ندیدن استوری دیگران

/, خدمات, مقالات/ندیدن استوری دیگران

ندیدن استوری دیگران

ندیدن استوری دیگران

شما از دیدن استوری داستان­ها و لحظات زیبای دیگران خسته نمی­شوید؛ اما گاهی ممکن است اتفاقاتی بیفتد و یا استوری­هایی را مشاهده کنید که ندیدن استوری دیگران برای شما ارجحیت پیدا کند. فکر می­کنید چه استوری­هایی این‌گونه هستند؟ بسیاری از پیج ها از نحوه گذاشتن استوری باخبر نیستند. آن­ها استوری­هایی را در اینستاگرام منتشر می­کنند که خسته‌کننده و آزاردهنده هستند. ندیدن استوری دیگران در این موارد را ترجیح می­دهید. شاید هم شما تصمیم به آنفالوو کردن بگیرید؛ و افزایش فالوور اینستاگرام را در این مورد نتیجه نمی­دهد.

افزایش فالوور اینستاگرام + ندیدن استوری دیگران

دیدن یا ندیدن استوری دیگران

دیدن استوری دیگران امری است که اگر اینستاگرام شما به­روز باشد به‌طور طبیعی محقق می­شود؛ و ممکن است افزایش فالوور اینستاگرام را از این طریق داشته باشند. طبق آموزش‌های پیشین این امر به­راحتی محقق می­شود. دیدن استوری دیگران نیاز به مهارت خاصی از جانب شما ندارد. شما برای ندیدن استوری دیگران کافی است چند گزینه را در این برنامه تغییر دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا این موارد را بررسی کنیم.

در چه مواقعی ندیدن استوری دیگران ارجحیت دارد؟

بعضی اوقات هنگام مشاهده استوری تعدادی استوری کسل‌کننده خود­به­خود بعد از دیدن دستوری‌های مورد علاقه‌تان رد می‌شود. در این موقع ندیدن استوری دیگران را ترجیح می­دهید. ندیدن استوری دیگران مواقعی اولویت پیدا می­کند که استوری طرف مقابل شما تکراری باشد و یا جنبه تفریحی نداشته باشد. به‌عبارت‌دیگر از آن لذت نبرید. اگر بارهای زیاد این امر را از طرف یک آی دی ببینید ممکن است آن را آنفالو کنید و یا استوری­ها را برای خود مخفی کنید. این دو امر یعنی ندیدن استوری دیگران. در مقالات قبل گفتیم اکثر مواقع استوری باعث افزایش فالوور اینستاگرام می­شود. همان‌طور که متوجه شدید این امر کاملاً برعکس است نه‌تنها موجب افزایش فالوور اینستاگرام شما نمی­شود بلکه ریزش فالوور را به همراه دارد.

افزایش فالوور اینستاگرام + ندیدن استوری دیگران

چگونه استوری را Mute کنیم؟

ممکن است در بعضی موارد به‌جای ندیدن استوری دیگران mute کردن برای نیامدن notification کافی باشد. برای mute کردن کافی است مراحل زیر را انجام دهید. برای ندیدن گزارش در صفحه شخصی شما، انگشتتان را بر روی استوری طرف مقابل لمس کنید تا پیغام Mute Story ظاهر شود.

کارایی دیدن استوری

حتماً از خودتان می‌پرسید کارایی دیدن یا ندیدن استوری دیگران چیست. این امکان اینستاگرام شامل جذابیت­هایی است که دیدن پست­ ندارند. باخبر شدن از وقایع ۲۴ ساعت دوستان و یا دنبال شوندگانتان امری است که دیدنش خالی از لطف نیست! از جذابیت­های دیگر این ویژگی میتوان به ۲۴ ساعت آن اشاره کرد. امکان جابه‌جایی خودکار تصاویر یا ویدیوها هم از ویژگی های مازاد آن محسوب میشود؛ که شما بدون لمس یا ارسال به بعدی خودبه­خود جابه­جا می­شوند. این امکانات اگر به­خوبی استفاده شوند افزایش فالوور اینستاگرام را به دنبال خواهند داشت.

