۵ راه عالی برای افزایش ساده فالوور اینستاگرام

افزایش ساده فالوور اینستاگرام

افزایش ساده فالوور اینستاگرام عبارتی است که بسیاری از کاربران، از جمله شما که الان مشغول خواندن این مقاله هستید، به دنبال آن می‌باشند. برای افزایش ساده فالوور اینستاگرام تکنیک‌ها و راه‌های زیادی است که می‌توانید انجام دهید. با این حال ما در این مقاله تصمیم گرفتیم به ۵ راه عالی برای افزایش ساده فالوور اینستاگرام اشاره کنیم تا به کمک آن‌ها بتوانید به راحتی و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید. پس تا انتها همراه رستا آی تی باشید.

افزایش ساده فالوور اینستاگرام

 • از هشتگ هایی مانند #فالو_برای_فالو یا #فالو_کنید در نظرات کاربران فعال استفاده کنید.
 • فالو کنید، سپس پس از مدت زمان نسبتاً کمی، کاربران فالو شده را آنفالو کنید.
 • حداقل ۱۰۰۰ عکس با هشتگ محبوب را لایک کنید.

روش سریع‌تر افزایش ساده فالوور اینستاگرام

آیا روش بالا وقت گیر است؟ یک ربات مانند ربات نینجاگرام نصب کنید تا به طور خودکار فرآیند کسب فالوور در اینستاگرام انجام شود. اگر به دنبال ربات‌های اینستاگرام باشید، به نتایج و راه حل‌های سریعی برای کسب فالوور خواهد رسید. البته در این میان اپلیکیشن های فالوور گیری نیز کمک خوبی می‌توانند به شما کنند.
شما با خرید دوره آموزشی افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله می‌توانید علاوه بر اطلاعات مفیدی که درمورد راههای افزایش فالوور اینستاگرام کسب می کنید، آموزش استفاده از ربات معروف نینجاگرام را نیز یاد بگیرید.

سریع‌ترین روش افزایش ساده فالوور اینستاگرام

اگر باز هم فکر می‌کنید روش بالا زمان بر است، با کمی جستجو در گوگل به گزینه خرید فالوور خواهید رسید. کافی است برای تعداد فالوور هایی که می‌خواهید جذب کنید، پول بپردازد.

در تمام مقالات، فیلم‌ها، برنامه‌ها و اپلیکیشن های پولی، شما هرگز از به دست آوردن فالوور های هدفمند چیزی نشنیده‌اید. در این روش ها هرگز نخواهید فهمید که:

 • با استفاده از این روش‌ها چه نوع فالوور هایی کسب خواهید کرد.
 • این فالوور ها از کجا می‌آیند.
 • چرا این فالوور ها به شما علاقه مند هستند؟
 • ارزش این فالوور ها برای کسب و کار شما چقدر است؟

به عبارت دیگر، اکثر روش‌ها، صرفاً بر کمیت و نه کیفیت فالوور های شما تمرکز می‌کنند.

اگر ۱۰،۰۰۰ فالوور در اینستاگرام را در یک هفته با استفاده از روش‌های کمی به دست آوردید، به نظر شما چه تعداد از آن‌ها واقعاً به کسب و کار و محتوی شما علاقه مند هستند؟

احتمال کمی وجود دارد که این فالوورهای تازه به دست آمده شما را لایک کنند، کامنت بگذارند و یا دوستان خود را در مورد حساب کاربری شما در اینستاگرام مطلع کنند. و اگر یک فالوور واقعی، لحظه‌ای را برای فالو کردن حساب کاربری شما صرف کند، تعجب خواهد کرد: «چرا این اکانت با ۲۰ هزار فالوور تنها ۵ لایک در هر پست دریافت می‌کند؟!»

۵ راه عالی برای افزایش ساده فالوور اینستاگرام

در این مقاله می‌خواهیم در مورد چگونگی افزایش ساده فالوور اینستاگرام صحبت کنیم. با وجود اینکه ۵ روش مورد اشاره در این مقاله بدون شک نیازمند صرف زمان هستند، اما فالوورهای واقعی برای شما فراهم می‌کنند.

۱- کسانی که در حوزه کسب و کاری‌تان هستند را پیدا کنید

پیدا کردن کاربران مرتبط با حوزه کسب و کاریتان به کمک هشتگ ها، که به صورت روزانه انجام می‌شود، نه تنها موجب ورود به محدوده بازار و اطلاعات رقابتی خواهد شد، بلکه شما را به افرادی معرفی می‌کند که احتمالاً می‌خواهند با استفاده از اینستاگرام در مورد شما بیشتر بدانند.

هنگامی که پست مورد علاقه خود را پیدا می‌کنید، بر روی بیو کاربر ضربه بزنید تا ببینید آیا توصیفش ارزش فالو کردن دارد یا نه؟ اگر کاربر و کسب و کارتان نکات مشترکی دارند، احتمالاً او نیز شما را فالو خواهد کرد.

اگر این پست باعث کامنت گذاشتن شما می‌شود، نظر بدهید. فقط مطمئن شوید نظرتان را درباره پست ارسال کنید، نه در مورد فرد. کلمات خوشایند شما در مورد نقطه اشتراکتان ممکن است برای فالو شدن شما توسط کاربر و در نتیجه افزایش ساده فالوور اینستاگرام کافی باشد.

۲- توجه به محتوای تولید شده توسط فالوور ها

این کار علاوه بر اینکه باعث افزایش ساده فالوور اینستاگرام می‌شود، شما را یک گام به جلو می‌برد. شگفت زده خواهید شد که بسیاری از کاربران اینستاگرام عکس‌های کسب و کار، محصولات یا خدمات شما را ارسال می‌کنند. و کاربران خوشحال خواهند شد اگر به سادگی از آنها بخواهید تا عکس‌هایشان را به اشتراک بگذارید.

