افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند – اگر کسب درآمد و یا محبوبیت هدف اصلی شما است. به شما تبریک می­گویم. رسیدن به آن اهداف دور از دسترس نیست. شما باید این کار را جز اهداف کوتاه‌مدت قرار دهید. برای رسیدن افزایش فالوور ترفندهایی وجود دارد. با یادگیری مهارت­های خاص در اینستاگرام شما می­توانید افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه کنید. برای یادگیری اصول و ترفندهای این پلت­فرم با ما همراه باشید .

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند چیست؟

ایجاد صفحه جدید

اولین کار، ایجاد یک موضع مشخص سپس ساختن یک پیج در اینستاگرام است. حتماً می­پرسید چگونه و با چه رویکردی پیج را بسازم؟ پاسخ این است باید به نحوی این صفحه را بسازید که زمینه کاری، فکری یا عاطفی یکسانی با افراد مدنظرتان داشته باشد. پس اولین وظیفه تشکیل یک جامعه هدف با توجه به شناخت و علاقه خودتان است. این کار قطعاً کاربران اینستای شما را به فالوور های مفید تبدیل کند. دلیل این کار این است که اگر یک کسب‌ و کار ایجاد کنید، بقیه کاربران از محتوای شما با ذکر منبع استفاده خواهند کرد و افراد جدیدی به فالوور های شما اضافه می­شود.

نمونه‌هایی از جامعه اینستاگرام

صفحاتی که از سال­ها پیش را پیش‌گرفته‌اند امروز صاحب هزاران فالوور هستند. برند adidas با چند میلیون فالوور یک نمونه عالی از نام تجاری است که جامعه‌ای قوی در این پلت­فرم ایجاد کرده است. آن­ها از سال­ها قبل این روش را  به شیوه خاص استفاده کرده ­اند. اینستاگرام فضای مناسبی برای تبلیغات تولیدکنندگان وسایل ورزشی است. معرفی لباس‌ها، کفش‌ها و دیگر کالاهای ورزشی در قالب تصاویر قهرمانان باعث محبوبیت بسیاری از برندها شده است. آدیداس با پست کردن تصاویری از افراد معروف که به نحوی با این برند در ارتباط هستند، تبلیغات خود را انجام می‌دهد و کمتر بر روی تبلیغ مستقیم محصول خود تمرکز می‌کند.
این برند از هشتگ های انگیزشی و الهام‌بخش #FindFocus و #HereToCreat استفاده می‌کند.

 عملی ساختن افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

این کار ، کار آسانی نیست. یکی از مهم‌ترین و پایه­ای­ترین مواردی که می­توانید انجام دهید ارتباط با دیگران است. کامنت گذاشتن یا پاسخ به کامنت فالوور ها به‌طور مداوم، احترام گذاشتن و تحسین نظرات دیگران بسیار پراهمیت است.

آزمون‌وخطا یکی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند آزمون‌وخطاست. در رابطه بااینکه چه زمانی و چه­ طور پست گذاشتن در اینستا بهتر است روش آزمون‌وخطا صدق می‌کند. آزمایش کنید و نتیجه بگیرید که چه زمان و چه­طور نتیجه بهتری خواهید گرفت. در نظر داشته باشید که بعضی از تحقیقات نتیجه معکوس می­دهند. پس بهترین کار در مراحل اولیه برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند آزمون‌وخطاست.

نتایج تست آزمون وخطا برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

بعضی از تحقیقات نشان داده است تصاویر زیبا و پرانرژی‌تر که از فیلترهای خاص استفاده کرده لایک بیشتری می­گیرند. شما هم با استفاده از تست آزمون ­و­ خطا افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند به نتایج خوبی خواهید رسید.

نتیجه کلی افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

یک نتیجه مشخص کرد که تصاویر با زمینه­ های رنگی آبی ۲۴ درصد بیشتر از تصاویر قالب قرمز لایک و کامنت دریافت می­کنند. این مطالعه نشان می­دهد که تصاویر باکیفیت و رنگ روشن­تر و بافت­های ترکیبی بالا بیشتر احتمال دارد لایک و کامنت دریافت کنند. پس برای از رنگ­های خیره­ کننده و خاص استفاده کنید. استفاده از رنگ طوری باشد که چشم اذیت نشود.

زمان پست گذاشتن برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

با آزمون‌وخطا می­توان بهترین زمان برای ارسال پست را نتیجه گرفت. به‌منظور و جذب فالوور مفید این نکات را رعایت کنید. اولین پست را (ساعت ۱۱ صبح تا ۱ بعدازظهر) و دومین پست را (ساعت ۷ شب تا ۱۱ شب) بگذارید. روزهای غیر تعطیل بازخورد بیشتری برای پست گذاشتن دارد.

تأثیر افکت در افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

تحقیقات نشان می­دهد تصاویر موجود در اینستاگرام که حاوی چهره هستند ۳۵ درصد بیشتر از سایر تصاویر است. همان­طور که در قسمت­های قبل گفتیم عکس‌های دارای فیلتر جذابیت و تأثیر بیشتری برای مخاطب دارند. شما قادر هستید عکس‌ها را ازلحاظ ظاهری قبل از ارسال پست‌ ویرایش کنید. همچنین آن­ها را طوری هشتگ بدهید که مخاطب در اینستاگرام جست‌وجو کند. همچنین یک استوری دارای افکت نیز یک راه خوب برای است. در تعریف رنگ‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند از رنگ­های جیغ و زننده استفاده نکنید.

تجزیه‌وتحلیل آمار برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند

یکی از راه­های تجزیه‌وتحلیل آمارهاست. بعدازاینکه روش‌های بالا را امتحان کردید، به پشت سر خود نگاه کنید و کیفیت را بسنجید. چندین ابزار برای تجزیه‌وتحلیل اینستا وجود دارد. با یکی از این ابزار نگاهی به زمان ارسال شدن انواع عکس­ها و تشریح جزییات و راه­هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند بپردازید. درنتیجه سعی در ارتقاء مشکلات صفحه بسیار نتیجه‌بخش است.

تعیین هدف اکانت پایه‌ای‌ترین ترفند افزایش فالوور اینستاگرام

اگر هدف شما برای کسب­ و کار است. حساب Instagram  خود را در تنظیمات به کسب‌وکار تغییر دهید و به تجزیه‌وتحلیل رایگان Instagram دسترسی پیدا کنید. به تنظیمات و سپس از طریق مراحل گفته‌شده در مقاله­ های قبل که شامل اتصال به حساب کاربری فیس‌بوک خود است متصل می­شوید.

هشتگ گذاری یا منشن افراد در اینستا

هشتگ و منشن افراد یکی از مهم­ترین ترفندهای است. دلایل زیادی دیگری برای منشن کردن افراد دیگر در عکس­های شما وجود دارد. محصولی را خریده­اید و بسیار راضی هستید می­توانید از خودتان همراه با محصول موردنظر عکس بگیرید و پیج آن شرکت را منشن کنید. تا افراد بتوانند به آن پیج دسترسی داشته باشند. اگر به سینما رفته ­اید، کارگردان آن نمایش یا هنرمندان را هشتگ­ گذاری کنید. این ترفندهایی هستند که در طولانی‌مدت به افزایش فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند کمک می­کند. هشتگ یا منشن را زمانی استفاده کنید که واقعاً به آن پیج یا کالا مربوط است. مهم­ترین نکته این است که بی‌هدف هشتگ و منشن نزنید.

دادن لوکیشن

دادن مکان یا لوکیشن به عکس‌های خود یک راه خوب برای شناختن جامعه محلی شما است. در مقاله­ های قبلی از ترفندهای این مورد را گفتم. شما هنگام آپلود تصویر، می­توانید محل یا لوکیشن عکس را اضافه کنید.

بیو اینستاگرام

یکی از تأثیرگذارترین ترفندهای ایجاد سرگذشت یا بیوگرافی است. گذاشتن بیو را فراموش نکنید. ممکن است تمرکز شما بدون شک در اینستا بر روی عکس­هایی است که پست کرده‌اید. به ­یاد داشته باشید که نکات مهم و اولیه یک پیج موفق این است که یک Bio قوی ایجاد کنید. حتماً می­دانید این قسمت شامل اطلاعاتی است که فالوور ها را به شما مرتبط می­سازد. در این بخش مجاز به نوشتن ۱۵۰ کاراکتر هستید. تنظیم درست بیو و گذاشتن یک یا دو هشتگ برای نشان دادن در نتایج جستجو برای مؤثر است. همچنین از شعارهای مهم تبلیغاتی در این قسمت برای خود استفاده کنید. لینک وب­سایت در قسمت زیر بیو را فراموش نکنید.

محدودیت لینک وب­سایت

یکی از استراتژی‌های اینستا این است که به شما اجازه نمی­دهد لینک‌های قابل کلیک در زیرنویس‌های عکس را به اشتراک بگذارید. شما تنها در قسمت زیر بیوگرافی اجازه وارد کردن یک وب­سایت را دارید. با استفاده می­توانید محتواهای خارجی را برای سایت خود را ارتقا دهید. شما می­توانید از این امکان در صورت نداشتن سایت برای اتصال تلگرام و یا سایر ابزار قابل کلیک استفاده کنید.

 کاراترین ترفند

یکی از کاراترین ترفندها این است که در سایر رسانه­های اجتماعی لینک اینستاگرام خود را به اشتراک بگذارید. شما می­توانید در برنامه­ های پرطرفدار خارجی برای ارتقا و راه­یابی سایر افراد به حسابتان سرمایه­ گذاری کنید. چگونه؟ پاسخ این است از سایر شبکه­ های اجتماعی به حساب اینستای خود لینک دهید. برای مثال از تلگرام یا فیس­بوک به اینستای خود لینک بدهید.

ابزار ایمیل

ایمیل یکی دیگر از ابزارهای قدرتمندی است که برای ارتقاء حساب کاربری در اینستا استفاده می­شود. قرار دادن یک پیوند از اینستا به حساب ایمیل شما احتمالاً  این کاررا به ارمغان می­آورد. اگر شما وبلاگ شخصی دارید که به مشترکان ایمیل ارسال می­کنید، لینک آن را در سایت یا اینستای خود بگذارید.

نتیجه

ترفندها برای توسعه بخشیدن به شغل، شرکت شما یا حتی پیج شخصی شما لازم است. شما با یادگیری مهارت­های مخصوص تمرین و تکرار هم­چنین آزمون‌وخطا در این زمینه موفق خواهید شد. ترفندهایی که در بالا ذکر شد به شما کمک خواهد کرد در طولانی‌مدت برسید. یادآور می‌شوم میزان فعالیت و وقتی‌که صرف کرده ­اید مهم است. ضمناً این موارد در یک بازه زمانی و کمیت خاص پاسخگو هستند.

در صورتی که می خواهید به این منظور در مدت زمان کمتری به صورت واقعی دست پیدا کنید از لینک های افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام دیدن کنید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا