گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

/, مقالات/گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام = افزایش فالوور اینستاگرام

استوری واژه­ای که شاید کاربران اینستا زیاد شنیده باشند. چیزی که اخیراً برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می­شود. گذاشتن چند استوری در اینستاگرام با استقبال زیادی روبه­رو شده است. این ویژگی زیبایی خاصی دارد. هر موقع استوری پیج­های موردعلاقه‌ام را می­بینم از این‌که اتوماتیک به استوری بعد می­رود و نیازی به جابه­جا کردن تصاویر یا ویدیو­ها نیست لذت می­برم.

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام = افزایش فالوور اینستاگرام

چگونه گذاشتن چند استوری در اینستا را عملی کنیم؟

سؤالی که ممکن است ذهن شما درگیر کرده باشد این است گذاشتن چند استوری در اینستا چطور انجام‌پذیر است؟ این استراتژی­هایی هستند که جناب اینستا برای افزایش کاربران خود در پیش گرفته است؛ و افراد زرنگ هم برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از این روش استفاده می­کنند.

استارت گذاشتن چند استوری در اینستا

ساده­ترین کار ممکن انجام گذاشتن چند استوری در اینستا است. به نظرم موضوع پیچیده­ای برای کسی نیست. بیاید باهم شروع کنیم. امیدوارم آن­هایی که هدفشان افزایش فالوور اینستاگرام است با استفاده از این ترفند افزایش فالوور اینستاگرام خود را حتمی سازند. بیایید باهم شروع کنیم. صفحه اینستای خود را باز کنید. سپس در بالای صفحه هوم پیجتان یعنی فید یا خوراک­خبری را انتخاب کنید. حالا وقتش رسیده که استوری بگذارید. روش گذاشتن استوری را هم که در مقاله­های قبل آموزش دادم. حالا چندتا عکس یا کلیپ اضافه کنید. می­بینید که چند استوری پشت­سر­هم اضافه شده است.

مواقع استفاده از گذاشتن چند استوری

شاید اتفاق افتاده که داخل مهمانی باشید. یا مسافرت رفته باشید و حوصله یا وقت گذاشتن پست رو نداشته باشید. گذاشتن چند استوری در اینستا دقیقاً برای این کار ایجاد شده است. می­دانید که استوری بعد از ۲۴ ساعت خود­به­خود از صفحه شما پاک می­شود. مگر در حالتی که از گزینه استوری هایلایت استفاده کرده باشید. گذاشتن چند استوری در اینستا در یک بازه زمانی مشخص مخصوص یک مناسبت یا اتفاقی است که شما تمایل ندارید بعد از ۲۴ ساعت کامنت یا لایک دریافت کنید؛ و صفحه خود را شلوغ کنید. این به نحو خود در یک­سری پیج منجر به افزایش فالوور اینستاگرام میشود.

ویژگی مثبت گذاشتن چند استوری در اینستا چیست؟

می­دانید که هر وسیله یا خدماتی هم ویژگی مثبت دارد و هم ویژگی منفی. این امکان یعنی گذاشتن چند استوری در اینستا بیشترین ویژگی مثبت را دارد. مخصوصاً برای پیج­های تجاری یا تبلیغاتی برای افزایش فالوور اینستاگرام این خدمت کاربرد فوق‌العاده دارد. پاک شدن بعد از ۲۴ ساعت و نتیجه آن جلوگیری از شلوغی پیج شما یکی از ویژگی­های مثبت این خدمت است. یکی دیگر از ویژگی­های مثبت این کار جابجایی خودکار بین تصاویر یا ویدیو­هاست. دیگر ویژگی مثبت آن امکان گذاشتن هشتک و انواع افکت­ها روی همه تصاویر است.

ویژگی منفی گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

ویژگی­ای که من را در هنگام دیدن استوری اذیت می­کند. این است که در هنگام گذاشتن چند استوری در اینستاگرام اگر تعداد آن­ها زیادتر باشد با سرعت زیادی جابه­جا می‌شوند. این ممکن است در پیج­هایی که با هدف افزایش فالوور اینستاگرام در استوری خود مسابقات و یا اطلاعیه­هایی می­گذارند کمی شما را در هنگام خواندن اذیت کنند. دیگر ویژگی منفی گذاشتن چند استوری در اینستاگرام این است که شما قادر به دیدن اعضایی که استوری را دیده­اند نیستید.

