­های صحیح‌تر این امر را محقق سازید. همان­گونه که گفتیم با خرید فالوور اینستاگرام ممکن است فالوور های شما افزایش یابد اما تضمینی برای این امر نیست. یکی دیگر از راه­های افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی استفاده از ربات است. در قسمت­های بعدی توضیح خواهیم داد.

خرید فالوور فیک

این روش اثر چندانی ندارد. حتماً تعریف فالوور فیک را می­دانید. برای یادآوری تکرار می‌کنم شرکت‌های مختلف با استفاده از آدرس ایمیل‌های جعلی اقدام به ایجاد حساب‌های کاربری جعلی (فیک) می­کنند. از آن برای افزایش تعداد فالوور های اینستاگرام استفاده می‌کنند. معمولاً حساب‌های کاربری فوق فاقد تصویر پروفایل است و هیچ فعالیتی درپیج مربوطه دیده نمی‌شود. تنها هدف از ایجاد چنین کاربرانی افزایش فالوور اینستاگرام هست. سایت­های بسیاری در زمینه فروش فالور فیک فعالیت دارند. در این روش ممکن است بعد از گذشت اندک مدتی ریزش داشته باشید؛ اما قیمت آن به تعداد فالوور هایی که اضافه شود می­ارزد. البته برای کسانی که با قصد تجارت و پولدار شدن وارد این عرصه نشده‌اند. این افراد دنبال افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی به‌منظور افزایش آن عدد زیر فالوور هستند.

خرید فالوور واقعی

ممکن است هنگام مشاهده سایت­ها با تبلیغاتی چون افزایش فالوور واقعی شنیده باشید؛ اما آیا واقعاً این نوع کار درست است؟ پاسخ مشخصی برای این سؤال ندارم؛ اما می­دانم ممکن است سرتان کلاه برود و با دادن هزینه­های زیاد باز هم تضمینی برای این نوع افزایش نباشد. با فهمیدن چند موضوع می‌توان فهمید که آیا فالوور آن­ها واقعی هست یا به‌عبارت‌دیگر افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی است؟ با توجه به تجربیات بنده جدای از افزایش فالوور فیک دو راه برای این کار وجود دارد.

افزایش فالوور از طریق تبلیغ

بهترین راه و ساده‌ترین روش افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی تبلیغ صفحه اینستاگرام شما در صفحاتی است که فالوور فعال زیادی دارند. البته این امر در پیج ­های بزرگ اینستاگرام بهتر جواب می­دهد. به قول ما اینستاگرامی­ها شات کردن یا تبادل یعنی در ازای دریافت هزینه یا تبلیغ برای پیج مقابل یک تبلیغ از صفحه شما در یک پیج دیگر با استراتژی­های خاص می­گذارند. آن­ها با این طریق کاربران را به سمت پیج شما می­کشانند.

عیب­های افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی در شات کردن

روش تبلیغ یا شات کردن در عین کارا بودن عیب­هایی هم دارد. ازجمله عیب­های این روش می­توان موارد زیر را یادآور شد:

با توجه به عضویت چندین ساله من در اینستاگرام شاهد موارد تأسف باری بوده­ام. متأسفانه در بسیاری از موارد، حتی افرادی این کار سفارش را به عهده می­گیرند تخلفاتی انجام می­دهند. به این صورت که ادمین پیج مقابل پس از شات کردن شما، برای شما فالوور فیک سفارش می‌دهد و به شما اطلاع می­دهد که سفارش شما تکمیل شد! در اکثر موارد از این تخلفات در فضای مجازی دیده­ام! سعی کنید به افراد ناشناس اعتماد نکنید و چندان به گفته افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی آن­ها دل نبندید.

آیا افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی معنا دارد؟

پیج­ های بزرگ افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی ندارند؛ یعنی آن افراد به شما تضمینی نمی‌دهند که فالوور های شما هزاران نفر بالا می­رود. بلکه تکنیک آن­ها به‌صورت زمانی می­باشد. مثلاً آن­ها یک ساعت یا هرزمانی که بخواهید پیج شما را در پیج خودش معرفی­ می­کند؛ که بسته به تعداد فالوور های فعالش مبلغ­های مختلفی را پیشنهاد می­دهند. ممکن است شما با دادن هزینه زیاد آن نتیجه مطلوب مد نطرتان را نگیرید.

افزایش فالوور واقعی از طریق ربات اینستاگرام

روش دوم ، استفاده از ربات اینستاگرام است. شاید این سؤال برای شما مطرح شود. استفاده از ربات اینستاگرام چگونه است؟
پایه کار اکثر ربات­های اینستاگرام بر اساس فالوو، آنفالو و لایک و کامنت می­باشد. به‌بیان‌دیگر موقعی که برای کسی کامنت یا فالوو بفرستید، او به پیج شما می­آید، از پیج شما دیدن می­کند و احتمال فالوو شدن زیاد است.

تضمین

فرض کنید فالوو و لایک با ربات شبانه‌روز انجام شود، یعنی در روز تقریباً ۲۰۰۰ نفر را فالو کنید. تمام این افراد به پیج شما می‌آیند از پیج شما دیدن می‌کنند و چیزی در حدود ۵۰۰ نفر از آن­ها شما را فالو می‌کنند. کل کار ربات افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی است.

کار ربات ­ها در افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی

در ربات اینستاگرام، آی­ دی صفحه خود را وارد می‌کنید. بعدازآن شما چند پیج یا هشتگ یا لوکیشن را انتخاب می­کنید. فالوو کردن‌های هدف یا دارای هشتگ خاص همان فالوو کردن‌هایی هست که قرار است از فالوور های آن را محقق سازید؛ یعنی اگر شما یک پیج به‌عنوان پیج هدف وارد کنید، ربات، فالوور های آن پیج را برای شما فالوو می‌کند.

چرا ربات

برای افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی این سؤالات ممکن است پیش بیاید. من دستی افراد را فالوو می­کنم و کامنت و لایک می­زنم، چرا از ربات اینستاگرام استفاده کنم؟ با توجه به محدودیت اینستاگرام برای فالو و آنفالوو این امر نشدنی است. این محدودیت­ها تعداد مشخصی در روز، دقیقه و ساعت هست. شما در هرروز نباید بیشتر از تعداد مشخصی فالوو کنید، یا در هر ساعت و هر دقیقه نباید تعداد معینی فالوو کنید. اکنون اگر این کار را با دست انجام دهید. احتمال رد کردن مقدار مجاز و بلاک شدن پیج شما بالاست. پس ریسک بلاک شدن و حذف پیج شما در اینستاگرام با روش دستی زیاد است.

ربات­های باهوش برای افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی

ربات­های اینستاگرام، این محدودیت­ها را از حفظ‌اند. در هر دقیقه یک نفر را فالوو می­کنند؛ و چون این عمل به‌صورت شبانه‌روز انجام می‌شود و هرروز حدود ۱۰۰۰ نفر فالو می‌شود! بدون اینکه از سمت اینستاگرام برای این پیج مشکلی پیش آید و یا بلاک شود.

ویژگی ربات اینستاگرام خوب

ربات­ها از انسان پیچیده­ترند، کار آن­ها محدود به فالو و آنفالو نمی‌شوند. ربات باید به­قدری قدرت تشخیص خطر را داشته باشد تا در موقع مشخص از کار خود دست بکشد. باید قابلیت تشخیص افرادی که فالو کرده را داشته باشد تا بتواند در زمان معین، تمام آن‌ها را یکی پس از دیگری برای فالوو کردن یادآوری کند. ربات نینجاگرام یکی از ربات­های خوب در این زمینه است که افزایش فالووررا برای شما محقق می­سازد.

درصد ریزش

خرکاری در کنار بازدهی خوب سوخت‌وسوز هم دارد. یکی از این کارها افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی است. برای همین در ابتدای مقاله گفتیم تضمینی برای این کار وجود ندارد. ریزش یعنی افرادی که ممکن است شما را آنفالوو کنند. در خرید فالوور این درصد به ۸۰ هم می­رسد. در روش فالوو دستی هم تا ۵۰ درصد این امر ممکن است؛ اما برای ربات افزایش فالوور تضمین بیشتری ارائه می­شود؛ زیرا کسی شما را فالوو می­کند که ربات برای پست­هایش لایک و کامنت گذاشته است. شخص می­داند که شما پیگیر وی هستید و به میل خود شما را فالوو می­کند؛ بنابراین افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی با ربات امری منطقی­تر است.

کیفیت پیج

با توجه به مسائل گفته شده کیفیت پیج شما عامل آن است. اگر پیج کیفیت نداشته باشد افزایش فالور اصلاً ارزشی برای شما ندارند. پس راه صحیح این است که بیشتر تمرکز خود را بر روی کیفیت پست‌های پیج بگذارید. به خاطر داشته باشید امروز در اینترنت، هرروز با بمبارانی از عکس­ها و متن­ها سروکار داریم. دیگر هیچ گوش و چشمی روی محتواهای کلیشه‌ای و تکراری جا ندارد. پس آن‌قدر محتوای خوب و خلاقانه‌ به وجود آورید که مخاطب چاره‌ای جز توجه کردن به شما نداشته باشد.

نتیجه گیری از افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی

یک سؤال پیش می‌آید اگر قرار باشد شما تمام تمرکز خود را صرف کیفیت پیج خود کنیم، پس این کار چطور انجام می­شود؟ در این مقاله پاسخ خود را گرفتید. افزایش فالوور خود را به ربات­های اینستاگرام بسپارید. قاطعانه به شما می‌گویم در کنار محتوای خوب، این ربات می‌تواند برای شما غوغا کند و باعث سبقت شما از رقبا شود. در آخر، وقتی زمانی رسید که از کیفیت پست های خود مطمئن شدید. درصد جذب ربات شما به حد معقولی رسیده بود و تعداد لایک ها و کامنت های دریافتی شما روی هر پست بیشتر شده بود، آن‌وقت با نهایت اطمینان به سراغ تبلیغ پیج خود بروید و هزینه بیشتری را صرف معرفی پیج خود کنید. تا به یک پیج عالی با فالوور فعال زیاد دست یابید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا