آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام در دو فرمول

آیا شما از ارسال پست تنها برای ۱۰۰ فالوور خود در اینستاگرام خسته شده‌اید و هیچ نتایج قابل قبولی نگرفته‌اید؟ این اتفاق می‌تواند برای شما بسیار ناامید کننده باشد، بنابراین امروز در این مقاله قصد داریم با آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام تا حدود زیادی به حل این مشکل بپردازیم. روشی که در اینجا ارائه شده، نتایج تضمین شده‌ای ارائه می‌کند. در این مقاله آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام مراحل سه گانه ای را برای کسب فالوور بیشتر به شما ارائه می‌کنیم:

آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام

۱- ارسال پست؛ حداقل یکبار در روز

۲- کسب اطمینان درباره اینکه پست‌های شما در زمان مناسب ارسال می‌شوند.

۳- استفاده از فرمول رشد اینستاگرام

این مراحل علی رغم آسان بودن، وقت گیر نیز هستند. به دلیل همین وقت گیر بودن نیز است که بسیاری از افراد نمی‌توانند اکانت های اینستاگرام خود را رشد دهند، چرا که آن‌ها زمان کافی اختصاص نمی‌دهند تا این مراحل را انجام دهند. با این حال، اگر شما مایل هستید زمان و تلاش خود را به این کارها اختصاص دهید، به شما قول می‌دهیم که این مراحل نتیجه بخش هستند!

۱- ارسال پست؛ حداقل یک بار در روز

شاید این جمله را شنیده باشید که «نمایش نیمی از نبرد است». بر همین اساس، در اینستاگرام داشتن حساب فعال نیمی از نبرد است.

در حالی که ممکن است به نظرتان برسد که ارسال روزانه پست کار بیهوده‌ای است، اما هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می‌کنید و ۱۰۰ فالوور دارید، مهم است که بتوانید آن جامعه کوچک را درگیر نگه دارید. به فالوور های اول خود به عنوان سفیر نام تجاری آینده فکر کنید.

به جای نادیده گرفتن اعضای قبیله کوچک خود، آن‌ها را مانند افراد VIP در نظر بگیرید که اول از همه خود را در مهمانی نشان می‌دهند. به آن‌ها توجه بیشتری نشان دهید. یکی از نکات آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام این است که بدانید فالوور های اولیه افرادی هستند که احتمالاً پست‌های شما را شِیر می‌کنند می‌کنند و به شما در کسب فالوور جدید به صورت رایگان کمک می‌کنند.

علاوه بر این، تعامل با فالوور های اولیه، فالوور های بالقوه جدیدی را ارائه می‌دهد که ارزش بررسی دارند. هیچکس نمی‌خواهد اکانتی را فالو کند که هیچ لایک یا کامنتی ندارد؛ بنابراین باید گفت تعامل با این جامعه کوچک، اثبات اجتماعی شما را فراهم می‌کند و به شما کمک خواهد کرد تا بعداً رشد کنید.

نکته دیگر آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام  این است که توجه کنید که وقتی که فالوور هایتان رشد کردند، تعداد دفعات ارسال پست در روز را افزایش دهید تا در صدر فید قرار بگیرید!

۲- اطمینان حاصل کنید که پست‌های شما در زمان مناسب ارسال می‌شوند

یکی دیگر از آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام که حائز اهمیت است، مبحث زان بندی ارسال پست‌ها در اینستاگرام است. برای افزایش در معرض دید قرار گرفتن پست‌های اینستاگرام تان باید یک زمان بندی مناسب پیدا کنید.

هر چند در ایران معمولاً بین ساعات ۷ تا ۹ صبح، ۷ تا ۹ شب و ۱۲ تا ۲ بامداد زمان‌های مناسبی برای ارسال پست هستند، با این حال برای پیدا کردن زمان مناسب، شما نیازمند فکر کردن در مورد مخاطبان خاص خود و انتظارات آن‌ها هستید. برای یافتن یک زمان مناسب، پست‌ها را در زمان‌های مختلف ارسال کنید و نتایج به دست آمده را تحلیل کنید.

۳- از فرمول رشد اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ کار خود را شروع کرده است. این بدان معناست که طی هشت سال گذشته، کاربران حرفه‌ای کسب و کارها سخت کار کرده‌اند که بهترین راه برای رشد فالوور واقعی در اینستاگرام را پیدا کنند.

در ادامه آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام به دو فرمول رشد اینستاگرام اشاره می‌کنیم که در رشد فالوور های شما مؤثر خواهند بود. البته توجه داشته باشید که این کار به زمان نیاز دارد، اما جدای از زمان، این فرمول‌ها رایگان هستند!

فرمول ۱ آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام : فالوو کردن – لایک – لایک – لایک

فرمول فالوو کردن – لایک – لایک – لایک این گونه کار می‌کند:
شما یک هشتگ مربوط به نام تجاری‌تان را پیدا می‌کنید. پس از آن، بر روی تصویر آن هشتگ کلیک کنید، کاربر ارسال کننده آن را دنبال کنید و سپس ۳ پست اخیر او را لایک کنید. این نشان می‌دهد که نه تنها شما با وی چیزی مشترکی دارید، بلکه پست‌های او را جالب، سرگرم کننده و آموزنده می دانید.

جالب است بدانید که این فرمول در بسیاری از اکانت های اینستاگرام منجر به نرخ بازگشت ۲۵ درصد شده است!

فرمول ۲ آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام : فالو کردن – لایک – کامنت

اگر می‌خواهید واقعاً اینستاگرام خود را تقویت کنید، می‌توانید از استراتژی فالو کردن – لایک – کامنت پیروی کنید. این فرمول زمان بیشتری از فرمول اول می‌خواهد، زیرا شما باید یک کامنت هوشمندانه، جذاب و شخصی استفاده کنید؛ اما بطبع نتایج شگفت انگیزتر خواهند بود!

با پیدا کردن هشتگ مربوطه و سپس فالو کردن کاربر جدیدی که هشتگ را ارسال کرده، شروع کنید. ابتدا یکی از پست‌های اخیر وی را لایک کنید و در دیگر پست اخیر او کامنت بگذارید. با استفاده از این فرمول شما می‌توانید به دنبال نرخ بازگشت ۳۴٪ باشید!

همان طور که می‌بینید، هر دو فرمول نیاز به تلاش دارند، اما اگر وقتتان را به آنها اختصاص دهید، می‌توانید به سرعت فالوور های اکانت خود را افزایش دهید.
برای اجرای یکی از این فرمول‌ها ۳۰ دقیقه یا ۱ ساعت در روز اختصاص دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد!

همکاری با موسسات غیر انتفاعی

یک راه جالب آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام همکاری با شرکت‌های غیر انتفاعی است. یک شرکت غیرانتفاعی را پیدا کنید که شرکت شما بتواند با آن هماهنگ شود. مثلاً اگر تولیدی لباس بچه دارید، می‌توانید با یک شرکت غیر انتفاعی که برای کمک به کودکان اختصاص داده شده است، شریک شوید. یا مثلاً بخشی از تراکنش‌های مالی‌تان را در موسسه خیریه‌ای که به نیازمندان کمک می‌کند، صرف کنید.

همکاری با یک شرکت غیرانتفاعی نشان می‌دهد که نام تجاری شما فراتر از کسب درآمد است، هدف آن چیزی بزرگتر از پول است و برای جامعه اهمیت دارد. این چیزی است که مصرف کنندگان، به ویژه مصرف کنندگان کهنه کار آن را دوست دارند. مشارکت غیرانتفاعی می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد. شما ممکن است کمک مالی به سازمان (پول یا هر نوع کمک) را در نظر بگیرید.

در هر صورت، هر گزینه‌ای که انتخاب می‌کنید، می‌توانید تصاویر آن را در اینستاگرام با فالوور هایتان به اشتراک بگذارید. حتی می‌توانید از آن شرکت غیرانتفاعی و یا موسسه خیریه بخواهید تا آن‌ها نیز تصاویرشان را در اینستاگرام ارسال کند! حتماً از آنها بخواهید که شما را در پست‌ها تگ کنند. این یک آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام و همچنین راه عالی برای نشان دادن کسب و کار شما به مخاطبان جدید است.

اکنون زمان شروع به کار است. اکنون که شما با آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام آشنا شده‌اید، زمان آن است که از آن‌ها برای رسیدن به هدفتان بهره ببرید.

نتیجه آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام

به یاد داشته باشید، بسیاری از مردم نمی‌توانند فالوور های خود را رشد دهند، زیرا آن‌ها زمان کافی به اجرای مراحل بیان شده اختصاص نمی‌دهند. با این حال تا زمانی که شما متعهد و مسئولیت پذیر باشید، با به کارگیری استراتژی صحیح در امر افزایش فالوور اینستاگرام موفق خواهید شد.

پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی بیشتر با راه های افزایش فالوور در اینستاگرام یک سری هم به لینک‌های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله بزنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا