معرفی ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

/, مقالات/معرفی ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

معرفی ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

امروزه بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بر صاحبان کسب و کارها پوشیده نیست. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را می‌توان از مهمترین و شاید حتی مهمترین نوع بازاریابی در عصر کنونی دانست که قطعاً می‌تواند بازخورد مثبتی در کسب و کار برندهای بزرگ و کوچک داشته باشد. با این حال بازاریابی رسانه‌های اجتماعی می‌تواند بسیار زمان بر باشد تا جایی که بسیاری از افراد، خصوصاً کسب و کارهای کوچک که نیروی کار زیادی ندارند، فرصت نکنند همه کارهای مربوط به این نوع بازاریابی را انجام دهند، به همین جهت قصد داریم در این مفاتله به معرفی ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام بپردازیم تا کار شما را راحت‌تر کنیم.

با استفاده از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام به جای کار مستقیم با سیستم، می‌توان کارها را اتومات کرد. در ادامه این مقاله به ۱۰ ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام اشاره می‌کنیم. پس تا انتها همراه با رستا آی تی باشید.

چرا باید از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنیم؟

قبل از پاسخگویی به این سوال، ابتدا بهتر است در مورد لزوم افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنیم. افزایش فالوور اینستاگرام چه برای پیج های شخصی، چه پیج های تجاری مهم است. خصوصا در پیج های کسب و کاری که فالوور ها حکم مشتریان بلقوه را خواهند داشت. بنابراین اگر یک کسب و کار و برند تجاری فالوور های واقعی زیادی داشته باشد، نه تنها با به کارگیری استراتژی های صحیح می تواند با فروش کالا و خدمات خود سود زیادی کند، بلکه اعتبار برند خود رزا نیز بالاتر می برد.

با این حال برای رسیدن به نقطه مدنظر، باید تلاش زیادی کرد و وقت نسبتا زیادی صرف کرد. خصوصا اگر پیج اینستاگرام تازه راه اندازی شده باشد و به اصطلاح از صفر شروع کرده باشد. در این حال، لزوم استفاده از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام به چشم می آید. این ابزارها قادرند در مدت زمان نسبتا کم، با هدف گیری نسبتا دقیق جامعه آماری مورد نظر شما، بازده زیادی در افزایش فالوور داشته باشند.

معرفی ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

۱- SocialDrift اتومات کردن رشد اینستاگرام  

SocialDrift یکی از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام و سیستم عامل‌های پیشرو برای اتوماسیون حضور در اینستاگرام است. این ابزار کاربرانی را با نام کاربری، هشتگ، مکان و سایر داده‌ها (که به احتمال زیادی شما را فالو خواهند کرد) هدف قرار می‌دهد تا آنها را دنبال کنید . شما می‌توانید اهداف بیشتری را برای مطابقت با مخاطبین مورد نظرتان با استفاده از فیلترهای توصیفی مانند جنسیت و محبوبیت تدوین کنید.

۲- ViralUpgrade – افزایش فالوور های اینستاگرام  

ViralUpgrade یکی از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است. هنگامی که ثبت نام کردید، به اکانت خودتان وصل می‌شوید، این ابزار به دنبال تعامل با سایر کاربران است و دسترسی برند شما را گسترش می‌دهد. این ابزار همچنین فیلترهای مختلفی را جهت افزایش عملکرد بهتر ارائه می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید با یک تحلیل و تنطیم دقیق، یک جمعیت خاص را هدف قرار دهید. هنگامی که همه چیز را تنظیم کرده‌اید، تنها که باید انجام دهید این است که آرام باشید و گزارش‌های رشد هفتگی را ببینید.

۳- SocialEnvy رشد فالوینگ اینستاگرام  

بسیاری از شرکت‌ها فالوورهای جعلی و لایک های جعلی ارائه می‌دهند که با شما تعامل ندارند. SocialEnvy یکی از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند تا فالوورهای اینستاگرام واقعی کسب کنید. این ابزار این کار را با هدف قرار دادن کاربران خاص انجام می‌دهد. شما باید با کاربران مورد هدف ارتباط برقرار کنید تا محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

۴- Social Sensational– مشاهده موج اینستاگرام  

Social Sensational یکی از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند تا با ارائه یک «استراتژی رشد اینستاگرام مناسب» پیج خود را گسترش دهید. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا کمپین اینستاگرام خود اصلاح کنید و با مخاطبان هدف ارتباط برقرار کنید. برای استفاده از این ابزار لازم نیست چیزی نصب کنید.

