موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک در کرج

به گزارش خبرنگار مهر، motion graphic در میان محصولات رسانه‌ای نوین در حال حاضر موقعیت خوبی دارد و در آینده انقلابی در این صنعت رسانه ایجاد می‌کند. برای همین می‌توان به موشن لقب ببر ایرانی را داد. در این مدت کوتاهی که موشن گرافیک در کرج رواج یافته است اکثر تیزرهای انیمشین در این شهر تولید می‌شود. سؤال اینجاست چرا موشن گرافیک در کرج نسبت به سایر شهرهای ایران رشد سریع‌تری را تجربه کرده است؟ پاسخ این سؤالات را در این مقاله خواهید گرفت.

آینده موشن گرافی

گرافیک حرکتی تکنیکی است تخصصی که از لحاظ علمی میان رشته‌ای محسوب شده که ترکیبی از انیمیشن، گرافیک، ویدئو است.
پس هر چقدر بر روی کیفیت تیزرهای تولید شده تمرکز کنیم خود به خود شاهد رشد بیشتری خواهیم بود.
اکثر ساکنان تهران هم به دلیل وجود تیم‌های حرفه‌ای موشن گرافی ترجیح می‌دهند سفارش‌های خودشان را برون سپاری کنند. باتوجه به این شواهد که هر روز تعداد سفارش‌ها بیشتری می‌شود پس آینده درخشانی برای موشن گرافیک در کرج پیش رو خواهیم داشت.

تکنیک درآمدزا

گرافیک حرکتی تکنیکی کاربردی است. افراد در سراسر ایران به وسیله این تکنیک قادر خواهند بود تا اهدافشان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به عرضه بگذارند. هر شخصی حتی یک مدرس زبان کرجی هم برای رشد کسب و کارش سعی می‌کند که با موشن گرافیک در کرج شروع کند. چون سریع‌ترین راه برای تبلیغ بسته‌های آموزشی است. البته من این مثال را زدم برای اینکه شما میدانید ویدئومارکتینگ برای همه شغل‌ها مناسب است ولی الآن به آموزش هم پا گذاشته است.

موشن گرافیک در کرج

چرا موشن گرافیک در کرج؟

به دلیل اینکه در چند سال اخیر استفاده از تیزرهای دوبعدی خیلی شایع شده است پس ما فقط می‌توانیم منتشر رشد این صنعت باشیم. وقتی یک فروشگاه کوچک آنلاین برای اینکه فروش بیشتری را تجربه کند در فضای مجاری مثل اینستاگرام پست منتشر می‌کند آیا انتظار رشد خیره کننده تیزرهای تبلیغاتی را ندارید؟ اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنید هزینه‌های کمتر دفتر کار، کارمند و… باعث شده که بیشتر مراکز تولید موشن گرافیک در کرج باشند. اگر ما هم بررسی کنیم به این نتیجه می‌رسیم که موشن گرافیک در کرج بسیار قابل گسترش است پس سفارش تیزرهای تبلیغاتی کاری مقرون به صرفه‌ محسوب می‌شود.

موشن گرافیک پا به عرصه ملی گذاشت

با توجه به اینکه هر روز تعداد بیشتری موشن گرافیک و تیزرهای تبلیغاتی تولید می‌شوند حتی رسانه ملی هم ترجیح می‌دهد برای نمایشگاه‌های مختلف سفارشات خودش را به گروه‌های ما بسپارد.
اخیراً در نمایشگاه‌های بین المللی تهران اکثر تیزرهای موشن گرافیک در کرج ساخته شده بود.
پس این امید را داریم که افراد سرشناسی پا به رسانه ملی بگذارند و هر روز شاهد حضوری قوی‌تری از نمونه‌های تیزرهای تبلیغاتی باشیم. البته الآن نمونه‌های ساخته شده تیزرهای تبلیغاتی از مرز ۳۰ دقیقه هم گذشته است و این نشان از گرایش بازار به این صنعت است.

نتیجه

امروزه طیف وسیعی از تیزرهای تبلیغاتی برای تبلیغات حتی تبلیغات آموزشی گسترش یافته اند. این تکنیک کاربردی بسیار موثر خواهد بود. چرا که مشتریان و مخاطبان هیچگاه یک انیمیشن جذاب و شاید کمی طنز را از یاد نخواهند برد. این گونه می شود که یک برند با تولید و یا سفارش یک تیزر تبلیغاتی ۱ دقیقه ای می تواند خود را تبدیل به یک برند محبوب و سرشناس کند.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا