قیمت تولید موشن گرافیک

/, مقالات, موشن گرافیک/قیمت تولید موشن گرافیک

قیمت تولید موشن گرافیک

اهمیت قیمت تولید موشن گرافیک

قیمت تولید موشن گرافیک شاید یکی از مهم‌ترین عواملی است که هر مشتری تمایل دارد در ابتدای قرارداد بداند. ما برای اینکه هر مشتری به‌راحتی بتواند قیمت تولید موشن گرافیک مدنظرش را بداند سعی می‌کنیم ابتدا مشاوره رایگان دهیم و نیاز شخص را تشخیص بدهیم. ولی در این مقاله قصد دارم توضیح کوتاهی در مورد روند همکاری بدهیم.

تعریف اولیه

Motion Graphic همان ادغام دو عنصر صدا و تصویر است که اخیراً در زبان فارسی هم طرفداران زیادی پیداکرده است. چون در مدت‌زمانی کوتاه مثلاً یک دقیقه شما می‌توانید خیلی ساده یک مفهوم را منتقل کنید. مفهومی که شاید چندین متن تبلیغاتی قادر به رساندن آن نباشند.

قیمت تولید موشن گرافیک برابر با کارگردانی خوب

هرچقدر بتوانیم هماهنگی بیشتری بین صوت و تصویر ایجاد کنیم درواقع مخاطب را بیشتر جذب خودمان کرده‌ایم. یکی از مواردی که باید همیشه به آن توجه کنیم بحث کارگردانی یک تیزر است. ما باید خیلی دقیق مخاطبمان را بشناسیم سپس اقدام به ساخت تیزر کنیم. در غیر این صورت انسجامی بین اسلایدر های تصویری خودمان ایجاد نمی‌شود. درنتیجه مخاطبمان را از دست می‌دهیم.

قیمت تولید موشن گرافیک

چرا قیمت تولید موشن گرافیک مهم است؟

تیزرهای انیمیشنی به‌خودی‌خود ارزش خاصی ندارند مگر آنکه مفهومی را به مخاطب منتقل کنند. پس قیمت تولید موشن گرافیک نیز متناسب با این عامل تعیین می‌شود. هرچقدر ما در شناسایی نیاز مخاطب حرفه‌ای عمل کنیم پس احساس بهتری را در آن قشر از مشتری ایجاد کرده‌ایم. درنتیجه شما به‌عنوان یک کارفرما راحت‌تر می‌توانید به گروه گرافیکی اعتماد کنید و پروژه خودتان را بسپارید.
پس برای سفارش یک تیزر خوب ابتدا نمونه کارهای آن گروه باید بررسی شود تا قیمت تولید موشن گرافیک را بهتر تشخیص دهیم.

اهداف تولید

این تکنیک برای نمایش بهتر محصولات مختلف به کار می‌رود. مثلاً اگر شما تولیدکننده دستگاه‌های صنعتی باشید.چنانچه برای تبلیغات خودتان از شیوه رسمی استفاده کنید خب قشر خیلی کمی از مردم آن را خواهند دید. ولی اگر کمی حالت طنز و سرگرمی داشته باشد احتمال فراگیر شدنش بیشتر می‌شود. درنتیجه هدف ما از تولید یک تیزر متناسب با قیمت تولید موشن گرافیک این است که مخاطبین بیشتری جذب کنیم. طوری که با هر بازدید خوردن، آن فرد تمایل به ارسال برای دیگران را داشته باشد.

مزیت‌های تیزر ویدئویی چیست؟

اثرگذاری سریع در کاربران آنلاین
درک بهتر بیننده از مفهوم موردنظر
کاهش هزینه و زمان
موردعلاقه بودن اکثر افراد
نتیجه‌بخش بودن تبلیغات ویدئویی

قیمت تولید موشن گرافیک سنگ محک

معمولاً قیمت تولید موشن گرافیک با سلیقه مشتری هماهنگ است. هرچقدر یک تیزر زمان بیشتری برای تولید بگیرد خودبه‌خود قیمت تولید موشن گرافیک نیز افزایش  می‌یابد. عامل بعدی طراحی کاراکتر است که برای خلق یک شخصیت کارتونی معمولاً هزینه‌ای جداگانه دریافت می‌شود؛ و عامل سوم صدا است که بسته به گوینده، نرخ تیزر متفاوت خواهد شد؛ بنابراین برای تخمین
قیمت تولید موشن گرافیک باید عوامل زیادی را در نظر بگیریم و صرفاً یک چارت قیمتی نمی‌تواند حرفه‌ای باشد.

قیمت تولید موشن گرافیک 1

آیا به کسانی که قیمت تولید موشن گرافیک را بالا پیشنهاد می‌دهند اعتماد کنیم؟

برای تولید یک تیزر مانند هر بیزنس دیگری هزینه اولیه وجود دارد که به‌علاوه زمان صرف شده قیمت تولید موشن گرافیک تعیین می‌شود. اگر گروهی مبلغ بالا پیشنهاد داد اصلاً معیار سنج خوب یا بدی نیست. باید نمونه کارهای قبلی را سنجید و تشخیص دهید آیا در بازار این نمونه کار با این نرخ تناسب دارد یا خیر! سپس تصمیم به همکاری با گروه خاصی را بگیریم.

آیا به کسانی که قیمت تولید موشن گرافیک را کم پیشنهاد می‌دهند اعتماد کنیم؟

در سوی دیگر میدان افراد تازه‌کاری وجود دارند که معمولاً به‌صورت دورکاری پروژه می‌گیرند. گاهی برای گرفتن یک کار دست به هر کاری می‌زنند ولی نکته اساسی اینجاست آیا واقعاً آن فرد توانایی تولید چنین تیزری را دارد؟ در اکثر مواقع جواب خیر است چون فرد تنهاست و خود ب خود نسبت به گروه قدرت کمتری دارد. ترجیحاً خیلی بااحتیاط با این دسته از افراد باید کارکنیم.

گول قیمت تولید موشن گرافیک اختصاصی را نخورید!

ترفندی که اخیراً در بازار رایج شده این است که پروژه کاملاً یونیک و منحصربه‌فرد برای مشتری ساخته می‌شود و از افکت‌های آماده استفاده نمی‌شود. آخر مگر برای مشتری مهم است که شما از چه طریقی تیزر تولید می‌کنید؟! هدف مشتری نمایش محصول خودش است.
پس قیمت تولید موشن گرافیک که به او می‌دهید به شرطی که به هدفش برسد صحیح است.
باهوش باشید و گول زرق‌وبرق را نخورید!

قیمت تولید موشن گرافیک کاملاً منصفانه

مراحل تولید تیزر از سناریو نویسی شروع می‌شود؛ یعنی اینکه متنی تهیه می‌کنیم و بعد از تأیید مشتری شروع به رکورد صوت گوینده می‌کنیم. در مرحله بعدی گرافیک‌های متحرک ساخته می‌شوند.
در آخر هم تیزر به‌صورت کامل همراه با صدا و موسیقی متن تحویل مشتری می‌گردد. خب این مراحل بین ۱ تا ۱۰ روز طول می‌کشد و نسبت به این پروسه نرخ را معین می‌کنیم. گروه رستا آی‌تی سعی دارد قبل از هرگونه تعیین قیمت تولید موشن گرافیک دقیقاً سلیقه مشتری را به دست بیاورد. برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید مقاله مربوط به تعرفه موشن گرافیک را مطالعه بفرمایید.

برای مشاوره رایگان با ۰۹۱۲۰۲۹۴۰۴۴ تماس بگیرید.

توسط | ۱۳۹۷-۸-۱۶ ۱۰:۱۰:۲۰ +۰۳:۳۰ تیر ۲۹ام, ۱۳۹۷|خدمات, مقالات, موشن گرافیک|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

15 + 2 =