گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

/, خدمات, مقالات/گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

در مقاله­های قبلی بیشتر در مورد گذاشتن عکس برای استوریز صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام را شرح دهیم. می­دانید که کارایی عکس نسبت به متن و ویدیو نسبت به عکس برای مخاطبان بیشتر است؛ و یک عکس برتر از هزار کلمه همچنین یک فیلم بهتر از صد عکس است. اصلاً هدف از گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام چیست؟ در زیر بحث را کامل باز خواهیم کرد.

مواقع استفاده از گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده بخواهید یک فیلم کامل را در پست­های اینستای خود انتشار دهید اما با محدودیت روبه­رو شوید. علت­های بی‌شماری می‌توان برای این کار نام برد. یکی از دلایل ممکن است ضعیف بودن اینترنت باشد. یکی دیگر از معضلات ممکن است حجم زیاد کلیپ یا ویدیوی شما باشد. گذاشتن فیلم در استوری اینستا این مشکل را برطرف می‌کند. با رستا آی تی همراه باشید.

استوری اینستاگرام

ارتباط گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

شاید از خود سؤال کنید گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام چه ارتباطی با افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟ این­ها کاملاً مرتبط هستند. جذابیت و سرگرمی برای مردم کشور ما هدف اصلی ورود به این شبکه اجتماعی بوده است. مردم کشور ما دنبال کننده پیج­هایی هستند که متنوع کار می­کنند و پست­های جذاب و سرگرم­کننده منتشر می­کنند. این قابلیت را با گذاشتن فیلم در استوری اینستا میتوان عملی کرد. اگر در مهمانی­های خاص در تفریح یا مسافرت خود همیشه ویدیوی بکری برای انتشار داشته باشید. نه­ تنها فالوورهای خود را از دست نمی­دهید بلکه با افزایش فالوور اینستاگرام نتیجه کار خود را خواهید دید.

چه فیلم ­هایی را منتشر کنیم؟

گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام بستگی به سلایق فالوور های شما دارد؛ اما اکثر مردم عاشق تفریح و طنز هستند. شما می­توانید مدت کوتاهی امتحان کنید. با توجه به بازخورد مردم از دایرکت­های مربوط به آن ویدیو نتیجه مناسبی را در جهت افزایش فالوور اینستاگرام خواهید گرفت.

معایب و مزایای گذاشتن فیلم در استوری

هرکاری هم جنبه مثبت دارد و هم منفی. گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام از این قاعده مستثنی نیست. از جنبه‌های منفی شروع می­کنیم. این امکان یک محدودیت دارد آن هم امکان گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام بیشتر از ۱۵ ثانیه امکان ندارد؛ اما راه‌حل‌هایی وجود دارد؛ که در ادامه ذکر خواهیم کرد. جنبه­های مثبتی هم دارد که در بالا ذکر کردیم افزایش فالوور اینستاگرام یکی از جنبه­های مثبت آن است. از دیگر جنبه­های مثبت آن می­توانیم به تعامل با کاربران نام برد.

گذاشتن فیلم در استوری بیشتر از ۱۵ ثانیه

 Story یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌ها شده است که بسیاری از ما از این قابلیت استفاده می‌کنیم. برای گذاشتن فیلم در استوری اینستا یک محدودیت وجود دارد آن‌هم امکان گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام بیشتر از ۱۵ ثانیه امکان ندارد. این محدودیت از طرف اینستا بوده و راه‌حلی از داخل برنامه وجود ندارد. با ما همراه باشید تا این ترفندها را به شما آموزش دهیم.

روش گذاشتن فیلم در استوری اینستا بیشتر از ۱۵ ثانیه

روش­هایی برای از بین بردن محدودیت این ویژگی اینستا وجود دارد. این محدودیت ممکن است افزایش فالوور اینستاگرام را به تأخیر بیندازد. تنها راه میانبر این محدودیت این است. ما می‌توانیم با تقسیم کردن ۱۵ ثانیه‌ای یک فیلم ۱ دقیقه‌ای را تکه­تکه کنیم. آنجا قرار دهیم. اگر یک نرم­افزار تکه کننده فیلم داشته باشیم. در گوشی خود و یا سیستم داشته باشید. در گوشی خود نصب کنید. با استفاده از امکان  Trim فیلم­ها را به بخش­های ۱۵ ثانیه­ای تقسیم کنیم.

آموزش تکه­تکه گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام با گوشی آیفون

نرم‌افزار Continual
این برنامه یک برنامه خوب و اختصاصی مخصوص استوریزهاست و شما باید ویدئوی خود را در نرم‌افزار باز کرده تا خود نرم‌افزار آن را به کلیپ‌های ۱۵ ثانیه‌ای تبدیل کنید

 برنامه Video Trim & Cut

این برنامه به­صورت دستی کار می­کند. باید در این برنامه با روش دستی کلیپ خود را تکه­تکه و ۱۵ ثانیه­ ۱۵ ثانیه جدا کنید. هر ۱۵ ثانیه یک خروجی بگیرید. به‌عنوان‌مثال ابتدا از ۰۰: ۰۰ تا ۱۵: ۰۰ یک خروجی و در مرحله‌ی بعد از ۱۵: ۰۰ تا ۳۰: ۰۰ دوباره خروجی می‌گیریم. اگر دوست دارید خودتان این کار را انجام دهید این نرم‌افزار مختص شماست این نرم‌افزار را خودتان برای تکه­تکه کردن و گذاشتن فیلم در استوری اینستا با گوشی آیفون استفاده می­کنید؛ اما اگر دوست دارید خودکار این کار را برای شما انجام دهد بهتر است از Continual که در بالا معرفی کردیم استفاده کنید.

آموزش تکه­تکه گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام با گوشی اندروید

برنامه کاربردی VidTrim
با دانلود و اجرای این برنامه می­توانید ویدیوها را به‌صورت دستی تکه­تکه کنید. به‌عبارت‌دیگر به قطعه­های ۱۵ ثانیه­ای تقسیم کنید.

دامنه استفاده از گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام

اکثر کاربران این شبکه اجتماعی با این امکان اینستا آشنا هستند. روزانه هزاران استوری مختلف از کاربران بر روی این شبکه اجتماعی قرار می‌گیرد و همین موضوع محبوبیت بالای این ویژگی را در اینستا نشان می‌دهد. این ویژگی عمده مزیتی که دارد افزایش فالوور اینستاگرام است؛ اما درعین‌حال مشکلاتی چون آپلود نشدن ویدیو است که توسط عده زیادی گزارش شده است.

تبلیغات به‌وسیله گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

امروزه در دنیای تبادل اطلاعات بیشترین کارایی تبلیغات متأثر از فضای اینترنت است. بیشتر شغل­ها و حرفه­ها درگیر این موضوع هستند. با گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام خارج از حیطه شغلی یا تبلیغاتی خود مخاطب را جذب کنید. درنتیجه افزایش فالوور اینستاگرام را عملی سازید سپس با خیال راحت درگیر کسب درآمد شوید.

آپلود نشدن موقع گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام

حتماً برای شما پیش آمده است که هنگام گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام با ارور مواجه می‌شوید. در این هنگام چندین بار دکمه retry آپلود را امتحان می‌کنید. ولی نتیجه هیچ تغییری نمی‌کند. برای حل این مشکلات این مقاله را دنبال کنید.

آپدیت برنامه

عمده­ترین و هم­چنین اکثر مشکلات برنامه اینستا با این ترفند حل می­شود. اگر شما این مشکل یعنی ارور هنگام گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام روبه­رو هستید و مدام با خطاهایی مواجه می‌شوید، از به­روز بودن برنامه خود مطلع شوید. درصورتی‌که از نسخه قدیمی آن استفاده می‌کنید این کار جز اولویت­های شماست.

کش اپلیکیشن را پاک کنید

اگر شما در اثر افزایش فالوور اینستاگرام و مشاهده کلیپ­های زیاد آن­ها کش برنامه پر شده است اقدام به حذف آن کنید. زیاد بودن فایل‌های کش معمولاً مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند و یکی از آن‌ها می‌تواند ایجاد اختلال در گذاشتن فیلم در استوری باشد. دقت کنید پس از این‌که با پیغام خطا در بارگذاری مواجه شدید، گزینه Delete را بزنید تا آپلود ویدیوها متوقف شود بعد از این کار کلاً از برنامه خارج شوید. سپس از منوی تنظیمات وارد Apps شوید. در این صفحه Instagram را انتخاب و از قسمت Storage  گزینه Clear Cache را بزنید.

فرمت را موقع گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام چک کنید

این برنامه پرطرفدار از فرمت­هایی مانند mov  و  mp4ساپورت می­کند؛ پس شما باید دقت کنید فرمت فیلمی که می‌خواهید آپلود کنید، فقط و فقط یکی از دو مورد ذکرشده باشد. درنتیجه این صحبت فاکتورهای دیگر مانند bit rat بالا، رزولوشن‌های بیشتر از full HD و سایر موارد این‌چنینی، ممکن است دلایل آپلود نشدن ویدیو شما در این شبکه اجتماعی پرمخاطب باشند. اگر هنگام گذاشتن فیلم در استوری اینستاگرام فیلم شما هریک از این مشکلات را داشت، می‌توانید با استفاده از برنامه‌های تبدیل ویدیو، فرمت آن را به فرمتی معمولی تبدیل کنید و در قسمت story آپلود کنید.

کیفیت اینترنت‌تان را چک کنید

آخرین موردی که به ذهن همه برای لود نشدن هنگام گذاشتن فیلم در استوری اینستا می­رسد، سنجش کیفیت و سرعت اینترنت شما است. شاید از اینترنت کم‌سرعت استفاده می‌کنید و همین موضوع باعث آپلود نشدن فایل ویدیویی شود. اگر از سرعت خود مطمئن هستید، یک بار مودم یا داده‌ اینترنت خود را خاموش و روشن کنید و پس از آن سراغ آپلود ویدیو خود بروید.

آخرین دلیل آپلود نشدن

در آخر اگر با هیچ‌کدام از راه­حل­های بالا مشکلتان برطرف نشد، بهتر است بدانید گاهی اوقات مشکل آپلود نشدن ویدیو‌ در استوری اینستا، از خود سرویس و یا سرورهای آن بوده که معمولاً خیلی سریع توسط خود برنامه رفع می‌گردد. در این صورت شما کار خاصی نمی‌توانید انجام دهید.

نتیجه‌گیری

افزایش فالوور اینستاگرام دغدغه اکثر کاربران این فضا است. شما با داشتن استراتژی­های خاصی می‌توانید افزایش فالوور اینستاگرام را محقق سازید. این امر از گذاشتن پست یا  story خوب نشات می­گیرد؛ و ویدیو ده­ها برابر عکس و صدها برابر یک متن خالص کاربرد دارد؛ بنابراین ایده پردازی و گذاشتن کلیپ‌های جذاب هرروزه در story می­تواند برای این امر یعنی افزایش فالوور اینستاگرام محقق شود. البته ممکن است با مشکلاتی برای لود شدن و … مواجه شوید که ما در این مقاله سعی کردیم بهترین راه­حل­ها را برای شما ارائه دهیم.

توسط | ۱۳۹۸-۱-۴ ۱۱:۱۰:۴۴ +۰۴:۳۰ اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۷|اینستاگرام, خدمات, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

1 × یک =