آموزش افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

/, مقالات/آموزش افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

امروزه افزایش فالوور اینستاگرام ارزان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ناگفته نماند این کار به قدری ارزشمند و پراهمیت است که بعضی از افراد حاضرند میلیون‌ها تومان پول خرج آن کنند. موضوعی که مردم بیش از پیش دنبال آن هستند افزایش فالوور اینستاگرام ارزان است. کارهایی که می‌توان با افزایش فالوور انجام داد بسیار گسترده و سودآور هستند.

افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

در این مقاله قصد داریم روش‌هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام ارزان معرفی کنیم. امید داریم بعد از خواندن این مقاله انگیزه بگیرید و استارت یک کسب و کار اینستاگرامی موفق را بزنید.

افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

اهمیت افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

شاید مطلعید که اینستاگرام قطب بازاریابی تمام شبکه‌های اجتماعی است. دقیقاً افزایش فالوور اینستاگرام ارزان برای این هدف مهم از اهمیت خاصی برخوردار است. ارزان بودن این کار بعد از ساختن اکانت شاید منطقی به‌نظر برسد. پس لزومی ندارد اوایل کار هزینه‌های سنگینی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود کنید.

دلایل افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

تعدادی از دلایل مهم را در پاراگراف قبلی توضیح دادیم. حال سؤال این است چرا افزایش فالوور اینستاگرام ارزان؟ پاسخ واضح است. یکی از پایه‌های اساسی هر تجارت بازاریابی و تبلیغات است. با تبلیغات مؤثر و هدفمند می‌توان به موفقیت بزرگی دست یافت. حال تصور کنید این تبلیغات هدفمند و ارزان باشد. شما قطعاً موثرترین و ارزان‌ترین تبلیغ را انتخاب می‌کنید. افزایش فالوور اینستاگرام ارزان این امر را محقق می‌سازد. یعنی هم هدفمند و هم مؤثر عمل می‌کند.

هدفمند بودن افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

هدفمندی در این تعریف یعنی جامعه هدف ما چه کسانی هستند یا برای کسب و کار ما چه کسانی  برای فالوو شدن مناسب‌تر هستند. حتماً می‌دانید که در بسیاری از تجارت‌ها  دنبال افراد مشخصی هستیم. این امر را به راحتی می‌توان در اینستاگرام محقق ساخت. افزایش فالوور اینستاگرام ارزان را می‌توان روی جامعه هدف اعمال نمود.

مؤثر بودن افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

در بسیاری از موارد خدمات ارزان بهتر از گران‌ها جواب می‌دهند. به‌عبارت دیگر کیفیت مهم است نه قیمت خدمات. در افزایش فالوور اینستاگرام ارزان اگر بتوانین خوب عمل کنید قطعاً موثرتر از خرید فالوور عمل می‌کند. پس برای مؤثر بودن فالوور ها از ابتدا دنبال خرید فالوور نباشید. فالوور های با ارزش را می‌توان بدون هزینه یا با هزینه‌های کم به‌دست آورد.

چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام ارزان به صورت مؤثر

یکی از مباحث اینستاگرام که بسیار جای گفت و گو دارد هشتگ است. هشتگ یکی از قوی‌ترین ابزار جستجو است. شما می‌توانید با سرچ کردن هشتگ مورد نظر افراد مد نظر خود را فالوو کنید. یا کامنت و پیام بفرسید و آن‌ها را جذب کنید. افزایش فالوور در این مورد مفید و هدفمند عمل می‌کند. راه دیگر سرچ کردن از طریق مکان یا لوکیشن است. با سرچ محل مورد نظرتان افراد موردنظر خود را پیدا و فالوو کنید. راه‌های دیگری مانند ربات‌های ایرانی و خارجی هم وجود دارد.