کاربران اغلب در پوست خود نمی‌گنجند که یک کسب و کار پست‌هایشان را با ارزش بداند و در اکانت اینستاگرام کسب و کار منتشر کند. بر همین اساس برای اینکه کاربران تازه‌ترین پست‌های شما را ببینند، به احتمال زیاد شما را فالو خواهند کرد. آن‌ها همچنین ممکن است شما را به دوستان و فالوورهای شان معرفی کنند.

۳- اسپانسر مشترک یک مسابقه در اینستاگرام باشید

با یک کسب و کار دیگر اینستاگرامی در حوزه خود برای برگذاری یک مسابقه مشارکت کنید. به این ترتیب که در آن شرکت کنندگان باید هر دوی شما را دنبال کند.

این مسابقه نیازمند این است که شرکت کنندگان هر دو برند را دنبال کنند. پیاده سازی این مسابقه ساده می‌تواند به طور بالقوه برای هر دو برند تجاری افزایش ساده فالوور اینستاگرام را به همراه داشته باشد.
به طور کلی برگزاری مسابقات اینستاگرامی به هر نحوی که باشد می‌تواند باعث افزایش ساده فالوور اینستاگرام شود. به همین دلیل است که بسیاری از برندهای بزرگ از این تکنیک به خوبی استفاده می‌کنند.

انواع مسابقات اینستاگرامی برای افزایش ساده فالوور اینستاگرام

شما می‌توانید مسابقات مختلفی را در اینستاگرام به صورت انفرادی و یا مشارکتی برگزار کنید. برای مثال به این چند نوع مسابقه توجه کنید:

 • مسابقه عکاسی از محصول و یا خدمات خریداری شده (سلفی یا ….)
 • تگ تعداد مشخصی از افراد در کامنت های یک پست خاص
 • ارسال بهترین انتقاد، پیشنهاد و نظر در مورد یک محصول و یا حتی یک غکس و کپشن
 • ارسال کامنت با بیشترین لایک
 • و …

۴- ارسال منظم پست در اینستاگرام

با این که جلب توجه فالوور ها از طریق نظر دادن در پست‌های آنها و یا جایزه دادن ارزشمند است، مهم است که با به اشتراک گذاری مداوم عکس‌های مفید و فیلم‌های کوتاه، ارزش حساب کاربری و کسب و کار خود را افزایش دهید. اطمینان حاصل کنید که از هشتگ های هدفمندی استفاده می‌کنید که توسط دیگر کاربران به راحتی یافت می‌شنود. به این ترتیب با تولید محتوای مناسب و منظم خواهید توانست افزایش ساده فالوور اینستاگرام را تجربه کنید. این کار را شاید بتوان مهمترین استراتژی افزایش ساده فالوور اینستاگرام نامید.
برای زمان بندی منظم پست‌ها در اینستاگرام نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نرم افزارهای  Hootsuite و Sprout Social اشاره کرد.

۵- در هر زمانی که می‌توانید حضور اینستاگرامی خود را ارتقا دهید

حساب کاربری اینستاگرام کسب و کار خود را به محافل و مشتریان خود اطلاع دهید. با اطلاع دادن به مخاطبانتان در وب سایت خود و در صورت امکان خبرنامه ایمیلی‌تان شروع کنید. می‌توانید در سایتتان یک ویجت اضافه کنید که به بازدید کنندگان این امکان را می‌دهد که عطر و طعم آنچه در اکانت شما وجود دارد را با یک ضربه یا کلیک بچشند!

بگذارید مخاطبین پست الکترونیکتان در مورد حساب کاربری اینستاگرم شما مطلع شوند و آنها را تشویق کنید که شما را در اینستاگرام فالو کنند. برای مثال دو سرویس دهنده معروف Constant Contact و Mailchimp دارای یکپارچه سازی اینستاگرام هستند، به طوری که شما می‌توانید به راحتی حضور خود در اینستاگرام را نشان دهید.

نتیجه افزایش ساده فالوور اینستاگرام

در مقاله افزایش ساده فالوور اینستاگرام برای شما از ۵ تکنیک افزایش ساده فالوور اینستاگرام گفتیم. این ۵ تکنیک عبارتند از:

 1. کسانی که در حوزه کسب و کاری‌تان هستند را پیدا کنید
 2. توجه به محتوای تولید شده توسط فالوور ها
 3. اسپانسر مشترک یک مسابقه در اینستاگرام باشید
 4. ارسال منظم پست در اینستاگرام
 5. در هر زمانی که می‌توانید حضور اینستاگرامی خود را ارتقا دهید

با این حال همانطور هم که در ابتدای مقاله گفتیم، راهکارهای دیگری از جمله استفاده از ربات اینستاگرام و یا خرید فالوور وجود دارد که شما را زودتر به فالوور می‌رساند. اما این فالوور ها تا حد زیادی واقعی نیستند و ارزش چندانی ندارند. بنابراین توصیه می‌کنیم تا حد امکان به دنبال کسب و افزایش فالوور های واقعی باشید.

با این حال اگر نیاز به افزایش فالوور واقعی اینستاگرام دارید، پیشنهاد می کنیم. این محصول را از دست ندهید. شما با خرید این محصول به موارد زیر دست پیدا می‌کنید:

 • ترفند های پشت پرده خرید و فروش فالوور  واقعی در ایران
 • کسب درآمد از افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
 • بدست آوردن رایگان و اتوماتیک کاربران واقعی علاقه مند به موضوع
 • فروش خدمات و محصولات خودتان یا دیگران در اینستاگرام
 • و …
Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا