دانلود موشن گرافیک

/, مقالات, موشن گرافیک/دانلود موشن گرافیک

دانلود موشن گرافیک

دانلود موشن گرافیک

دانلود موشن گرافیک

 دانلود موشن گرافیک چیست؟

بارگیری موشن از سایت‌های مربوطه همان دانلود موشن گرافیک است. برداشت تیزر و کلیپ‌های الکترونیکی از یک رایانه، که رایانه می‌تواند میزبان یا در فاصله‌های دور باشد دانلود موشن گرافیک می‌گویند. به‌عبارت‌دیگر می‌توان گفت دریافت فایل موشن را از یک سیستم دیگر دانلود موشن گرافیک می‌گویند.

تفاوت دانلود و آپلود:
آپلود یا بارگذاری یعنی فرستادن یک فایل یا رسانه روی شبکه یا اینترنت، برای دیدن سایر مخاطبان روی سیستم خودشان؛ اما دانلود یعنی گرفتن و دریافت داده‌های الکترونیکی از یک سیستم روی سیستم خودتان.

 تفاوت دانلود موشن گرافیک و آپلود موشن گرافیک:

آپلود کردن یا بارگذاری کردن تیزر بسیار متفاوت‌تر از دانلود موشن گرافیک است. دانلود کردن است. آپلود کردن یک تیزر یعنی فرستادن یک فایل یا رسانه روی شبکه یا اینترنت که عموماً از طریق آپارات انجام می‌پذیرد؛ اما دانلود موشن گرافیک به معنی گرفتن و دریافت دیتاهای الکترونیکی از روی یک کامپیوتر به سیستم خودتان است.

آموزش دانلود موشن گرافیک

این آموزش برای افرادی که با کامپیوتر آشنایی کمی دارند و مبتدی هستند تهیه‌شده است.

برای دانلود موشن گرافیک و یک تیزر و ذخیره آن بر روی کامپیوتر از چندراه می‌توان عمل کرد:

۱٫ دانلود موشن گرافیک از طریق مرورگر

هنگام دانلود موشن گرافیک چنانچه تیزر و فایل منتخب شما برای دانلود روی سرورهای خاصش رایگان نباشد و دارای لینک دانلود مستقیم باشد، جهت دانلود موشن گرافیک از طریق مرورگر Internet Explorer کافی است که بر روی لینک دانلود مستقیم فایل، راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را انتخاب نموده و پس از مشخص کردن محل ذخیره‌سازی فایل دانلود موشن گرافیک دکمه Save را فشار دهید. اکنون فایل موردنظر شما دانلود شده است. روش کار در مرورگر google chrome و Mozilla Firefox نیز به همین طریق است، شما باید بعد از راست کلیک بر روی لینک دانلود گزینه Save Link As را انتخاب کنید.

 کاربرد Save Target As

روش راست کلیک بر روی لینک دانلود و انتخاب گزینه Save Target As زمانی کاربرد دارد که فایل موردنظر روی سرورهای خاص رایگان نباشد. در این روش‌ها چنانچه هنگام دانلود ارتباط شما با اینترنت قطع شود، باید مجدداً از ابتدا به دانلود فایل بپردازید. به‌جز چند مرورگر خاص مانند اپرا و فایرفاکس.

۲٫ دانلود موشن گرافیک از طریق برنامه‌هایی مانند Download Accelerator یا IDM

موقع دانلود موشن گرافیک اگر فایل موشن شما ن روی سرورهای خاص رایگان نباشد و لینک دانلود مستقیم داشته باشد و برنامه‌هایی مانند Download Accelerator یا IDM را بر روی کامپیوتر خود نصب‌کرده باشید، اگر شما روی لینک دانلود فایل کلیک نمایید، این برنامه‌ها به‌صورت خودکار شروع به اجرا می‌کنند و دانلود فایل را انجام می‌دهند. چنانچه هنگام دانلود ارتباط شما با اینترنت قطع شود، در ارتباطات مجدد نیازی به دانلود فایل از ابتدا نیست، خود برنامه ادامه دانلود را انجام می‌دهد.