چگونگی افزایش فالوور اینستاگرام ارزان به صورت غیر مؤثر

راه‌های زیادی برای ا افزایش فالوور اینستاگرام ارزان وجود دارد. اما مفید و کارا نیستند. یکی از راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام ارزان خرید فالوور است که به‌نظر من پیشنهاد خوبی نیست. این فالوورها افراد واقعی نیستند. به‌عبارت دیگر فیک هستند. این روش افزایش فالوور برای تجارت مناسب نیست زیرا دو عیب عمده دارد که عیب‌های این نوع فالوور را نام می‌بریم.

معایب افزایش فالوور اینستاگرام ارزان فیک

  1. نبود یک فرد صاحب اکانت برای دیدن محصولات و یا خدمات شما: شاید بدانید که فالوور فیک متعلق به کسی نیست.
  2. نرخ ریزش بالا: این نوع فالوور ممکن است بعد از یک ماه به نصب برسد.

افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

نرم افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

نرم افزارهایی وجود دارند که به‌صورت اتوماتیک عملیات مربوط به اینستا رو انجام می‌دهند. این‌ها عملیاتی مانند لایک کامنت یا فالوو را انجام می‌دهند. اگر شما از این‌ها درست استفاده نکنید اکانت خود را از دست خواهید داد. به طور فراوان از این ربات‌ها وجود دارد که می‌توانید سرچ و دانلود کنید.

چگونگی خرید فالوور فیک

سایت‌های زیادی برای خرید فالوور فیک وجود دارد. از آن‌جا که فالوورهای فیک مهم نیستند ایرانی یا خارجی باشند. در بسیاری از سایت‌های خارجی با ارزان‌ترین قیمت می‌توان هزاران فالوور خرید. این روش برای کسانی مناسب است که با هدف سرگرمی به اینستاگرام اهمیت می‌دهند نه تجارت و بازاریابی!

برنامه‌هایی برای خرید فالوور

اخیراً برنامه‌های اندروید در بازار به نام فالوور بگیر یا لایک بگیر وجود دارند که این برنامه‌ها با اخذ مبلغی به شما سکه می‌دهند. سپس با این سکه‌ها می‌توانید فالوور بگیرید. این گروه از فالوورها دقیقاً مشابه خود شما واقعی هستند.

روش سنتی افزایش فالوور

در مقابل افزایش فالوور اینستاگرام ارزان نوع دیگری از افزایش فالوور وجود دارد که کاملاً رایگان است. این نوع افزایش فالوور روش سنتی نام دارد. این روش به این صورت انجام پذیر است که شما به پیج‌های مختلف رفته و یا لایک می‌کنید یا کامنت می‌گذارید. با این کار شما اعلام می‌کنید که آماده تعامل هستید و نظر دیگران را جلب خواهید کرد.

معجزه‌ای برای کسب درآمد به صورت رایگان

در عصر ارتباطات یکی از ابزارهای کسب درآمد، اینستا است. شما با افزایش فالوور اینستاگرام ارزان پس از طی مدتی قادر خواهید بود درآمد کسب کنید. راه‌های متفاوتی برای کسب درآمد از این طریق موجود است. با ترفند تبادل شروع کنید. سعی کنید پیج هایی که تعداد فالورهایشان با شما برابر است را برای تبادل لینک انتخاب کنید. بدین صورت قادر خواهید بود رایگان تعداد زیادی به فالورهای خود اضافه کنید.

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام ارزان یا بهتر عرض کنم رایگان این است که زیر پست‌های پربیننده کامنت بگذارید. کامنت شما می‌تواند دعوت به پیج شما برای دیدن و یا تعامل با مشتریان احتمالی برای دیدن و ارائه خدمات است.

روش دیگر افزایش فالوور اینستاگرام ارزان این است که پیج‌های عمومی را فالوو کنید. این پیج‌ها به‌صورت خودکار شما را فالوو می‌کنند. کافی است یک بار امتحان کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

افزایش فالوور اینستاگرام ارزان با ربات

ربات‌های افزایش فالوور قادر خواهند بود در عرض یک ماه هزاران فالوور اضافه کنند. مانند انسان که در قسمت قبل توضیح دادم. اما توجه کنید طوری زمان تأخیر را تنظیم کنید که بیش از صد نفر در ساعت فالوو نشوند. زیرا در این صورت شما اسپم خواهید شد. این کار باید آرام و پیوشته انجام شود توجه کنید ربات‌ها را درگیر کامنت گذاشتن نکنید. زیرا زودتر از پیش بینی‌تان بلاک و اسپم خواهید شد. پس سعی کنید برای افزایش فالوور اینستاگرام ارزان ربات را روی کامنت تنظیم نکنید و فقط دستی عملیات کامنت‌گذاری را انجام دهید.

خرید فالوور فیک

گفتیم تعداد زیادی سایت برای خرید فالوور وجود دارند. شما می‌توانید با استفاده از این سایت‌ها که در خارج هستیند افزایش فالوور اینستاگرام ارزان را به‌صورت فیک تجربه کنید. حتماً می‌پرسید واحد پول آن‌ها با پول ما یکسان نیست. چگونه خرید انجام دهم؟

پاسخ قانع‌کننده‌ای برای این سؤال دارم. شما باید به سایت‌های تبدیل پول به دلار رفته و عملاً این‌کار را با توجه به تعریفی که در سایتشان انجام داده‌اند عملی سازید. و خرید را با دلار انجام دهید. اما گفتیم از نظر من این کار منطقی و به‌صرفه نیست. مگر در موارد خاصی مثل جلب اعتماد و نظر مشتری که همراه با آن باید لایک هم خریداری کنید که هماهنگی لازم صورت پذیرد.

مزایای افزایش فالوور اینستاگرام ارزان

این کار در حال حاضر جز پول‌سازترین شغل‌های دیجیتالی محسوب می‌شود به شرطی که مهارت استفاده از اینستاگرام را بلد باشید.

این کار برای بازاریابی یک گزینه منطقی و عالی است. این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که هم در بازار اینترنتی و هم بازار حقیقی بازاریابی کنید. حتی اگر فروشگاه اینترنتی نداشته باشید. افزایش فالوور اینستاگرام ارزان برای تبلیغات سایر شغل‌ها می‌تواند مؤثر عمل کند. هم‌چنین برای محبوبیت و معروف شدن بستر مهمی محسوب می‌شود.

دلایل افزایش فالوور

در ایران مردم نسبت به افراد معروف و موفق کمی حساس‌تر هستند. شاید دلیل آن الگو برداری برای موفقیت خودشان است. بعد از دنبال کردن شما آن‌ها همیشه پیگیر شما خواهند بود. شاید به زندگی خصوصی شما راه نداشته باشند اما هدفشان این است که ببینند چه جذابیت‌هایی در پیج شما وجود داشته که بقیه فالووتان کرده‌اند. به این صورت هر چقدر تعداد فالوور بیشتر شود رشد آن هم بیشتر می‌شود.

اهمیت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

در بالا متوجه شدید که فالوور واقعی اینستاگرام موثرتر است و با روش‌های مختلفی می‌توان انجامش داد. این کار اثر زیادی در جذب مشتری دارد. اگر این امور به‌خوبی انجام شوند می‌توانید نتایج شگفت‌انگیزی را مشاهده کنید.

نتیجه

شما برای پیشرفت در تجارت خود باید باکم‌ترین هزینه بازاریابی کنید. بنابراین این راه‌های تقریباً رایگان را به شما ارائه داده‌ایم. علاوه بر این مقاله‌های آموزشی شما با استفاده از پکیج‌های ما تمام ترفندها و آموزش‌های این حوزه را به‌صورت کلیدی و در کمترین زمان فرا خواهید گرفت؛ و نتیجه آن یک صفحه و کسب و کار برندی را برای خود به ارمغان خواهید آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم لینک‌های  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید.

توسط | ۱۳۹۷-۸-۱۶ ۰۷:۲۰:۳۲ +۰۳:۳۰ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۷|اینستاگرام, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام! امیر طاهری هستم چند سالی میشه در حوزه طراحی وبسایت های وردپرس و سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر فعالیت میکنم. خوشحالم که افتخار همکاری با تیم رستا آی تی نصیبم شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

سه × پنج =