ندیدن استوری من

بعد از داستان­هایی که پس از یک کوهنوردی در مورد گذاشتن استوری رخ داد. تصمیم گرفتم از این امکان به‌درستی استفاده کنم؛ اما گاهی در یک مهمانی شرکت می­کردم که نمی­خواستم بعضی از افراد وارد حریم شخصی من شوند و ندیدن استوری دیگران از جانب من برای آن­ها اعمال شود. بگذارید واضح‌تر بگویم ممکن است در یک مهمانی یا جشنی خاص، یا هرجای دیگر تصمیم دارید story را به­گونه­ای داستان وار و پشت سر هم به اشتراک بگذارید؛ اما چند­نفر خاص از فالوورهایتان آن را نتوانند ببینند. اولین کار خصوصی کردن پیج­تان است. دومین کار مخفی کردن استوری برای آن مخاطب است.

افزایش فالوور اینستاگرام + ندیدن استوری دیگران

چگونه استوری را برای دیگران مخفی کنیم؟

برعکس ندیدن استوری دیگران مخفی کردن استوری برای دیگران است. برای این امر کافی است شما وارد تنظیمات و story settings شوید. سپس گزینه hide story from را کلیک کنید؛ و از بین فالوورهایتان کسانی را که می‌خواهید ندیدن استوری شما برایتان محقق شود را انتخاب کنید. در این مواقع story شما برایشان مخفی می‌شود. البته اگر پیج تان شخصی باشد کسی به­ غیر از دیگر فالوورهایتان قادر به دیدن story شما نیست. این امر برعکس مباحث گفته‌شده محدودیت دارد و باعث افزایش فالوور اینستاگرام نمی‌شود.

دیدن استوری­های جذاب

شاید ندانید جذابیت دیدن استوری جذاب چیست؟ که نتیجه آن افزایش فالوور اینستاگرام است. در پاراگراف بالا ذکر کردیم که دیدن آنچه سودی همراه دارد و در برخی مواقع ندیدن استوری دیگران چه مزیتی دارد. هنگامی‌که عکس یا فیلم خودتان را ضبط کردید می‌توانید از قسمت مربوط به افکت یا شکلک­ها را اضافه کنید. علاوه بر آن در جریان اتفاقات ۲۴ ساعت پیش قرار گرفتن برای دوستان امری جذاب است.

محل قرارگیری استوری

بعد از توضیحاتی در مورد دیدن یا ندیدن استوری دیگران حال نوبت آن رسیده که بگوییم محل دقیق آن چه قسمتی است. حال شما جای استوری خودتان را می­خواهید یا جای استوری فالووینگ های خود را؟ قطعاً جای استوری خود را می‌دانید؛ که دو حالت برای دیدن آن وجود دارد. ۱٫ در اکانت خود دقیقاً در قسمت عکس پروفایلتان کلیک کنید تا استوری مورد­نظر باز شود و یا از صفحه هوم سمت چپ بالا می­توانید استوری خود را ببینید؛ اما اگر منظور شما استوری فالوینگ ها می­باشد. شما می­توانید همه آن­ها را در بالای صفحه هوم به‌صورت دایره‌هایی ببینید.

جذابیت­های دیدن استوری چیست؟

به نظر شما جذابیت‌های دیگر دیدن استوری چیست؟ اگر تابه‌حال نگاهی به استوری اینستا انداخته باشید متوجه شده­اید که فیلتر­های جذاب story چیست‌اند! قبلاً گفتیم که افکت، شکلک­ها و پالت­های رنگی زیبایی برای این امکان وجود دارد کافی است بعد از گرفتن عکس یا بارگذاری آن از گالری آن را منتشر کنید تا دیگران بتوانند آن را ببینند. در نتیجه آن افزایش فالوور اینستاگرام رقم خواهد خورد. در مورد ندیدن استوری دیگران در ادامه توضیحاتی در این­باره خواهیم گفت.

چه وقت ندیدن استوری دیگران اهمیت پیدا می­کند؟

من هر شب پنج دقیقه را به چک کردن اینستاگرام می­پردازم. بعضی اوقات story ها آنقدر زیاد هستند که زمان از دست من خارج می­شود. در این مورد زمان من هدر می­رود. شاید ساعت­ها به دیدن story دیگران مشغول باشیم و متوجه نشویم. در مواردی که وقت برای شما اهمیت زیادی دارد ندیدن استوری دیگران اهمیت پیدا می­کند. در این موارد ممکن است story جذاب باشد اما دیدن آن هزینه سنگینی از زمان برای شما در پی داشته باشد.

افزایش فالوور اینستاگرام + ندیدن استوری دیگران

تصمیم به ندیدن استوری دیگران

در برخی موارد بحث هدر رفتن زمان نیست. ممکن است استوری طبق سلیقه شما نباشد. با سلایق شما در تضاد باشد. یا در کل تکراری و تبلیغاتی بدون برنامه‌ریزی برای مخاطب باشد. در این مورد شما تصمیم به ندیدن استوری دیگران می­گیرید. این موارد نه­تنها افزایش فالوور اینستاگرام را همراه نخواهد داشت بلکه ریزش فالوور را به همراه خواهد داشت.

چگونگی ندیدن استوری دیگران

در قسمت­های قبل ذکر کردیم که سه راه حل برای این امر وجود دارد. اگر تمایل به ندیدن استوری دیگران دارید به­صورتی که پیج یا خود آن فرد اهمیتی ندارد می­توانید او را آنفالوو یا بلاک کنید. در این صورت  story او را نخواهید دید؛ اما اگر پست­های شخص برای شما اهمیت دارند می­توانید آن را mute کنید؛ یعنی نوتیفیکیشن و استوری را در بالای هوم ­پیج تان مشاهده نخواهید کرد.

نظرسنجی برای افزایش فالوور اینستاگرام

در story امکانی اخیراً اضافه شده است به نام نظر­سنجی شما با به­کار بردن این امکان قادر هستید نظرسنجی را به راه بیندازید. این کار بازده بسیار خوبی دارد. هم برای افزایش فالوور اینستاگرام و هم تبادل تجربیات و اطلاعات این کار بسیار مثبت است؛ اما زیاده­روی در استوری­های این مدلی و یا متنی باعث می­شود کاربران ندیدن استوری دیگران را برای شما ترجیح دهند.

هشتگ گذاری و دیده شدن استوری دیگران

شاید بدانید هشتگ­گذاری یا تگ در اینستا برای بهتر دیده شدن محتوای شما اهمیت دارد. این اقدام منجربه افزایش ارتباط و تعامل شما می­شود؛ و افزایش فالوور اینستاگرام را به همراه دارد. اگر صفحه شما عمومی است و تمایل دارید کسی استوری شما را نبیند نباید از هشتگ استفاده کنید؛ اما اگر تمایل دارید استوری شما دیده شود و در نتایج سرچ بالا بیاید می­توانید از این امکان استفاده کنید که نتیجه آن افزایش فالوور اینستاگرام است.

افزایش فالوور اینستاگرام + ندیدن استوری دیگران

دیدن استوری دیگران

شما با سرچ کردن هشتگ­های خاصی می­توانید استوری­های دیگران را پیدا کنید. این امر عالی است؛ اما از آنجایی که استوری موقت است کارایی زیادی ندارد. با ورود به صفحه اصلی پیج مورد­نظر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

چگونه استوری دیگران را بدون متوجه شدن آن شخص ببینیم؟

حسن ختام این مقاله یک آموزش شیرین و کاربردی است. ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه استوری دیگران را بدون اینکه آن شخص متوجه شود، هم مشاهده و هم ذخیره کنیم.

مراحل دیدن و ذخیره استوری

برای این کار یک ربات تلگرامی در نظر گرفته شده که می­تواند برای کمک کردن به شما مفید باشد. لازم است ابتدا در تلگرام در ربات مقابل عضو شوید  @Instasave_bot و از این ربات استفاده کنید. برای مشاهده استوری دوستان خود کافی است شما آدرس پروفایل اینستاگرام شخص که قصد دارید story را ذخیره کنید به شکل http://instagram.com/example برای ربات ارسال کنید. پس‌ازآن، این ربات عکس پروفایل را به همراه استوری آن شخص برای شما ارسال می‌کند.

توسط | ۱۳۹۷-۸-۱۵ ۱۴:۵۳:۲۹ +۰۳:۳۰ اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۶|اینستاگرام, خدمات, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

هجده − 2 =