معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست

استوری اینستاگرام

معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

حتماً بعد از آشنایی با استوری اینستاگرام این سؤال بریتان پیش‌آمده که معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
 ممکن است این سؤال برای ما یا فعالان فضای اینستاگرام بارها پیش‌آمده باشد.
اول به بررسی این می‌پردازیم که اصلاً فالوور چیست و ضرورت افزایش آن چیست؟ سپس به این نکته که معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

فالوور چیست؟

فالوور یعنی دنبال کننده‌های یک صفحه‌اینستاگرام. من یا شما در اینستاگرام تعدادی دنبال کننده داریم؛
یعنی اشخاصی در این رسانه اجتماعی، صفحه یا پروفایل ما را فالوو یا دنبال می‌کنند و در زیر عبارت Followers یک عدد نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد تعداد فالوور­ها و دنبال کننده تا چند نفر است.
حتماً پاسخ سؤال را گرفتید. هرچه محتوا، تصاویر و استوری منتشرشده در صفحه‌ای در اینستاگرام، جذاب‌تر و باکیفیت‌تر باشد،
کاربران زیادی را جذب آن صفحه می‌کند و تعداد فالوور­های آن صفحه افزایش پیدا می‌کند.
تا این جا شاید به جواب این سؤال که معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ پی برده باشید. ضمناً هر صفحه در اینستا می‌تواند بینهایت فالوور داشته باشد و اصلاً محدودیتی در تعداد دنبال کنندگان وجود ندارد.

فالوور هدفمند و غیر هدفمند

یک دسته از سایت تا اقدام به فروش فالوور غیر هدفمند یا فیک می‌کنند. آن تا توجیهاتی برای این کار مانند افزایش اعتماد مشتری و… دارند.
تفاوت فالوور هدفمند و غیر هدفمند چیست؟ اگر نمی‌دانید فالوور هدفمند چیست برای شما توضیح خواهیم داد.
فالوور هدفمند به دنبال کنندگانی میگویند که مربوط به کسب‌وکار شما هستند و امکان تبدیل‌شدن آن‌ها به مشتری بسیار زیاد است.
برای مثال: اگر شما در فروشگاه لوازم‌خانگی کار می‌کنید و تصمیم به فروش آن تا در اینستا دارید یا
می‌خواهید کسب  کار خود را دراینستاگرام تبلیغ کنید به دست آوردن فالوور فیک و فالوورهای افراد کم سن  سال برای شما فایده‌ای ندارد.
اگر شما از فالوور هدفمند استفاده کنید یعنی فالوور شما دقیقا خانم‌هایی هستند که از شما خرید می‌کنند این جامعه هدف شماست.
اینجا کاملاً درک می­کنید معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

استوری چیست؟

از معنی لاتین استوری حتماً متوجه شده‌اید که یعنی داستان. به قابلیت جدیدی که اخیراً به اینستاگرام افزوده‌شده و روزبه‌روز آپدیت می‌شود stories می­گوییم؛ و همان‌طور که متوجه شدید یعنی نمایش عکس یا کلیپ به‌صورت داستان وار.

حال می­­خواهیم به ارتباط بین استوری و فالوور هدفمند بپردازیم و به سؤال معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ پاسخ دهیم.

به‌راستی معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

استوری قابلیت تا و جذابیت مای فراوانی دارد که موجب افزایش و بالا رفتن فالور­های شما می­گردد.
حتماً می‌پرسید چگونه و یا معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
خلاقیت و سرگرم‌کنندگی این امکان موجب می‌شود مردم به سمت آن کشیده شوند. چون امروزه مردم انقدر درگیر کار هستند که سرگرمی و متفاوت عمل کردن بسیار برایشان جالب و قابل‌توجه است.
علاوه بر این ویژگی تا تعامل و ارتباط با مردم بسیار مؤثر است. حتماً می­پرسید تعامل و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
برای رشد و تعامل شما، ایجاد آگاهی از نام تجاری، ارجاع به وب‌سایت شما و حتی فروش تجارت الکترونیک عالی هستند!

کارایی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

امکان استوری تنها برای افراد عادی جامعه نیست. در پاسخ این سؤال که کارایی و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
خواهم گفت که استوری برای دیجیتال مارکتینک و کسب‌وکارهای تجاری بسیار مفید است؛ و درواقع، Instagram Stories یکی از آن کانال مای ویژه است که به همان اندازه برای افراد معمول جذاب است.
برای کسب‌وکار هم است؛ و این ویژگی تا را برای هر دو ارائه می‌دهد! این‌که آیا شما می‌خواهید محتوای سرگرم‌کننده و خنثی را به اشتراک بگذارید،
یک کمپین بازاریابی تبلیغ کنید یا حتی محصول تجارت الکترونیک را به فروش برسانید، می‌توانید این کار را با Instagram Stories برای کسب‌وکار انجام دهید.

نحوه استفاده از معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

ایجاد یک استوری ممکن است برای شما بسیار ساده باشد؛ اما در اینجا قصد دارم یک آموزش کوتاه برای افرادی که آشنا نیستند بدهم.

در اینجا نحوه ایجاد Instagram Stories برای کسب‌وکار را آموزش می‌دهم.

از صفحه اصلی خود می‌توانید اضافه نمایید و یا نماد دوربین را در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید تا دوربین Instagram باز شود.