۳٫ دانلود موشن گرافیک از طریق مرورگر روش ۲:

هنگام دانلود موشن گرافیک چنانچه فایل موردنظر روی سرورهای خاص مجانی قرار داشته باشد و دارای لینک دانلود مستقیم نباشد، تنها راه دانلود این‌گونه فایل‌ها، مراجعه به سایت مربوط به تیزر یا فایل و کلیک بر روی لینک دانلود می‌باشد. در صفحات بازشده به‌احتمال‌زیاد با یک شمارنده مواجه می‌شوید که تا صفر شدن آن باید صبر کنید. در برخی سراچه‌ها ممکن است از شما خواسته شود حروفی را درون کادر مخصوصی وارد کرده و به دانلود موشن گرافیک بپردازید. در این روش چنانچه هنگام دانلود فایل، ارتباط شما با اینترنت قطع شود، باید مجدداً از ابتدا به دانلود موشن گرافیک بپردازید؛ و معمولاً برنامه‌های مدیریت دانلود ازاین‌گونه سایت‌ها پشتیبانی نکرده و به‌ناچار باید از طریق خود مرورگر به دانلود فایل بپردازید. مثال…

 نرم‌افزارهای دانلود موشن گرافیک

نرم‌افزار دانلود موشن گرافیک چیست؟ شاید بدانید دانلود از طریق مرورگرها محدودیت‌هایی از قبیل محدودیت دانلود هم‌زمان و محدودیت مدیریت آن‌ها و غیره برای ما ایجاد می‌کند و در صورت قطع شدن اینترنت ما اطلاعات دانلودشده از بین می‌رود. ما می‌توانیم با استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت دانلود برای دانلود موشن گرافیک این کاستی‌ها را بردایم و از بسیاری امکانات خاص این نرم افزاها استفاده کنیم. نرم افزارهای زیادی وجود دارند؛ که مدیریت دانلودهای ما را در اختیار گرفته اند اما ما دو نرم افزاربهترو قوی تر برای دانلود موشن گرافیک که قابلیت استفاده عمومی داشته باشد را به شما معرفی می کنیم.

بهترین نرم‌افزارهای دانلود موشن گرافیک

۱- نرم‌افزار Internet Download Accelerator که نام اختصاری آن عبارت است از IDA

۲- نرم‌افزار Internet download manager که نام اختصاری آن عبارت است از IDM

سایر امکانات برنامه‌های فوق

سایر امکانات این نرم‌افزارها، برنامه‌ریزی برای تعیین ساعات انجام دانلودها و ترتیب انجام دانلودها و سرعت و تعداد دانلود هم‌زمان و تعداد زیادی از امکانات دیگر هست. امیدواریم دانلود موشن گرافیک را انجام دهید که خلاقیت دانش و نوآوری را در شما شکوفا کند.

 منابع گرافیک حرکت آزاد برای استفاده در فیلم‌ها

Flixpress

Flixpress یک ابزار مؤثر مبتنی بر وب برای ایجاد گرافیک حرکت است. پس از ایجاد یک حساب کاربری رایگان، می‌توانید از طریق مجموعه‌ای از قالب‌های رایگان Flixpress از محدود به حدود ۹ استفاده کنید و یکی از موارد موردعلاقه خود را انتخاب کنید. پس‌ازآن شما می‌توانید یک گرافیک حرکت آزاد برای افزایش درخواست تجدیدنظر از یک ویدئو شرکت ایجاد کنید. Flixpress طرح ارزان‌قیمت برای خدمات ایجاد این ویدیو را ارائه می‌دهد، از برنامه شخصی که با هزینه ۰٫۸۳ دلار در ماه، به برنامه Enterprise که ۷۹٫ ۹۹ دلار در ماه هزینه می‌کند، ارائه می‌دهد.

حرکت آرایه

 Motion Array یک منبع مبتنی بر عضویت است که شرکت‌ها می‌توانند گرافیک حرکت و عناصر ویدئویی را دانلود کنند. کاربران می‌توانند از طریق آرایه‌ای از الگوهای motion graphic که همه آن‌ها طراحی‌ها برای آوردن محتوای ویدئو به زندگی است.

زور زدن حرکت

Ignite Motion به شما امکان دانلود موشن گرافیک را می‌دهند. آن‌ها این امکان را می‌دهد که گرافیک حرکتی رایگان را برای استفاده تجاری دانلود کنید. زمینه‌های گرافیکی Ignite Motion باکیفیت بالا، سازگار با بیشتر نرم‌افزار ویرایش ویدئو هستند.