چرا گذاشتن چند استوری در اینستا ؟

بله این سؤال است. سؤالی که در پیج­هایی که افزایش فالوور اینستاگرام در آن محسوس است به‌خوبی دیده می­شود. گذاشتن چند استوری در اینستا؟ شما می‌توانید بی­نهایت استوری در این برنامه به اشتراک بگذارید. پس تعداد در گذاشتن چند استوری در اینستا معنی ندارد.

گذاشتن چند استوری در اینستاگرام از عکس­های قدیمی

قبلاً گفتیم که دو روش برای گذاشتن عکس در این قسمت وجود دارد. یکی از آن روش­ها استفاده از دوربین و گرفتن عکس آنلاین و آپلود کردن است. روش دیگری که وجود دارد استفاده از عکس­های قدیمی است. به‌منظور افزایش فالوور اینستاگرام از روش­های تاثیر افکت برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام استفاده کنیم؛ و آن­ها را آپلود کنیم. این کار را اگر پشت سرهم انجام دهیم موجب می­شود.

مشکلات گذاشتن چند استوری در اینستاگرام از عکس قدیمی

یکی دیگر از مشکلات برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام سایز عکس می­باشد. عکس­هایی که می­خواهیم آپلود کنیم ازنظر طول و عرض زوم می­شود و سایز بزرگ می­شود. روشی که به­نظر من جواب می­دهد این است که از عکستان در قسمت گذاشتن عکس برای پست­ها اسکرین­شات بگیرید و سپس در قسمت استوری آپلود کنید. این موجب می‌شود طول و عرض عکس شما کم شود؛ و برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام کار شما راحت‌تر شود.

گذاشتن نظرسنجی به‌منظور افزایش فالوور اینستاگرام

در استوری اینستاگرام امکانی وجود دارد به نام نظر­سنجی با استفاده از این امکان می­توان نظرسنجی اینترنتی راه­اندازی کرد؛ و بازده خوبی به دست آورد برای افزایش فالوور اینستاگرام این کار بسیار پربازده می­باشد.

مراحل ساخت نظرسنجی برای استوری

گفتیم برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام روش­های مختلفی وجود دارد؛ که گذاشتن نظرسنجی کاری پربازده برای افزایش فالوور اینستاگرام محسوب می­شود. شما می­توانید با طی کردن مراحل زیر نظر­سنجی راه بیندازید.

  1. ابتدا وارد هوم­پیج شوید.
  2. از قسمت فید استوری را انتخاب کنید.
  3. عکس را در استوری بارگزاری کنید.
  4. حال آیکون استیکر که در بالای عکس قرار دارد را لمس کنید.
  5. مانند عکس، استیکر “POLL” رو لمس کنید تا به عکس اضافه شود.
  6. سؤال خودتان را در قسمت “Ask Your Quastion… بنوسید و اگر می‌خواهید که
  7. جواب‌ها Yes/No باشد،DONE رو لمس کنید.

کاربرد برچسب برای گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

هنگامی‌که شما برچسب نظرسنجی» را می­بینید، Instagram از شما خواسته است تا یک سؤال بنویسید و گزینه‌های نظرسنجی را سفارشی کنید. پس‌ازآنکه نظرسنجی خود را ایجاد کردید، استوری خود را ارسال کنید تا فالووران شما بتوانند رأی بدهند. این به نحوی تعامل مردم را با شما افزایش می‌دهد و منجربه افزایش فالوور اینستاگرام می‌شود. هنگامی‌که کسی در نظرسنجی شما رأی داده است، آن­ها در هرلحظه مشاهده می­کنند که میزان رأی‌ها چقدر است؛ و اگر آن­ها دوباره استوری شما را ببینند، آخرین نتایج را خواهند دید.