دومین پاسخ و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

با ضربه زدن روی دکمه ضبط، یک عکس بگیرید و یا با فشار دادن دکمه ضبط برای ۱۰ ثانیه، یک ویدیو بگیرید. شما همچنین می‌توانید از بومرنگ، استیکرها و یا ویدیوهای رایگان آزاد استفاده کنید. این به سؤال معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ پاسخ مناسبی خواهد داد.

مرحله سوم

همچنین می‌توانید یک عکس یا ویدیو قبلاً گرفته‌شده از رول دوربین خود را با کشیدن به بالا یا پایین آپلود کنید. عکس یا ویدیو باید در ۲۴ ساعت گذشته گرفته شود، اما هک کردن این امکان وجود دارد!

چهارمین مرحله و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست

ضربه زدن در هر نقطه بر روی صفحه ابزار متن را به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید با اندازه و رنگ متن بازی کنید و همچنین می‌توانید علامت “@” را برای نشان دادن یک حساب دیگر یا علامت “#” برای به اشتراک گذاشتن یک هشتک استفاده کنید.

سایر افکت تا:

نیم ماه: تنظیم که برای عکس‌برداری در شرایط کم‌نور کمک می‌کند عکس مای گرم‌تری بگیرید

تاندربولت: دکمه فلش

فلش: از دوربین جلویی به دوربین عقب روبه‌جلو حرکت کنید و بالعکس

شکل لبخند: ویژگی مای فیلتر چهره اینستاگرام که تقریباً یک‌تکه دقیق از لنزهای شبکه اجتماعی Snapchat است

دیگر معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

اینستا به‌تازگی توانایی جستجوی داستان تا را بر اساس موقعیت مکانی و هشتک را راه‌اندازی کرده است، به عقیده شما این معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
این است که اگر شما در استوری خود حاوی یک هشتک هستید، دیگر کاربران می‌توانید آن را ببینند حتی اگر شمارا فالو نکرده باشند!

دیگر ویژگی تا و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

زیبایی ظاهری هم برای محتوا بسیار مؤثر است و می‌دانید که یک عکس از هزاران کلمه گویاتر است. در قسمت استوری از یکی از سه قلم مختلف یکی را برای انتخاب رنگ در عکس خود انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید هر نقاشی را که به داستان خود اضافه می‌کنید با قلم‌مو مخصوص پاک کردن پاک‌کنید.

اضافه کردن برچسب و استیکر

در بالا گفتم که تاثیر تصاویر در معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؛
و
 گفتیم که می‌توانید برچسب­ها واستیکر­ها را با انتخاب دکمه‌ی برچسب در گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه خود و یا با کشیدن بر روی داستان خود اضافه کنید.
بعضی از مهم‌ترین آن‌ها شامل برچسب مکان است که به شما اجازه می‌دهد تا محل داستان خود، برچسب هشتک و برچسب Selfie که شما می‌توانید یک مینی selfie انتخاب کنید که یک برچسب است و می­توانید آن را ویرایش و ذخیره کنید و بعداً استفاده کنید!
جالب است که بدانید اثر این تصاویر در معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

مفهوم عملی شدن معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

استوری شما در بالای فید یا خوراک خبری فالورهای خود ظاهر خواهد شد، اما با ضربه زدن روی تصویر نمایه شما، در صفحه نمایه شما نیز قابل‌مشاهده خواهد بود. این خود می‌گوید معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

الگوریتم و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

اگر شما هدف رشد مشارکت خود و درنهایت افزایش فالوور در اینستاگرم داشته باشید از وقتی قابلیت استوری اضافه شد.
اینستاگرام روش جدیدی برای افرادی که محتوای Instagram را کشف کردند، معرفی کردند.
الگوریتم Instagram Stories مانند الگوریتم تغذیه Instagram، علاقه مربوط به هر اکانت را جستجو می‌کنند و حتی اگر از حساب‌هایی که ایجاد می‌کنند، پیروی نکنند. نکته بزرگ برای معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
این است که می‌توانید با بهینه‌سازی استوری خود شانس بیشتری برای نمایش در صفحه جست جو داشته باشید؛ اما در کل این امکان به الگوریتم مای ناکارا می‌پردازند، Instagram هیچ‌وقت شمارا برای ارسال بیش‌ازحد بسیاری از داستان مای اینستاگرام مجازات نخواهد کرد.
چراکه یک داستان فقط برای ۲۴ ساعت وجود دارد، فشار زیادی برای Instagram برای اولویت‌بندی بعضی پست تا نسبت به دیگران در خوراک کاربران وجود ندارد.

سیاست و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

این خیلی خوب هست که شما بدانید چه ساعتی اکثر فالوورها آنلاین هستند و این خوب است که شما بدانید جنسیت و نوع فالوورها به چه شکلی است و این موضوع در نوع تولید محتوای شما تاثیر زیادی دارد.
مشخص بودن فالوورهایتان و این‌که کدام استوری شمارا مشاهده می‌کنند با کلیک قسمت زیری فایل استوری به‌صورت بازشده به شما کمک می‌کند تا در انتخاب محتوا دقت بیشتری به خرج بدهید.
حتماً متوجه شدید که سیاست و معنی استوری برای افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا