راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

/, مقالات/راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام را می‌توان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا دانست که در بین ایرانیان نیز جای خودش را پیدا کرده. یکی از دغدغه‌های مهم کاربران اینستاگرام، افزایش فالوور واقعی اینستاگرام برای حساب کاربری‌شان هست. در نوشته‌های گذشته راهکارهای خوبی را آموزش دادیم. در این مقاله نیز قصد داریم چند مورد از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام را آموزش دهیم. پس تا انتها همراه رستا آی تی باشید.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : برگزاری مسابقات اینستاگرامی

یکی از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام اجرای مسابقه در بستر اینستاگرام است. اینستاگرام به عنوان یکی از تعاملی‌ترین رسانه‌های اجتماعی موجود، ثابت کرده است که یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری مسابقه است. چرا که مردم در این بستر دوست دارند چیزهای بیشتری را به دست آورند و سرگرم شوند، با اجرای مسابقه می‌توانید ضمن سرگرم کردن مردم فالوورهای اینستاگرام خود را به صورت واقعی افزایش دهید.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

حتی اگر شما تعداد فالوور اندکی داشته باشید، اگر این کار را درست انجام دهید، می‌توانید فالوور های خود را به تدریج و در مدت زمان نه چندان بلندی افزایش دهید. اگر قصد دارید جایزه بدهید، باید اطمینان حاصل کنید که جایزه به اندازه کافی برای مخاطبان شما جذاب است.
اگر تصمیم می‌گیرید این کار را بکنید، سعی کنید چیزی را پیدا کنید که می دانید مخاطبان شما (از جمله افرادی که هنوز شما را فالوو نمی‌کنند) جذب آن می‌شوند. سپس، دستورالعمل‌هایی را برای نحوه برنده شدن ارائه کنید. معمولاً چیزی شبیه به مورد زیر خوب است.

یک تصویر مارپیچ بر روی حساب کاربری خود قرار دهید که «جایزه» یا «مسابقه» در جایی در تصویر قرار دارد. در توضیحات خود بگویید که شما میزبان این مسابقه هستید و زمان شرکت در مسابقه را اطلاع دهید. سپس روش برنده شدن را توضیح دهید:

مراحل یک نمونه مسابقه اینستاگرامی

  1. کاربران عکس شما را لایک کنند.
  2. آن عکس را در حساب خود پست کنند و با استفاده @ شما را منشن کنند (همچنین می‌توانید از یک هشتگ منحصر به فرد استفاده کنید).
  3. برای جذب فالوور جدید از هشتگ مختص به خود استفاده کنید.
  4. در مورد عکس اصلی شما کامنت بگذارند و بگویند که چرا می‌خواهند برنده شوند. (یا آنچه که شما به عنوان بخشی از مسابقه درنظر می‌گیرید).

لایک و ارسال مجدد عکس شما بدین معنی است که عکس شما در فید فالوور های آن‌ها نشان داده می‌شود، بنابراین عکس شما به راحتی پخش می‌شود. این کار یکی از  راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام است که مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : استفاده از ویجت ها

این راه یکی ساده‌ترین کارهایی است که می‌توانید در جهت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام انجام دهید. به معنای واقعی کلمه چند صد پلاگین وردپرس وجود دارد که به شما کمک می‌کند این کار را انجام دهید.

یکی از جالب‌ترین آنها، Widget Instagram WP است. جستجو در گوگل یا مخزن پلاگین وردپرس نیز گزینه‌های بسیار بیشتری را ارائه می‌دهد، اما این یکی از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام و یک روش فوق العاده ساده برای افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام است.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : استفاده از پتانسیل ایمیل

یکی دیگر از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از خبرنام های ایمیلی است. اگر شما یک خبرنامه هفتگی یا ماهانه ارسال می‌کنید، چرا دکمه فالو کردن اینستاگرام را اضافه نکنید؟
Mailchimp دارای مجموعه‌ای از دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی است که این کار را آسان می‌کند.
اگر شما به HTML و CSS تا حدودی مسلط هستید، می‌توانید دکمه CTA (call-to-action) خود را ایجاد کرده و آن را به حساب خود اضافه کنید.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : ارسال پست به شبکه‌های اجتماعی دیگر

هنگامی که شما فقط در حال ارسال تصویر در اینستاگرام هستید، مجموعه‌ای از دکمه‌های اجتماعی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا پست خود را علاوه بر اینستاگرام و سایر حساب‌های اجتماعی مانند تومبلر، فیسبوک و توییتر ارسال کنید.

این کار نیز یکی دیگر از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام است. شما با این کار می‌توانید حساب‌های دلخواه خود را به هم متصل کنید و تصاویر را در آنها ارسال کنید. اما انجام این کار به افراد اجازه می‌دهد تا ببینند که شما مستقیماً از اینستاگرام پست می‌کنید. آن‌ها می‌توانند بر روی تصویر کلیک کنند و به پروفایل شما هدایت شوند و به راحتی شما را فالو کنند.

این کار می‌تواند فالوور ها را از کانال‌های اجتماعی جداگانه را به حساب اینستاگرامی شما متصل کند که در نتیجه منجر به شناسایی بهتر برند شما و افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام شما خواهد شد.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : استفاده از تصاویر در وبلاگ

وردپرس برخی از فرایندهای مهم نظیر لینک دادن به متن و یا استفاده از فیلم‌های یوتیوب را به راحتی یک کپی پیست کرده است، اما این تنها چیزی نیست که شما به راحتی می‌توانید در پست‌های وبلاگ خود جاسازی کنید. می‌توانید همین کار را با عکس‌های اینستاگرام تان نیز انجام دهید.

  • وارد حساب کاربری خود شوید و روی عکسی که می‌خواهید در پست وبلاگ خود استفاده کنید کلیک کنید.
  • URL آن تصویر را کپی کنید و سپس آن را در ویرایشگر پست در وردپرس قرار دهید.

تصویر به طور خودکار رندر می‌شود و به یک ویژگی قابل کلیک در پست شما تبدیل می‌شود که باعث می‌شود افراد به سادگی شما را دنبال کنند. این راه نیز یکی دیگر از راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام است که در عین سادگی، کاربردی است.

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام

راه‌های جالب افزایش فالوور اینستاگرام : استفاده مؤثر از تحلیلگرها

علاوه بر تحلیلگر Insight اینستاگرام که قابل استفاده در اکانت های تجاری است، ابزارهای رایگان و غیر رایگان دیگری، برای تحلیل حساب‌های اینستاگرامی وجود دارد. یکی از بهترین تحلیلگرها، Iconosquare است. Iconosquare مجموعه‌ای از تحلیل‌ها را ارائه می‌کند. بر همین اساس شما می‌توانید چندین چیز را برای حساب خود پیگیری کنید:

  • مرور پروفایل
  • تحلیل عمیق‌تر اکانت
  • نگاهی به محتوا و مقدار تعاملات پست‌ها
  • بررسی افرادی که شما را فالوو به انفالوو کرده‌اند

نتیجه: اینستاگرام یک ابزار شگفت انگیز برای برند و کسب و کار شما

در میان همه شبکه‌های اجتماعی، من فکر می‌کنم اینستاگرام یکی از سرگرم کننده ترین و قوی‌ترین رسانه‌ها است. ایجاد یک شخصیت دوست داشتنی و برقراری ارتباط عاطفی برای برندها این روزها سخت است. اما اینستاگرام این کار را را بسیار ساده کرده است. تصاویر و فیلم‌ها مخاطبان را جذب می‌کنند، بر بر مخاطبان تأثیر می‌گذارند. واضح است که چیزهای بسیاری وجود دارد که می‌تواند از برند یا کسب و کار شما به وجود آید.

اگر سعی کرده‌اید فالوورهای خود را افزایش دهید، اما به مشکل برخورده‌اید، چند مورد از مراحل مطرح شده بالا را با دقت امتحان کنید. کارهای خود را تحلیل کنید و اگر همچنان به کمک نیاز داشتید پیشنهاد می‌کنیم حتماً دو لینک  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید

توسط | ۱۳۹۸-۱-۴ ۱۱:۱۹:۲۲ +۰۴:۳۰ اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۷|اینستاگرام, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام! امیر طاهری هستم چند سالی میشه در حوزه طراحی وبسایت های وردپرس و سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر فعالیت میکنم. خوشحالم که افتخار همکاری با تیم رستا آی تی نصیبم شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

17 + 18 =