ابعاد عکس و فیلم استوری

ابعاد این ایده برای استوری ۱۰۸۰ پیکسلی با ابعاد ۱۹۲۰ پیکسل می‌باشد. نسبت ابعاد ۹:۱۶٫ این ابعاد به شما کمک می‌کند اگر شما می‌خواهید یک ویدیو یا موشن گرافیک ایجاد کنید تا بتوانید استوری Instagram خود را برجسته کنید.

افزایش فالوور اینستا گرام برندها با گذاشتن چند استوری

برندها با Instagram غریبه نیستند. ما با تجزیه و تحلیل شرکت­های مهم را انجام می­دهیم ببینیم چگونه افزایش فالوور اینستاگرام با گذاشتن چند استوری در اینستاگرام برایشان عملی شده است.

محتوای پشت‌صحنه

اگر نمایش فید یا استوری Instagram جالب‌ترین عکس­ها و ویدیو­­­­­های از قبل تولید شده را قرار دهیم، استوری می‌توانند راهی برای انتشار محتوا محسوب شود. با استفاده از داستان‌ها، مارک‌ها فرصتی برای فالووران خود در سفر دارند و داستان­های پشت پست‌ها را در استوری خود می‌گویند.

یک مثال

تصور کنید که یک پست جدید با نام Nike از یک ورزشکار شناخته شده در فید یا خوراک خبری خود در Instagram ظاهر کنید. سپس بتوانید به‌طور مستقیم و این صحنه­ها را با ورزشکار موردعلاقه بسازید؛ و افزایش فالوور مفید را احساس کنید. این تکنیک می‌تواند توسط علامت‌های تجاری همه صنایع مورداستفاده قرار گیرد. به‌عنوان‌مثال، یک رستوران می‌تواند یک تصویر را برای خوراک خود در یک ظرف جدید بنویسد و با گذاشتن چند استوری در اینستاگرام تبلیغات را انجام دهد. یا یک شرکت املاک و مستغلات می‌تواند با یک عکس در اطراف ملک به نمایش بگذارد. امکانات اینجا بی‌پایان است.

یک راه برای ضرب و شتم الگوریتم

Instagram به‌تازگی یک الگوریتم شبیه فیس بوک برای فیلتر کردن استوری­ها به‌کاربرده است. آن نشان دادن استوری­هایی در اول است که دنبال کننده علاقه بیشتری به آن­ها دارد. ما هنوز مطمئن نیستیم که آیا Instagram تمام استوری­ها را به ترتیب زمانی نشان می‌دهد یا اینکه آن‌ها از الگوریتم پیروی می‌کنند، اما این­ها می‌توانند راه را برای برندها برای برانگیختن ذهن مردم و افزایش فالوور اینستاگرام عملی کند. حتی اگر محتوای رقبا همیشه بالا باشد.

افزایش ارتباط با گذاشتن چند استوری در اینستاگرام

هنگامی‌که رسانه‌های اجتماعی برای اولین بار جریان اصلی را تجربه کردند، بسیاری از سروصداها و هیجانات در مورد توانایی افراد مشهور و مارک‌های موردعلاقه صحبت کردند. استوری­ها به مارک­ها فرصتی می‌دهند تا به ریشه‌های رسانه‌های اجتماعی بازگردند و با پیروان خود در ۱: ۱ همکاری کنند و به تعامل بپردازند.

زنده بودن محتوای به موقع

در حال حاضر لایو­ استوری هیجان زیادی برای مردم دارد. من به‌شخصه خیلی جذب این سیستم هستم؛ و Instagram Stories می‌تواند علامت‌های تجاری را برای تولید محتوای ویدئویی زنده در این برنامه ارائه دهد. ویدئو زنده بسیار جذاب است و هرچند Instagram Stories اجازه پخش طولانی و بدون وقفه مانند Facebook Live و. را نمی‌دهد، این اجازه می‌دهد که شرکت­های مهم حساب‌های Instagram خود را جایگزین کنند تا بتوانند هم افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشند؛ و بعدازآن هم گذاشتن چند استوری در اینستاگرام و تشکر از بینندگان کارساز است.

توسط | ۱۳۹۷-۸-۱۵ ۱۴:۳۷:۳۴ +۰۳:۳۰ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۶|اینستاگرام, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

2 × دو =