۵- Social Upgrade– رشد واقعی با افراد واقعی

Social Upgrade یکی درگر از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است. پس از پاسخ دادن به چند سؤال در مورد کسب و کارتان، Social Upgrade به شما کمک می‌کند که با استفاده از روش‌های سفارشی بتوانید برند خود را گسترش دهید. نیازی به دانلود یا تنظیمات پیچیده نیست. مدیران این ابزار این کارها را انجام می‌دهند. این ابزار به شما کمک می‌کند تا کاربران را براساس صنعت، اندازه و سبک خود هدف قرار دهید.

۶-  Socially Rich  کسب سریع  ۱۰۰۰ فالوور

از آنجا که صدها میلیون فالوور در اینستاگرام وجود دارد، یافتن مشتریان مناسب می‌تواند سخت باشد. Socially Rich یکی دیگر از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که به شما لیستی از کاربران هدف را ارائه می‌دهد که مخاطب موردنظر شما به حساب می‌آیند. افراد بانفوذ، کسب و کارهای کوچک و برندهای شخصی از Socially Rich برای ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند.

۷- Relaxed Social– افزایش بازدید

Relaxed Social از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که از طرف شما هر روز با صدها نفر از کاربران ارتباط برقرار خواهد کرد. این ابزار اطمینان می‌دهد که افرادی شما را دنبال کنند که واقعاً به کار شما علاقه دارند. از آنجا که این کاربران افرادی هستند که علاقه واقعی خود را نشان می‌دهند، نرخ مشارکت شما نیز باید افزایش یابد.

۸- Popamatic – یک دستیار اینستاگرام

Popamatic یکی دیگر از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که پروفایل اینستاگرام شما را مدیریت خواهد کرد. این ابزار لایک و فالو کردن مشتریانی که احتمالاً عاشق نام تجاری شما هستند را به دست می‌آورند. این ابزار ادعا می‌کند: «مانند یک آژانس رسانه‌ای اجتماعی بدون هزینه قابل توجهی است».

۹- Social Growth– نرم افزار رشد اینستاگرام خودکار

Social Growth از جمله ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام که با مخاطبان مورد نظر شما از طریق اهداف و قواعد بسیار قدرتمند و هدف قرار دادن مکان، در ارتباط است. این ابزار از مدیران نرم افزاری خود با بیش از ۱۱،۰۰۰ حساب اینستاگرام استفاده می‌کند که همزمان اجرا می‌شوند. Social Growth راه حل‌های پایدار، امن و قابل اعتماد برای کمک به شما در دستیابی به اهداف اینستاگرامی تان ارائه می‌دهد.

۱۰- Robolike لایک کننده ساده اینستاگرام  

Robolike یکی دیگر از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام است که به شما اجازه می‌دهد تا تگ‌هایی را تنظیم کنید که مربوط به پروفابل شما یا مخاطبان مورد نظر شما هستند. این ابزار عکس‌ها و توییت های کاربران را از طرف حساب کاربری شما لایک می‌کند. با گذشت زمان، شما فالوور های واقعی از این تعاملات را به دست خواهید آورد و فالوینگ شما رشد خواهد کرد.

نتیجه ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از ابزارهای افزایش فالوور اینستاگرام یکی از راه حل‌های مناسب جهت رشد سریع فالوور های اینستاگرام شما است. هر چند استفاده از این ابزارها با توجه به خدمات مورد نظر شما دارای هزینه است، با این حال اگر استراتژی درستی داشته باشید می‌توانید با صرف هزینه برای استفاده از این ابزارها، بر روی آینده پیج کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید.

با این حال اگر می خواهید نکات کاربردی و مفید دیگری که عمدتا رایگان هستند، در مورد افزایش فالوور اینستاگرام یاد بگیرید، پیشنهاد می کنیم لینک های  افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام در ۳ مرحله را مشاهده کنید.

توسط | ۱۳۹۸-۱-۴ ۱۱:۲۸:۱۳ +۰۴:۳۰ فروردین ۳ام, ۱۳۹۸|اینستاگرام, مقالات|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سلام! امیر طاهری هستم چند سالی میشه در حوزه طراحی وبسایت های وردپرس و سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر فعالیت میکنم. خوشحالم که افتخار همکاری با تیم رستا آی تی نصیبم شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

بیست − هفده =