پس‌زمینه حرکت به‌صورت رایگان

پس‌زمینه‌های حرکتی برای رایگان ارائه می‌دهد طیف گسترده‌ای ازآنچه سایت به‌عنوان “۱۰۰٪ رایگان پس از قالب‌های اثرات، مانند قالب‌های تریلر و اسلاید عکس است. از یک پس‌زمینه حرکت ریاضی به یک مفهوم انتزاعی شکل‌های زمینه حرکت، Motion Backgrounds For Free می‌تواند به شما کمک کند تا تصاویری جذاب و جذاب را به یک ویدیو تجاری تبدیل کنید.

بلوک‌های ویدئویی

بلوک‌های تصویری، زمینه‌های حرکتی بدون حق امتیاز را از یک مجموعه کاملاً متفاوتی از قالب‌های گرافیکی حرکت ارائه می‌دهند، اعم از چرخش‌ها در فضای بیرونی و رنگین‌کمان متحرک. کاربران باید برای عضو شدن از بلوک‌های ویدیو ثبت‌نام کنند و پس‌ازآن آن‌ها می‌توانند الگوهای پس‌زمینه حرکت بدون حق امتیاز را برای استفاده در ویدیوهای تجاری و شخصی دانلود کنند.

نگاهی به این نمونه از بلوک‌های ویدئویی

CMG کلیسای حرکت گرافیک

اگر شما به دنبال گرافیک حرکتی باکیفیت هستید، کلیسای حرکت گرافیک (CMG) می‌تواند مکان دیگری برای سروصدا باشد. کاربران باید یک حساب کاربری با CMG ایجاد کنند و سپس می‌توانند گرافیک حرکت چشمگیر را از کاتالوگ قالب‌ها دانلود کنند. مشترکین CMG می‌توانند یک ساختار قیمت‌گذاری گوناگون انتخاب کنند، از ۱۰ دلار برای اشتراک ماهانه استاندارد تا ۳۴۸ دلار برای اشتراک سالانه هزینه این امکان شروع می‌شود.

رایگان پیک

اگر شما به دنبال بردارهای گرافیکی حرکت یا عکس هستید، Free Pik دارای ۳۴۷ منبع رایگان برای شما است. کاربران می‌توانند گرافیک حرکت آزاد را در Free Pik دانلود و شروع به ایجاد یک ویدئو شرکت سازنده، خلاق و هیجان‌انگیز کنند. کاربران باید قبل از اینکه بتوانند مطالب را دانلود کنند، به Free Pik ثبت‌نام کنند؛ و عملیات دانلود موشن گرافیک را انجام دهید.

دانلود Ae

Ae Download یک مجموعه محدود از گرافیک حرکتی طراحی‌شده برای اینفوگرافیک، بک‌گراند و غیره ارائه می‌دهد. به‌سادگی برای حساب کاربری Ae ثبت‌نام کنید و بدون هیچ مشکلی از سهام گرافیکی حرکت سایت استفاده کنید، زیرا سایت خود را در ارائه بارگیری با سرعت نامحدود و بدون انتظار دارد.

مونزوم

Monzoom مجموعه‌ای از گرافیک حرکتی موجود برای دانلود است که کسب‌وکار می‌تواند برای افزایش تجسم بصری از فیلم‌های شرکت‌های خود استفاده کند. دانلود موشن گرافیک را می‌توانید با استفاده از Monzoom دانلود کنید، اما کاربران باید قبل از شروع به دانلود محتوا، برای یک حساب کاربری ثبت‌نام کنند.

با تمام این منابع عالی برای دانلود موشن گرافیک باکیفیت و با سرعت‌بالا و کارآمد، برای ایجاد یک ویدیو جذاب و الهام‌بخش می‌توانید کار تبلیغاتی خود را توسط این حرفه شروع کنید.

جهت دانلود موشن گرافیک به کانال تلگرام رستا مراجعه کنید:

https://t.me/tizer_rastait

@tizer_rastait

توسط | ۱۳۹۷-۱۲-۸ ۰۸:۰۱:۱۶ +۰۳:۳۰ اسفند ۸ام, ۱۳۹۷|خدمات, مقالات, موشن گرافیک|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

چهار + هفده =